Stock Rom Fly Tornado IQ4511 Stock Türkçe Rom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: bykaya27 ve Master

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Süpersin hocam ya valla sesli güldüm akşam akşam.
:zuhaha: Kimse demiyor, yanlış yükledim yada donanımda bir sıkıntı var demiyor. Attım brick oldu. Bilmiyorsanız atmayın arkadaşlar. Bizler mümkün olduğunca denediğimiz yazılımları yayınlıyoruz. Siz yükleyemiyorsanız yazılımın değil sizin suçunuz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

allstar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2017
7
0
1
26
bir yazılımı allah askına nasıl yukleyebılır bi soylesene bı anlatsana kardes yok ıcınden cıkan dosyalardan baska atmassak nasıl yanlıs olacak ben orda gorusumu beyan ettım bır yazılımıda yanlıs atmak ne bılım sacma ama senı bılemem demekkı daha onceden basına gelmiş

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaşım, fazla bir bilgin yok ise emin ol uğraşma. Cihazın hiç açılamaz duruma gelebilir. Bu verilen sunumlar, bilgisayar ve yazılım hakkında az buçuk bilgisi olanlar içindir. Hiç yazılım atmadıysan zorlama bence. Ama Serdar hoca yazılımı biliyor, vakti olursa sana yardımcı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bir yazılımı allah askına nasıl yukleyebılır bi soylesene bı anlatsana kardes yok ıcınden cıkan dosyalardan baska atmassak nasıl yanlıs olacak ben orda gorusumu beyan ettım bır yazılımıda yanlıs atmak ne bılım sacma ama senı bılemem demekkı daha onceden basına gelmiş

Siz görüş beyan etmemişsiniz.
Kesin bir dille sonuç belirtmişsiniz.
"Ben yapamadım, yardımcı olur musunuz?" deseydiniz, sorununuz şimdiye kadar çözülürdü.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

kobay

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2017
8
0
1
45
usta eline sağlık bunu yukledim fakat tukçe yok dillerde nasıl yaparız yardımcı olurmusun