General Mobil e-Tab 4 Şarj Soketi Hat Yolları

General Mobil e-Tab 4 Şarj Soketi Hat Yolları

D DAYLANNET - #1
Öncelikle Arkadaşlar Merhaba Herkese Kolay gelsin Elimde Kendi cihazım general mobil e tab 4 var lakin ikinci el almıştım şarj soketinin hat yolları koparılmış ve bağlantı şeması yok ne yazıkki elimde rica etsem şarj soketinin hat yollarını gösterir şema var ise yardımcı olabilirmisiniz? NOT= Forumda baya bir araştırdım yeni başlık açmamak için ama konuyla iligili bir yazı bulamadım kalabalık etmek istemem kolayı gelsin teşekkürler.
Paradox Paradox - #2
Öncelikle Arkadaşlar Merhaba Herkese Kolay gelsin Elimde Kendi cihazım general mobil e tab 4 var lakin ikinci el almıştım şarj soketinin hat yolları koparılmış ve bağlantı şeması yok ne yazıkki elimde rica etsem şarj soketinin hat yollarını gösterir şema var ise yardımcı olabilirmisiniz? NOT= Forumda baya bir araştırdım yeni başlık açmamak için ama konuyla iligili bir yazı bulamadım kalabalık etmek istemem kolayı gelsin teşekkürler.

Konuyu yanlış yere açmışsınız, doğru yere taşıdım.
Bayağı bir araştırmamışsınız, abartmayınız.
Aksi halde
bulunan konuyu mutlaka görürdünüz.
D DAYLANNET - #3
hojam konunun içinde benim istediğim olmadıktan sonra açılmış açılmamış ne önemi varki
Paradox Paradox - #4
hojam konunun içinde benim istediğim olmadıktan sonra açılmış açılmamış ne önemi varki

Siz yukarıda paylaştığım bağlantıdaki dosyayı indirdiniz mi?
E elmor - #5
Buyrun beyler General Mobile Discovery E Tab 4 Schematics Service Manual, PDF şeklinde

Eğer şarj alıyor USB görmüyorsa 25. sayfayı açın, şemada gösterilen siyah hibrit U801 i sallayın ya da yeniden kalıplayın, olmadıysa elinizde varsa değiştirin, elinizde yoksa ayaklara karşılıklı jumper atın.
Paradox Paradox - #6
Buyrun beyler General Mobile Discovery E Tab 4 Schematics Service Manual, PDF şeklinde

Eğer şarj alıyor USB görmüyorsa 25. sayfayı açın, şemada gösterilen siyah hibrit U801 i sallayın ya da yeniden kalıplayın, olmadıysa elinizde varsa değiştirin, elinizde yoksa ayaklara karşılıklı jumper atın.

:tsk:
D DAYLANNET - #7
Teşekkür ederim arkadaşlar problem çözüldü şemasına ulaştık o şekilde problemi giderdik.
E emekli00 - #8
hocam general mobile etab 4 şarj soketinin hat yollarının kablo çekimini fotograf üzerinde nerelere lehimlenecegini gösterimisiniz
t4m1rc1 t4m1rc1 - #9

e tab 5 ın var mı acaba servıce manualı?
Paradox Paradox - #10
e tab 5 ın var mı acaba servıce manualı?

Merhaba.
Forumumuzda yenisiniz ve sanırım XenForo forum yapısına alışkın değilsiniz.
Sizden bazı kurallara uymanızı rica ediyorum.

Öncelikle, forumumuzda her marka için bir bölüm olduğunu biliniz.
Bu nedenle de, konularınızı ilgili bölümlere açınız, yanlış bölümlere açtığınız konular silinecektir.
Sonra, sorununuzla ilgisi olmayan konuların altına yorum yazmayınız.
Örneğin bu konuda olduğu gibi.
Önce cihazınız ile ilgili bölüme gidip bakınız ve sorununuzu çözemezseniz, o bölümde konu açınız.

Son olarak, sorununuzun çözümü ise .
E emekli00 - #11
hocam general mobile etab 4 soket yollarının kablo çekimi hakkındaki mesajımla ilgilenimisiniz profoyenel degilim
t4m1rc1 t4m1rc1 - #12
Merhaba.
Forumumuzda yenisiniz ve sanırım XenForo forum yapısına alışkın değilsiniz.
Sizden bazı kurallara uymanızı rica ediyorum.

Öncelikle, forumumuzda her marka için bir bölüm olduğunu biliniz.
Bu nedenle de, konularınızı ilgili bölümlere açınız, yanlış bölümlere açtığınız konular silinecektir.
Sonra, sorununuzla ilgisi olmayan konuların altına yorum yazmayınız.
Örneğin bu konuda olduğu gibi.
Önce cihazınız ile ilgili bölüme gidip bakınız ve sorununuzu çözemezseniz, o bölümde konu açınız.

Son olarak, sorununuzun çözümü ise .
bıde bulsal o bolumerı karmakarısık forumunuz..:)
Paradox Paradox - #13
bıde bulsal o bolumerı karmakarısık forumunuz..:)

Sizin aklınız karışmış.
Bu kadar düzenli bir forumu hiç bir yerde bulamazsınız.
M Machine - #14
Sizin aklınız karışmış.
Bu kadar düzenli bir forumu hiç bir yerde bulamazsınız.
:ibret:
t4m1rc1 t4m1rc1 - #15
bence sız duzen gormemıssınız.:) anasayfaya bır gecıyoruz aradıgımız hıcbırsey yok konu acma yerı yok,moel bulma yok.duzen anlayısımız cok farklı..sıte guzel ama duzenlı degıl sonrada oraya buraya konu acmayın dıye kızıyosunuz..:)
Paradox Paradox - #16
bence sız duzen gormemıssınız.:) anasayfaya bır gecıyoruz aradıgımız hıcbırsey yok konu acma yerı yok,moel bulma yok.duzen anlayısımız cok farklı..sıte guzel ama duzenlı degıl sonrada oraya buraya konu acmayın dıye kızıyosunuz..:)

Sizi anlıyorum.
O zaman sizi dışarı alalım.
Düzenini beğendiğiniz yerde düzen tutarsınız.
hewi hewi - #17

KARDEŞ BU JUPER OLAYI NASIL OLUCAK VARMI ŞEMASI ÇOZEMEDİM BEN
yeşil321 yeşil321 - #18

Merhaba
konuyu hortlattım ama şemayı daha evvel indirmiştim diskimde bulamadım bağlantı da çalışmıyor. Eğer elinizde varsa tekrar yükleyebilir misiniz?
yeşil321 yeşil321 - #19
Elinde şema olan kimse kalmadı mııı :rolleyes:
yeşil321 yeşil321 - #20
Elinizde şema varsa yollayabilir misniz? Üç tane cihaz geldi bir türlü içinden çıkamıyorum acil ihtiyacım var :S
yeşil321 yeşil321 - #21
benden sonra gelenler için forumda orada admin yüklemiş sağolsun
Paradox Paradox - #22
benden sonra gelenler için forumda orada admin yüklemiş sağolsun

:rica:
G guven06 - #23
Teşekkürler
Paradox Paradox - #24
C cep_servis - #25

Kardesim bu e tab 4 servis manuel indiremiyom farkli link varmi
Paradox Paradox - #26
Kardesim bu e tab 4 servis manuel indiremiyom farkli link varmi

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
1 126emuro126 - #27
Hocam link bozuk
1 126emuro126 - #28

link ölmüş tekrar yükler misiniz?
gen_com gen_com - #29
bana da şema lazım lakin heryerden kırılmış anlatım için güzel bi anakart
gen_com gen_com - #30
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobil-e-tab-4-sarj-soketi-hat-yollari.6741/