General Mobile Discovery Elite 32 GB Kit Kat Rom

Paradox Paradox - #1
General Mobile Discovery Elite
32 GB Kit Kat
Orijinal Rom
WBW8901TG 0301 T8171

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile Discovery Elite Driver & Flash Tool
B bonwon - #2
kardeş allah razı olsun serverler de kapalı idi hiç kimsede atmamış bunu eyw vallahi
B bonwon - #3
kardeş 711 mb çıktı bu stock atmıyor 4.2.2 2.2 gb idi bu nasıl böyle eksik bu dosya offf
symbazz symbazz - #4
kardeş 711 mb çıktı bu stock atmıyor 4.2.2 2.2 gb idi bu nasıl böyle eksik bu dosya offf

arkadaşım.
Paradox Paradox - #5

Çok ilginç.
Belli ki dosyayı eksik indirmişsiniz.
Yani indirme yarıda kesilmiş.
Konuda paylaşılan sıkıştırılan dosyanın boyutu:
1.79 GB
Sıkıştırılan dosyanın açılınca boyutu:
3,70 GB
Kendi kendinize 1.79 GB boyutunda inmesi gereken sıkıştırılmış dosya nasıl olur da 711 MB olabilir sorusunu sormuyor musunuz?

Hem paylaşılan dosyayı doğru bir şekilde indiremiyorsunuz hem de bir de gelmiş paylaşılan dosyaya laf ediyorsunuz.
Pes doğrusu.

i714befbwr.jpg

i715b9sccq.jpg
B bonwon - #6
haklısın kardeşim kb keşke erken cevap verseydin başka bir rm atarken brick ettim :DDD ilk kez olmuyor ama bunu halledemedim bakalım
B bonwon - #7
flash var bedne 64 gb ready boster vs de kullanıyor pc ye takılı işte neyse hafıza kalmamış onda ondan kaynaklı hiçde demedi ya :D fastboot modda kalıyor bir fikrin vamrı kardeşim ya?
Paradox Paradox - #8
flash var bedne 64 gb ready boster vs de kullanıyor pc ye takılı işte neyse hafıza kalmamış onda ondan kaynaklı hiçde demedi ya :D fastboot modda kalıyor bir fikrin vamrı kardeşim ya?

Cihaza kim bilir ne yaptınız.
Buradan sizin için öneride bulunmak oldukça zor.
hewi hewi - #9
sıkıntı varmı yokmu romda deneyen varmı ?
leonidasss leonidasss - #10
sıkıntı varmı yokmu romda deneyen varmı ?
Sorun yaratacağını sanmıyorum. Şahsen denemedim ama bu site de paylaşılan bir şey @Paradox yada @silivriserdar tarafından paylaşıldıysa her türlü itimat edebilirsin. Varsayalı m ki sorun oldu , çözümü sunacak insanlar burda sen için rahat bir şekilde romu indir kullan.
leonidasss leonidasss - #11
Bu arada paylaşım yapan diğer arkadaşlar yanlış anlamasın ben sadece burda gördüğümü adamların tecrübe konusunda kaç level ilerde olduklarını bilidiğim için.
Paradox Paradox - #12
Bu arada paylaşım yapan diğer arkadaşlar yanlış anlamasın ben sadece burda gördüğümü adamların tecrübe konusunda kaç level ilerde olduklarını bilidiğim için.

Gençliğimde efsaneydim.
:zuhaha:
Şimdi ihtiyarladım artık.
:ihtiyar:
symbazz symbazz - #13
Biz yokuz nasıl olsa. He deyip geçelim.:weary:
E emrah1321 - #14
eee
silivriserdar silivriserdar - #15
Paradox Paradox - #16

Hayırdır hayır.
:cenaze:
symbazz symbazz - #17
Valla pek hayıra benzemiyor gibi. Vatandaş herhalde yazı yazarken ruhunu teslim etti.:D

Allah korusun efendim de.
S selçuk1010 - #18
eline sağlık usta tşk
Paradox Paradox - #19
eline sağlık usta tşk

Rica ederim.
X xoxividi4 - #20
gnqc uygulama hatası veriyor vc++ 2005 de kurdum düzelmedi nasıl düzelte bilirim sistem w10 ondan kaynaklanır mı
Paradox Paradox - #21
gnqc uygulama hatası veriyor vc++ 2005 de kurdum düzelmedi nasıl düzelte bilirim sistem w10 ondan kaynaklanır mı

Olabilir.
İşlemleri farklı bir işletim sisteminde deneme imkanınız var mı?
T tayfunnozenn - #22
Çok teşekkürler Allah razı olsun
Paradox Paradox - #23
Çok teşekkürler Allah razı olsun

Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.
isimsiz485 isimsiz485 - #24
Merhaba bu romu telefonun boot menusunden mi kuracağız yoksa flash tool ile mi ? Flash tool ise anlatımıyla ilgili bir linke yönlendirirseniz sevinirim.
silivriserdar silivriserdar - #25
Merhaba bu romu telefonun boot menusunden mi kuracağız yoksa flash tool ile mi ? Flash tool ise anlatımıyla ilgili bir linke yönlendirirseniz sevinirim.
Nasıl yapılacağına dair İndirdiğiniz dosya içerisinde anlatım mevcuttur.
ylcn.gvnc ylcn.gvnc - #26
Abi video yokmu ya izleyebilecegimiz
Paradox Paradox - #27
Abi video yokmu ya izleyebilecegimiz

üzerinde bu konuyla ilgili oldukça fazla kaynak mevcut.
Baktınız mı?
vol1237 vol1237 - #28
Merhabalar. Telefonuma custom rom atarken fastboot mod da kaldı. işin kötü yanı telefonum usb driverlerı da görmüyor. gm d elite için usb driver varmı acaba? Qualcom_Driver_V1.1.0.0. işe yaramıyor.
H hackteam - #29
Merhabalar. Telefonuma custom rom atarken fastboot mod da kaldı. işin kötü yanı telefonum usb driverlerı da görmüyor. gm d elite için usb driver varmı acaba? Qualcom_Driver_V1.1.0.0. işe yaramıyor.
Kardeşim bendede aynı sorun var sorunu çözersen banada yazarmısın çözümünü
M Machine - #30
Kardeşim bendede aynı sorun var sorunu çözersen banada yazarmısın çözümünü

Custom rom atarken brick olmuş sanırım.
Fastboot modun da pc tanımıyor ise, tüm driverları kaldırın tekrar kurun.
1.mesajda ki stock rom kurma işlemini uygulayın cihaz düzelecektir.
H hackteam - #31
Evet pc tanımıyor qnqc de görmüyor diğer driverlarda görmüyor telefonu bu modda görebilecek bi driver varmı sizde önerebileceğiniz acaba
M Machine - #32
Evet pc tanımıyor qnqc de görmüyor diğer driverlarda görmüyor telefonu bu modda görebilecek bi driver varmı sizde önerebileceğiniz acaba

Farklı usb kablosu,farklı usb portu deneyin.
driverleri deneyebilirsin.
H hackteam - #33
Farklı usb kablosu,farklı usb portu deneyin.
driverleri deneyebilirsin.
Tamam hocam bide bunu deneyim çok saolun
H hackteam - #34
peki windows 10 kullanıyorum bunla alakalı herhangi bi sorun teşkil edermi acaba ?
M Machine - #35
peki windows 10 kullanıyorum bunla alakalı herhangi bi sorun teşkil edermi acaba ?

Hiçbir alakası olacağını sanmıyorum, kendim de kullanıyorum.
H hackteam - #36
Hiçbir alakası olacağını sanmıyorum, kendim de kullanıyorum.
tamam uğraşıyım bakalım olursa bende neler yapıp bu sorunu nasıl hallettiğimi detaylı olarak buraya yazarım çok teşekkür ederim
H hackteam - #37
haklısın kardeşim kb keşke erken cevap verseydin başka bir rm atarken brick ettim :DDD ilk kez olmuyor ama bunu halledemedim bakalım
Sorunu çözdün mü kardeşim ?
vol1237 vol1237 - #38
Malesef hiç biri çözüm olmadı. telefon sürücülerini kurduğum halde aşağıdaki gibi görüyor telefonu. Ancak GNQC programında elefon sürücülerini görmediği için stock rom atamıyorum. Telefonda açıldığı zaman fastboot modda takılı kaldığı için power+sesaçma tuş kombinasyonuda işe yaramıyor. Soft brick olduk. nasıl çözeceğiz bir yol gösterecek olan yok mu? General mobile discovery elite 32gb telefon

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    114.9 KB · Görüntüleme: 15
M Machine - #39
Malesef hiç biri çözüm olmadı. telefon sürücülerini kurduğum halde aşağıdaki gibi görüyor telefonu. Ancak GNQC programında elefon sürücülerini görmediği için stock rom atamıyorum. Telefonda açıldığı zaman fastboot modda takılı kaldığı için power+sesaçma tuş kombinasyonuda işe yaramıyor. Soft brick olduk. nasıl çözeceğiz bir yol gösterecek olan yok mu? General mobile discovery elite 32gb telefon

Kardeşim fastboot modunda iken cihaz eğer tepki veriyor ise,
" fastboot oem edl " bu kodu yazıp aygıt yöneticisine bakar mısın ?
Qualcomm olarak tanıması lazım.
vol1237 vol1237 - #40
Kardeşim fastboot modunda iken cihaz eğer tepki veriyor ise,
" fastboot oem edl " bu kodu yazıp aygıt yöneticisine bakar mısın ?
Qualcomm olarak tanıması lazım.
Telefonu açınca general mobile yazısı çıkıp fastboot modda kalıyor. Yani bu kısımda kodu yazabileceğim herhangi bir yer yok. ( ya da nereye yazmalıyım ?) Normalde power+sesaçma tuş kombinasyonu ile recovery ekranına geçebiliyordum şimdi malesef direkt fastbood modda kalıyorum.

Sorunun sebebini tekrar anlatayım bu arada: recovery-twrp3.0.2-20160515-0351-trzpro.img ve rush programı ile sd karta attığım miui romu kuracaktım güya ama sonrasında durum bu şekilde kaldı.

printThread_attachments

• fastbood.png
    fastbood.png
    474.7 KB · Görüntüleme: 7
M Machine - #41
Oem unlock etmedigin icin cihaz brick olmus yahut sd kart hatalıydı, veya rom uyumsuz vesaire uzar gider.
Cihazı fastboot yazısındayken,
bilgisayara bağlayıp Cmd ekranından bir onceki verdigim kodu yazar mısın ?
vol1237 vol1237 - #42
fastboot oem edl yazdım, waiting for device yazısı geldi.
H hackteam - #43
K
kardeşim eğer sürekli siteye giriş yaparsan eğer sana haber veririm ben bi arkadaşa verdim telefonu yapacaz falan dedi eğer yaparsa nasıl yaptığını öğrenirsem sanada söylerim
H hackteam - #44
Bu arada arkadaşın biri shuame diye çince bir program varmış eğer türkçeye çevirebilirsen bide onu dene belki faydası olur
M Machine - #45

Kesinlikle bilgisayarla telefon arasında ki bağlantı yok.
Ya sürücülerin tanınmamış yada şarj soketin vesaire bozuk.
Paradox Paradox - #46
Bir daha özel iletişim bilgilerini forum üzerinden paylaşan olursa, kim olduğuna bakmam, forumdan atarım!
H hackteam - #47
Sorun driver daymış sorun halledildi ileriki zamanda resim yükleyeceğim
H hackteam - #48
Adsız.png
Paradox Paradox - #49
Sorun driver daymış sorun halledildi ileriki zamanda resim yükleyeceğim

Geçmiş olsun.
H hackteam - #50
Geçmiş olsun.
İllegal arkadasimiz saolsun Allah ondan razi olsun bu ârada paradox kardesim ben kitkati yukledim ancak telefonda donmalar oluyo stock rom orjinaldi degilmi veya neden yapar bu kasmalari
Paradox Paradox - #51
İllegal arkadasimiz saolsun Allah ondan razi olsun bu ârada paradox kardesim ben kitkati yukledim ancak telefonda donmalar oluyo stock rom orjinaldi degilmi veya neden yapar bu kasmalari

Cihazınıza yüklediğiniz uygulamaların güncel sürümleri artık daha çok donanım istiyorlar.
Bu nedenle sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Mümkünse kulladığınız uygulamaların Lite sürümlerini kullanınız.
S SLoRd - #52
Merhaba arkadaşlar Bende General mobile Elit var ve şuan uzerinde 4.4.2 yüklü çekirdek sürümü 3.4.0-svn464 var benim sorunum su telefonda donmalar ve kasmalar oluyor bazende arayan kişi ekranda çıkmıyor telefon çalıyor ama kimin aradıgı belli olmuyor bu yazılımsal hatamıdır ayrıca yukarda söyledigim sürüm ve cekirdek sürümün daha güncel versiyonu varmı yada ben stok rom atabilirmiyim 4.4.2 yuklu oldugu halde belki stok rom atarsam yeniden bazı şeyleri düzelir diye düşünüyorum bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim tşklerimi suanarım şimdiden..
Paradox Paradox - #53
Merhaba arkadaşlar Bende General mobile Elit var ve şuan uzerinde 4.4.2 yüklü çekirdek sürümü 3.4.0-svn464 var benim sorunum su telefonda donmalar ve kasmalar oluyor bazende arayan kişi ekranda çıkmıyor telefon çalıyor ama kimin aradıgı belli olmuyor bu yazılımsal hatamıdır ayrıca yukarda söyledigim sürüm ve cekirdek sürümün daha güncel versiyonu varmı yada ben stok rom atabilirmiyim 4.4.2 yuklu oldugu halde belki stok rom atarsam yeniden bazı şeyleri düzelir diye düşünüyorum bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim tşklerimi suanarım şimdiden..

Cihazınızda saf Android mi yüklü,
Geçenlerde farklı marka ve modelli bir cihazda, bahsettiğiniz soruna benzer bir sorun yaşayan birini görmüştüm.
Cihazda Google'ın kendi Telefon ve Kişiler uygulaması yüklüydü ve bazı aramalarda arayan kimliği çıkmıyordu.
Biraz kurcaladım, telefon oldukça yavaş çalışan düşük donanımlı bir cihazdı ve az önce bahsettiğim uygulamalar cihaza ağır geliyordu.
Sanırım sorunun kaynağı da buydu.
Cihazınıza Stock Rom yükleyebilirsiniz.
Bunun için bir engel yok.
Cihazınızın yazılımları ve yükleme şekilleri forumumuzda mevcut.
Kolay gelsin.
S sahbettin - #54
teşekurler
Paradox Paradox - #55
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-discovery-elite-32-gb-kit-kat-rom.549/