General Mobile 4G IMEI Tamir

General Mobile 4G IMEI Tamir

Paradox Paradox - #1
General Mobile 4G
IMEI Tamir

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Araçları indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
General Mobile 4G IMEI Tamir Aracı
Sürücüler
General Mobile 4G IMEI Yazma Kılavuzu
E eraslaniletisim - #2
port hatası verıyor cıhazda orj yazılım oldugunu nasıl anlarız orj tek sım ıcın orj rom link eklermisiniz teşekurler
Paradox Paradox - #3
port hatası verıyor cıhazda orj yazılım oldugunu nasıl anlarız orj tek sım ıcın orj rom link eklermisiniz teşekurler

Bu cihaz hakkında bir bilgim yok.
Bu nedenle bazı özel bölümlere erişim sağlayabilmenizi sağlayan mühendislik kodlarını bilmiyorum.
Aramo motorlarına "GM Mühendislik Kodları" ve "Telefon Mühendislik Kodları" veya benzerlerini yazarak:
Konuyla ilgili daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.
(Bu ve benzeri işleri yapıyorsanız, bunları zaten sizde biliyorsunuzdur. Ben yine de hatırlatmak istedim.)
Bu cihazla ilgili elimde bulunan her şeyi burada paylaştım.
Elimde bunlardan başka paylaşabileceğim herhangi bir şey yok.
Kolay gelsin.
symbazz symbazz - #4
Buradan
dosyayı indirin ve kurulumunu yapın. Elinizdeki 4G cihazın sürücülerini yüklemenize yardımcı olacaktır. Sonrada zannediyorum, cihazınızı fastboot moduna almanız gerekecek.
habilglms habilglms - #5
telefonu görsel 1 deki gibi nasıl alıcaz ?
Paradox Paradox - #6

Cihaza cihazın fabrika yazılımını yüklemeniz gerekli.
Cihazınızın fabrika yazılımı forumumuzda mevcuttur.
symbazz symbazz - #7

Power tuşu ile birlikte Volum- yada Volume + tuşlarına birlikte basman gerekiyor. Şu an aklıma gelmedi.
Paradox Paradox - #8
Power tuşu ile birlikte Volum- yada Volume + tuşlarına birlikte basman gerekiyor. Şu an aklıma gelmedi.

Bahsedilen bölüm Recovery bölümü değildir.
Bu bölüm cihazların fabrika yazılımları yüklendiği zaman cihazı açtığınız zaman karşınıza çıkar.
Bu bölümden cihazın donanım testlerini yapabilir ve bazı ayarlarını değiştirebilirsiniz.
Çoğu cihazın bu tarz işlemlere izin veren fabrika yazılımı mevcuttur.
Fabrika yazılımı yüklü bir cihazda normal işlemleri yapamazsınız.
Bunun için normal yazılım yüklemesi yapmanız gerekir.
habilglms habilglms - #9
aygıt yöneticisinden port çıkıyor fakat programda port error yazıyor acaba fabrika yazılımını yüklemediğim için mi ? onu nerde bulabilirim. Stock rom mu ?
Paradox Paradox - #10
aygıt yöneticisinden port çıkıyor fakat programda port error yazıyor acaba fabrika yazılımını yüklemediğim için mi ? onu nerde bulabilirim. Stock rom mu ?

Yukarıda gerekli açıklamayı yaptım.
Önce sakin olmalısınız ki, okuduğunuzu anlayabilesiniz.
Aceleciliği de bir kenara bırakmalısınız ki, bu işler sabır işidir.
Aksi halde başarılı olmazsınız.
Cihazın fabrika yazılımı, forumumuzun bu cihaza ait bölümde mevcuttur.
sesa sesa - #11
Emeğine sağlık
Paradox Paradox - #12
silivriserdar silivriserdar - #13
Burada bu konuda anlattım.
H husamakan - #14
s.a abı şifre hatalı eski siteyi yazınca arşivden cıkardı bi bakarmısın sana zahmet bilmeyenler için
A adak5664 - #15
Lütfen yardım edein... komut yok diye takıldı acil
symbazz symbazz - #16
Lütfen yardım edein... komut yok diye takıldı acil
Vol+ Vol+ ve Power tuşlarına aynı anda basın.
Paradox Paradox - #17
s.a abı şifre hatalı eski siteyi yazınca arşivden cıkardı bi bakarmısın sana zahmet bilmeyenler için

Bildirim için teşekkürler.
Gerekli düzenleme yapılmıştır.
T TATLI0102 - #18
şfre ne yazmalıyız general mobile imei yazma için dosyayı çıkarmak için
T TATLI0102 - #19
şifre ne yazmalıyız dosyaları çıkarmak için lütfen yazarmısınız
B burhan8444 - #20
şfre ne yazmalıyız general mobile imei yazma için dosyayı çıkarmak için

Rar Şifresi:
B burhan8444 - #21
ustam imei kalıcı mı oluyor geçicimi
format atıldığı zaman gidermi
silivriserdar silivriserdar - #22
ustam imei kalıcı mı oluyor geçicimi
format atıldığı zaman gidermi
Kalıcı oluyor.
B burhan8444 - #23
çok güzel tşk.
silivriserdar silivriserdar - #24
çok güzel tşk.
Rica ederim.
symbazz symbazz - #25
Şifre kocaman harflerle yazılmış. Klavyeden yazarak giriniz şifreyi.
B burhan8444 - #26
tmm usta
Paradox Paradox - #27

:zuhaha:
E Esalet - #28
Slm arkadaşlar benim general mobile 4g dual 2sim kart li var ama imei gitti tlf üzerinden ne işlem yapa bilirim .çekim gitti ve *#06# yapıyor um o gosteriyor .yardimc yolurmusunuz teşekkür ederim.

printThread_attachments

• Screenshot_20180324-214311.png
    Screenshot_20180324-214311.png
    34.7 KB · Görüntüleme: 55
Paradox Paradox - #29
Slm arkadaşlar benim general mobile 4g dual 2sim kart li var ama imei gitti tlf üzerinden ne işlem yapa bilirim .çekim gitti ve *#06# yapıyor um o gosteriyor .yardimc yolurmusunuz teşekkür ederim.

Burada bulunan konuya bakmış mıydınız?
E Esalet - #30
burdan baktibama olmadı tlf iüzerinde işlem varmı
Paradox Paradox - #31
burdan baktibama olmadı tlf iüzerinde işlem varmı

Paylaşılan yöntem General Mobile teknik servisi tarafından kullanılan yöntemdir.
Acaba sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilir misiniz?
E Esalet - #32
Paylaşılan yöntem General Mobile teknik servisi tarafından kullanılan yöntemdir.
Acaba sürücülerle ilgili bir sorun yaşıyor olabilir misiniz?
her hangi bir şey bulamadım ki Google pley üzerinden inecek programı varmı veya siz yardımcı olur musunuz .
Paradox Paradox - #33
her hangi bir şey bulamadım ki Google pley üzerinden inecek programı varmı veya siz yardımcı olur musunuz .

Siz konuda paylaşılan dosyaları indirdiniz mi?
E Esalet - #34
Siz konuda paylaşılan dosyaları indirdiniz mi?
İndir dim bilgisayar olanı ama bilgisayar yok benim bide MTK da olmuyor .root da yaptım yine reset attım olmadi
Paradox Paradox - #35
İndir dim bilgisayar olanı ama bilgisayar yok benim bide MTK da olmuyor .root da yaptım yine reset attım olmadi

Bu cihaza telefon üzerinden IMEI Repair yapmanın bir yolu var mı bilmiyorum.
Sanırım bir yerden bir bilgisayar temin etmeniz gerekecek.
A arif54 - #36
Emeğinize sağlık
Paradox Paradox - #37
Emeğinize sağlık

Rica ederim.
D divone - #38
tşkler
Paradox Paradox - #39
P protech - #40
General Mobile 4G IMEI Tamir şifre bilmiyorum
Paradox Paradox - #41
General Mobile 4G IMEI Tamir şifre bilmiyorum

Şaka mı bu?
Şifre konuda yazıyor?
P protech - #42
sn administrator Paradox inanın ben formlar nasıl kullanılıyor konu nasıl açılıyor bilmiyorum onun için şifre sordum konuda yazıyor cvp ı geldi ama konu nerde nasıl girilir inanın bilmiyorum
Master Master - #43
sn administrator Paradox inanın ben formlar nasıl kullanılıyor konu nasıl açılıyor bilmiyorum onun için şifre sordum konuda yazıyor cvp ı geldi ama konu nerde nasıl girilir inanın bilmiyorum
Mesajımın altında bulunan 1 - 2 - 3 yazan kutucuklardan 1'e tıklayarak konuya geçiş sağlayabilirsiniz.

i1086beztpo.png
M Machine - #44
paylaşım için teşekkürler
Paradox Paradox - #45
paylaşım için teşekkürler

Rica ederim.
C caddemobil - #46
fabrika yazılımı forumda mevcut doğrudur.bunu yüklemek için qfil programında gerekli dosyaları seçiyoruz.telefonu ses açma tuşuna basarken usb ile pc ye bağlıyoruz. download diyoruz ve download success yazınca cihazı açıyoruz.direk fabrika test menusu gelecek.
daha sonra imei write tool u açıp cihazı tekrar pc ye bağlıyoruz.
Paradox Paradox - #47
fabrika yazılımı forumda mevcut doğrudur.bunu yüklemek için qfil programında gerekli dosyaları seçiyoruz.telefonu ses açma tuşuna basarken usb ile pc ye bağlıyoruz. download diyoruz ve download success yazınca cihazı açıyoruz.direk fabrika test menusu gelecek.
daha sonra imei write tool u açıp cihazı tekrar pc ye bağlıyoruz.

Yorumunuzun düzenlemeden önceki halini gördüm.
Hiç hoş değildi.
Sanırım sorununuzu çözmüşsünüz.
Geçmiş olsun.
A arif54 - #48
özbekistas dan gelme G.M 4G dual cihazım var.Fabrika yazılımını yükledim ekranda çizgiler çıktı. Dual yazılım yükledim. çizgiler yine aynı.Yazılım cihaza başarılı bir şekilde yükleniyor. Ancak ne yaptıysam çizgiler gitmiyor.
Paradox Paradox - #49
özbekistas dan gelme G.M 4G dual cihazım var.Fabrika yazılımını yükledim ekranda çizgiler çıktı. Dual yazılım yükledim. çizgiler yine aynı.Yazılım cihaza başarılı bir şekilde yükleniyor. Ancak ne yaptıysam çizgiler gitmiyor.

Yazılım yükleme işleminden önce böyle cihazın ekranında çizgiler yoktu değil mi?
Cihazınıza buradan normal bir yazılım yükleyebilir misiniz?
A arif54 - #50
Yok normal bir şekilde çalışıyordu. Ne olduysa yazılımdan sonra oldu.Tüm yazılımları denedim ama yine değişen birşey olmadı.Çözümü ekran değiştirerek buldum artık :( :/
Paradox Paradox - #51
Yok normal bir şekilde çalışıyordu. Ne olduysa yazılımdan sonra oldu.Tüm yazılımları denedim ama yine değişen birşey olmadı.Çözümü ekran değiştirerek buldum artık :( :/

İlginç bir durum.
Ekran arızalanmak için tamda sizin işlem yaptığınız zamanı bulmuş.
Y yusuf909 - #52
teşekkürler sağol,
Paradox Paradox - #53
R remote - #54
emeginizesağlık
Paradox Paradox - #55
C cihankaya - #56
merhaba
cihaza fabrika yazılımını yükledim ekranda geldi fakat şöyle bir sorunum var cihaz tek imei fakat rw tool 1.1'i açtığımda 2 tane imei görünüyor ikinciye ne yazmam gerekiyor
edit : write dedigimde ise port hatası veriyor
Paradox Paradox - #57
merhaba
cihaza fabrika yazılımını yükledim ekranda geldi fakat şöyle bir sorunum var cihaz tek imei fakat rw tool 1.1'i açtığımda 2 tane imei görünüyor ikinciye ne yazmam gerekiyor
edit : write dedigimde ise port hatası veriyor

Siz cihazınıza fabrika yazılımı değil de, normal yazılım yüklemelisiniz.
Fabrika yazılımı günlük kullanım için uygun değildir.
Fabrika yazılımı, cihazları ayağa kaldırmak için kullanılmaktadır.
Cihaz ayağa kalktıktan sonra cihaza Stock Rom yüklemesi yapmak gerekmektedir.
IMEI Repair programında iki farklı IMEI girişi varsa ve sizin cihazınız tek hatlı ise, sadece bir IMEI bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.
C cihankaya - #58
hocam şimdi şöyle cihaz zaten çalışıyordu. ben imei için fabrika yazılımını yüklüyorum bahsedilen servis ekranına geliyor ancak imei yazma programında port hatası veriyor. sıkıntım bu. hadi bunuda geçtim imei'dende vazgeçtim cihaza kaç tane yazılım attıysam menuye gelsin diye açılışta dönüp duruyor factoryde yapdım aynı kaç gündür cihazın menüsünede gelemiyorum imeide atamıyorum
Paradox Paradox - #59
hocam şimdi şöyle cihaz zaten çalışıyordu. ben imei için fabrika yazılımını yüklüyorum bahsedilen servis ekranına geliyor ancak imei yazma programında port hatası veriyor. sıkıntım bu. hadi bunuda geçtim imei'dende vazgeçtim cihaza kaç tane yazılım attıysam menuye gelsin diye açılışta dönüp duruyor factoryde yapdım aynı kaç gündür cihazın menüsünede gelemiyorum imeide atamıyorum

Telefonlardan çok anlamıyorum.
Konu hakkında daha bilgili biri umarım size yardımcı olur.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-4g-imei-tamir.112/