General Mobile 4G Android 7.0 Rom İhtiyacı

General Mobile 4G Android 7.0 Rom İhtiyacı

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar bu cihaz imei repair işlemi esnasında çöktü. Cihaz ilk geldiğinde 7.0sürümü yüklüydü 6.0.1 rom yükledim dokunmatik çalışmıyor. Tekrardan 7.0 rom yüklemek istiyorum fakat romu bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Paradox Paradox - #2
Arkadaşlar bu cihaz imei repair işlemi esnasında çöktü. Cihaz ilk geldiğinde 7.0sürümü yüklüydü 6.0.1 rom yükledim dokunmatik çalışmıyor. Tekrardan 7.0 rom yüklemek istiyorum fakat romu bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
leonidasss leonidasss - #3
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Sayın adminim sitede üye olmaya çalışırken bir kaç kez hata aldım. Cihaz halen duruyor. Üyelik için tekrar uğraşmam gerekecek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
symbazz symbazz - #4
Cihaz tek hatmı çift hatmı. Farklı attıysan çalışmayabilir.
symbazz symbazz - #5
Tek ve Çift Sim için 6.0 versiyon yükle. 7 ye gerek yok.

6.0 yükle. Zaten 7.0 için güncelleme uyarısı gelecektir. Bu yazılım o cihazı açacaktır.

Oem kilidi açık değilse Fastboot tan

Fastboot oem unlock-go

komutunu girerek boot kilidini aç.
H hisisman3 - #6
hocam sorunu halledebildiniz mi. aynı şekilde benim de dokunmatik ekranım çalışmıyor şuan. çözümünü bi türlü bulamadım , custom romlar stock romlar deniyorum fakat hala dokunmatik çalışmıyor. bu sebepten twrp de kullanamıyorum. fastboot ile rom yüklüyorum. çözümünü biliyorsanız paylaşırsanız çok sevinirim.
L lafrol - #7
hocam sorunu halledebildiniz mi. aynı şekilde benim de dokunmatik ekranım çalışmıyor şuan. çözümünü bi türlü bulamadım , custom romlar stock romlar deniyorum fakat hala dokunmatik çalışmıyor. bu sebepten twrp de kullanamıyorum. fastboot ile rom yüklüyorum. çözümünü biliyorsanız paylaşırsanız çok sevinirim.

Arkadaşlar cihazın GM 5 mi GM 4 mü olup olmadığına bakmadan tek simliydi cihaz GM 4 Fabrika Romu yükledim. Ardından imei repairi yaptım. Sonra Stock rom yükledim GM4 olarak.
Ardından sizin yaşadığınız problemi yaşadım. Dokunmatiği naptıysam çalıştıramadım. Cihazın bataryasında baktım ki GM5 Yazıyor o an dedim ki ahh ulan ahh =) Yani aklımdan uçuğ gitmiş GM 5 Olabileceği cihazın nerdeyse 3 4 saat uğraştım farklı ekranlar denedim ama sonuç olarak,
GM5 7.1.1 Single Rom yükledim ve dokunmatik çalıştı.
symbazz symbazz - #8
Arkadaşlar cihazın GM 5 mi GM 4 mü olup olmadığına bakmadan tek simliydi cihaz GM 4 Fabrika Romu yükledim. Ardından imei repairi yaptım. Sonra Stock rom yükledim GM4 olarak.
Ardından sizin yaşadığınız problemi yaşadım. Dokunmatiği naptıysam çalıştıramadım. Cihazın bataryasında baktım ki GM5 Yazıyor o an dedim ki ahh ulan ahh =) Yani aklımdan uçuğ gitmiş GM 5 Olabileceği cihazın nerdeyse 3 4 saat uğraştım farklı ekranlar denedim ama sonuç olarak,
GM5 7.1.1 Single Rom yükledim ve dokunmatik çalıştı.
Gözün aydın.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-4g-android-7-0-rom-ihtiyaci.3141/