Stock Rom General Mobile Discovery Tab8 3G Rom 28.03.2014

Meta başlık: General Mobile Discovery Tab8 3G Rom 28.03.2014

Meta açıklama: General Mobile Discovery Tab8 3G Rom 28.03.2014

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
General Mobile Discovery Tab8 3G
28.03.2014
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
General Mobile Discovery Tab8 3G 28.03.2014 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

kdrsz06

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ocak 2017
5
1
3
35
şüphe değil paşam. Garanti. Varsa denenmiş her ne kadar orjinal de olsa bunu sormak gayet normal olsa gerek. Kobay görmüyoruz kimseyi. Paylaşım yardımdır. Bu arada denedim gayet sağlıklı ve temiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
şüphe değil paşam. Garanti. Varsa denenmiş her ne kadar orjinal de olsa bunu sormak gayet normal olsa gerek. Kobay görmüyoruz kimseyi. Paylaşım yardımdır. Bu arada denedim gayet sağlıklı ve temiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Paşam ne ya. Yeğenine hitap eder gibi. Denendi mi diye sormak, şüphelenmenin göstergesidir. Orjinal yazılıma hala garantilimi denendi mi diye sormanız elbette normal değil. O soruyu sorduğunuzda, doğruluğu kanıtlanmış ve ona göre testlerden geçerek yayınlanmış bir uygulamayı sorgulamış oluyorsunuz. Bence custom dediğimiz sonradan uyarlanmış yazılımları sorgulayınız. Dediğimde birşey yok. Aynı bu, günde milyonlarca insanın güvenerek bindiği uçakları tartışmaya açmanıza benzer. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı seviyoruz. İşinize yaradığına da sevindim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paşam ne ya. Yeğenine hitap eder gibi. Denendi mi diye sormak, şüphelenmenin göstergesidir. Orjinal yazılıma hala garantilimi denendi mi diye sormanız elbette normal değil. O soruyu sorduğunuzda, doğruluğu kanıtlanmış ve ona göre testlerden geçerek yayınlanmış bir uygulamayı sorgulamış oluyorsunuz. Bence custom dediğimiz sonradan uyarlanmış yazılımları sorgulayınız. Dediğimde birşey yok. Aynı bu, günde milyonlarca insanın güvenerek bindiği uçakları tartışmaya açmanıza benzer. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı seviyoruz. İşinize yaradığına da sevindim.

Üyemiz size kendince samimi bir şekilde hitap etmek istemiş.
Hemen bir art niyet aramayınız.
(Sakin ol şampiyon.)
:zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: kdrsz06

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Denenmiş ki paylaşılmıştır. Sizde olmadıysa, ya cihazınızda sorun vardır yada yanlış yazılımı cihazınıza yüklüyorsunuzdur. Daha önce açılıyor da yazılımdan sonra açılmıyorsa, recovery menüsünden cihazınıza el formatı deneyin.

• Beğen
Tepkiler: efsane4206

efsane4206

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
26
6
3
38
ankara
cihaz daha önce discovery yazısına kalıyordu şimii yazılımdan sonra hiç açılmıyor yani siyah ekrana kaldı

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cihazınıza bu yazılım uymuyor olabilir. Yazılımın sizin cihazınız için olduğundan eminmisiniz. ?

efsane4206

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Şub 2017
26
6
3
38
ankara
aslında mtk işlemcili cihazlarda yazılım yüklemesi yaparken yaptığımız bir hata var scatter dosyasını seçtikden sonra ilk başdaki preloder dosyasından işareti kaldırmamız gerekiyor bu hatayı yazılıma güvenip bende yapıyorum ve sonrasında cihaz birck oluyor uygun preloder bulmakda çok zor

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
aslında mtk işlemcili cihazlarda yazılım yüklemesi yaparken yaptığımız bir hata var scatter dosyasını seçtikden sonra ilk başdaki preloder dosyasından işareti kaldırmamız gerekiyor bu hatayı yazılıma güvenip bende yapıyorum ve sonrasında cihaz birck oluyor uygun preloder bulmakda çok zor

Yanlış bir inanış. Aksine preloader size gereken bir dosya. Half Brick yada Brick pozisyonundaki bir cihaza preloader gerekir. Şu var, siz keyfekeder, imei tekrar gelsin, yazılım sorunları gitsin diye yazılım atacaksanız preloader gerekmeyebilir. Ama hem half hemde full brickte mutlaka preloader kullanınız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yanlış bir inanış. Aksine preloader size gereken bir dosya. Half Brick yada Brick pozisyonundaki bir cihaza preloader gerekir. Şu var, siz keyfekeder, imei tekrar gelsin, yazılım sorunları gitsin diye yazılım atacaksanız preloader gerekmeyebilir. Ama hem half hemde full brickte mutlaka preloader kullanınız.

Eskiden alırdım elime MTK işlemcili cihazları.
Yazılım yüklerdim.
O cihazlar için yazılımlar hazırlardım.
Hey gidi günler hey...
MTK işlemcili bir cihaz görmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki.
:ihtiyar:

:zuhaha:

teknikk1

Üye
Kayıtlı üye
1 Şub 2017
92
13
8
46
Dün bu tabletten elime geçti,yukarıdaki linkteki yazılımı atmaya çalıştım ama hata verdi.yükleme yapmadı...Biraz araştırma yaptım muadili varmı diye,general mobile discovery tab 8 3g benzer 5-6 tane tablet olduğunu öğrendim...Ama anakartı ve içindeki yazılımla aynı olan,

Flylife Connect 7.85 3G

tabletin romunu bulup sorunsuzca kurdum...

Rahat durmadım tabiki ,sonra adminin paylaştığı yukardaki orjinal romunu kurdum...ama sp flash tool v3 kullanarak tabi...sp flash v5 te hata veriyor ...