Galaxy Galaxy S6 SM-920FQ IMEI Sonrası Güncelleme

Galaxy Galaxy S6 SM-920FQ IMEI Sonrası Güncelleme

serhat9 serhat9 - #1
Telefon 6.01 de imei atıldı.şarj çabuk bitiyor tüm ayarları yaptığım halde.7.0 a yukseltsem belki faydası olur düşündüm ama güncelleme yapsam imei gider şebeke Sorunu olurmu?Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

printThread_attachments

• IMAG0079_1.jpg
    IMAG0079_1.jpg
    343.3 KB · Görüntüleme: 8
serhat9 serhat9 - #2
Veya custom rom yuklesem yine şebeke gidermi?
Paradox Paradox - #3
Veya custom rom yuklesem yine şebeke gidermi?

Sorun olacağını sanmıyorum.
(Emin değilim!)
Lakin neden önce farklı bir batarya denemiyorsunuz?
Sonuç olarak, cihaza, cihazın orijinal yazılımını yüklediyseniz, batarya ile ilgili bir sorun yaşamamanız gerekmektedir.
wellman wellman - #4
@serhat9, telefon üzerinden yazılım güncellemesi yapmak istediğinizde "Cihazınızdaki işletim sistemi yetkisiz bir yolla değiştirildi." uyarısı alıyorsanız veya e devlet sitesi üzerinden imei kotrolü yapınız çıkan ekranda sizin telefonunuzun ismi ve modeli çıkmıyorsa sonradan imei atılmış bir çihazdır her güncelleme sonrası tekrardan imei atılması gerekecektir
T turkcellgsm - #5
imei yüklenmiş cihazlarda fabrika ayarlarına döndürürseniz ,yazılım yüklerseniz, yazılım güncellerseniz şebeke gider imei silinmez tekrar imei atılmaz sadece patch cert yapılması yeterlidir onuda telefoncular yapar.

bataryayı çabuk bitirmesi yazılımla düzeleceğini pek sanmam 100/20 lik bir olasılık.

sonuç olarak telefonu o şekilde kullanın yoksa kendinize masraf açarsınız.
Paradox Paradox - #6
:alkis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/galaxy-galaxy-s6-sm-920fq-imei-sonrasi-guncelleme.6797/