General Mobile 4G Marshmallow Rom Çift SIM Kartlı

Paradox Paradox - #1
General Mobile 4G
Marshmallow
Orijinal Rom
Çift SIM Kartlı
(MRA58Y TEL Dual)

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Sürücüler
Yazılım Yükleme Aracı
Yazılım Yükleme Rehberi
E eyupbiradli - #2
şimdi ben bu rom dosyasını hangi programla yüklicem bana bu konuda yardım edebilirmsiiniiz
silivriserdar silivriserdar - #3
şimdi ben bu rom dosyasını hangi programla yüklicem bana bu konuda yardım edebilirmsiiniiz

Herşeyi içinde indireceğiniz dosyanın.
Paradox Paradox - #4
Herşeyi içinde indireceğiniz dosyanın.

Bu üyemizde yalnızca yazması olanlardan.
Okuması yok sanırım.
Olsaydı, konuda belirtilenleri okurdu ve yorum yazmasına gerek kalmazdı.
leonidasss leonidasss - #5
Arkadaşlar yazılım bende mevcut driverları düzgün kurmama rağmen qfilde port com gözükmemekte acaba neyi eskik yaptım.
silivriserdar silivriserdar - #6
Arkadaşlar yazılım bende mevcut driverları düzgün kurmama rağmen qfilde port com gözükmemekte acaba neyi eskik yaptım.
Aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor.
symbazz symbazz - #7
Ah ah, herşeye çare Balata Spreyi. Ne deyim artık. Sık içine, geç fırçanı, yoluna devam et. Belkide soketin içi pistir.
leonidasss leonidasss - #8
Aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor.
Hocam pc yi yeniden başlattıktan sonra düzeldi teşekkür ederim @silivriserdar
Paradox Paradox - #9

Her sürücü yükleme işleminden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız faydalı olacaktır.
hilmibeyy hilmibeyy - #10
Merhaba aynı işlemleri açılmayan cihazım için yaptım (gm 4g dual) işlem bitti fakat cihaz açma tuşuyla açılmıyor. Pc ye bağlayınca da şarj gösterip geri kapanıyor. Lütfen yardım edin.
Paradox Paradox - #11
Merhaba aynı işlemleri açılmayan cihazım için yaptım (gm 4g dual) işlem bitti fakat cihaz açma tuşuyla açılmıyor. Pc ye bağlayınca da şarj gösterip geri kapanıyor. Lütfen yardım edin.

Burada bulunan konulara bakınız ve diğer yazılımları da deneyiniz.
L LeProfBABA - #12
Teşekkürler ellerinize sağlık
Paradox Paradox - #13
Teşekkürler ellerinize sağlık

:rica:
H Hanife123 - #14
tüm adımları yaptım ama telefon hala açılmıyor. fabrika ayarlarına sıfırlarken takılı kaldı hala ekranda siliniyor çıkıyor
Paradox Paradox - #15
tüm adımları yaptım ama telefon hala açılmıyor. fabrika ayarlarına sıfırlarken takılı kaldı hala ekranda siliniyor çıkıyor

Cihazınızın daha önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-4g-marshmallow-rom-cift-sim-kartli.128/