General Mobile Discovery Tab8 3G Rom 28.03.2014

General Mobile Discovery Tab8 3G Rom 28.03.2014

Paradox Paradox - #1
General Mobile Discovery Tab8 3G
28.03.2014
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile Discovery Tab8 3G 28.03.2014 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
K kdrsz06 - #2
denendi mi
symbazz symbazz - #3

Orjinal romun nesi denenecek arkadaşım. Orjinal orjinaldir. Firma zaten yayınlamış. Bu ne şüphe. Yükleyin siz bir deneyin. Hep kobay biz mi olalım.
K kdrsz06 - #4
şüphe değil paşam. Garanti. Varsa denenmiş her ne kadar orjinal de olsa bunu sormak gayet normal olsa gerek. Kobay görmüyoruz kimseyi. Paylaşım yardımdır. Bu arada denedim gayet sağlıklı ve temiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #5
şüphe değil paşam. Garanti. Varsa denenmiş her ne kadar orjinal de olsa bunu sormak gayet normal olsa gerek. Kobay görmüyoruz kimseyi. Paylaşım yardımdır. Bu arada denedim gayet sağlıklı ve temiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Geçmiş olsun.
symbazz symbazz - #6

Paşam ne ya. Yeğenine hitap eder gibi. Denendi mi diye sormak, şüphelenmenin göstergesidir. Orjinal yazılıma hala garantilimi denendi mi diye sormanız elbette normal değil. O soruyu sorduğunuzda, doğruluğu kanıtlanmış ve ona göre testlerden geçerek yayınlanmış bir uygulamayı sorgulamış oluyorsunuz. Bence custom dediğimiz sonradan uyarlanmış yazılımları sorgulayınız. Dediğimde birşey yok. Aynı bu, günde milyonlarca insanın güvenerek bindiği uçakları tartışmaya açmanıza benzer. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı seviyoruz. İşinize yaradığına da sevindim.
Paradox Paradox - #7
Paşam ne ya. Yeğenine hitap eder gibi. Denendi mi diye sormak, şüphelenmenin göstergesidir. Orjinal yazılıma hala garantilimi denendi mi diye sormanız elbette normal değil. O soruyu sorduğunuzda, doğruluğu kanıtlanmış ve ona göre testlerden geçerek yayınlanmış bir uygulamayı sorgulamış oluyorsunuz. Bence custom dediğimiz sonradan uyarlanmış yazılımları sorgulayınız. Dediğimde birşey yok. Aynı bu, günde milyonlarca insanın güvenerek bindiği uçakları tartışmaya açmanıza benzer. Yardımlaşmayı ve paylaşmayı seviyoruz. İşinize yaradığına da sevindim.

Üyemiz size kendince samimi bir şekilde hitap etmek istemiş.
Hemen bir art niyet aramayınız.
(Sakin ol şampiyon.)
:zuhaha:
symbazz symbazz - #8
Peki, özür.:asker:
efsane4206 efsane4206 - #9
burdaki yazılımı daha önce deneyen oldumu ben bizzat denedim çalışmıyor
symbazz symbazz - #10
Denenmiş ki paylaşılmıştır. Sizde olmadıysa, ya cihazınızda sorun vardır yada yanlış yazılımı cihazınıza yüklüyorsunuzdur. Daha önce açılıyor da yazılımdan sonra açılmıyorsa, recovery menüsünden cihazınıza el formatı deneyin.
efsane4206 efsane4206 - #11
cihaz daha önce discovery yazısına kalıyordu şimii yazılımdan sonra hiç açılmıyor yani siyah ekrana kaldı
symbazz symbazz - #12
Cihazınıza bu yazılım uymuyor olabilir. Yazılımın sizin cihazınız için olduğundan eminmisiniz. ?
Paradox Paradox - #13
cihaz daha önce discovery yazısına kalıyordu şimii yazılımdan sonra hiç açılmıyor yani siyah ekrana kaldı

efsane4206 efsane4206 - #14
aslında mtk işlemcili cihazlarda yazılım yüklemesi yaparken yaptığımız bir hata var scatter dosyasını seçtikden sonra ilk başdaki preloder dosyasından işareti kaldırmamız gerekiyor bu hatayı yazılıma güvenip bende yapıyorum ve sonrasında cihaz birck oluyor uygun preloder bulmakda çok zor
symbazz symbazz - #15
aslında mtk işlemcili cihazlarda yazılım yüklemesi yaparken yaptığımız bir hata var scatter dosyasını seçtikden sonra ilk başdaki preloder dosyasından işareti kaldırmamız gerekiyor bu hatayı yazılıma güvenip bende yapıyorum ve sonrasında cihaz birck oluyor uygun preloder bulmakda çok zor

Yanlış bir inanış. Aksine preloader size gereken bir dosya. Half Brick yada Brick pozisyonundaki bir cihaza preloader gerekir. Şu var, siz keyfekeder, imei tekrar gelsin, yazılım sorunları gitsin diye yazılım atacaksanız preloader gerekmeyebilir. Ama hem half hemde full brickte mutlaka preloader kullanınız.
Paradox Paradox - #16
Yanlış bir inanış. Aksine preloader size gereken bir dosya. Half Brick yada Brick pozisyonundaki bir cihaza preloader gerekir. Şu var, siz keyfekeder, imei tekrar gelsin, yazılım sorunları gitsin diye yazılım atacaksanız preloader gerekmeyebilir. Ama hem half hemde full brickte mutlaka preloader kullanınız.

Eskiden alırdım elime MTK işlemcili cihazları.
Yazılım yüklerdim.
O cihazlar için yazılımlar hazırlardım.
Hey gidi günler hey...
MTK işlemcili bir cihaz görmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki.
:ihtiyar:

:zuhaha:
symbazz symbazz - #17
1990 larda o zaman.:zuhaha:
teknikk1 teknikk1 - #18
Dün bu tabletten elime geçti,yukarıdaki linkteki yazılımı atmaya çalıştım ama hata verdi.yükleme yapmadı...Biraz araştırma yaptım muadili varmı diye,general mobile discovery tab 8 3g benzer 5-6 tane tablet olduğunu öğrendim...Ama anakartı ve içindeki yazılımla aynı olan,

Flylife Connect 7.85 3G

tabletin romunu bulup sorunsuzca kurdum...

Rahat durmadım tabiki ,sonra adminin paylaştığı yukardaki orjinal romunu kurdum...ama sp flash tool v3 kullanarak tabi...sp flash v5 te hata veriyor ...
teknikk1 teknikk1 - #19
Bu yazılımı deneyen olur belki:

Paradox Paradox - #20

:tsk:
K kdrsz06 - #21
burdaki yazılımı daha önce deneyen oldumu ben bizzat denedim çalışmıyor
ben denedim çalıştı kardeşim
M Machine - #22
ben denedim çalıştı kardeşim

Geri bildirim için :tsk:
teknikk1 teknikk1 - #23
Evet çalışıyor...

20190203_230613 (337 x 600).jpg

20190203_230708 (337 x 600).jpg

20190203_230925 (337 x 600).jpg
Paradox Paradox - #24
:alkis:
B bilinmezgoril - #25
Aga link nerde indiremiyorum romu
Paradox Paradox - #26
Aga link nerde indiremiyorum romu

Dikkatli bakarsanız görürsünüz.
D Detro_34445 - #27
SP Flash Tool 5.1352.01 ile bu hatayı alıyorum ,yüklemiyor.. Nasıl sorunu çözebilirim,yardımcı olur musunuz..

Ekran rwer.PNG
Paradox Paradox - #28
SP Flash Tool 5.1352.01 ile bu hatayı alıyorum ,yüklemiyor.. Nasıl sorunu çözebilirim,yardımcı olur musunuz..

Ekli dosyayı görüntüle 3727

Farklı bir USB kablo veya USB port denemeniz faydalı olabilir.
D Detro_34445 - #29
deniyeceğim Teşekkürler..
çaaaa çaaaa - #30
Arkadaşlar bu 4.2.2 bana 5.x veya daha üstü gerekli
Paradox Paradox - #31
Arkadaşlar bu 4.2.2 bana 5.x veya daha üstü gerekli

Keşke elimde olsa da paylaşsam ama yok.
Bildiğim kadarıyla bu cihaz için güncel Stock Rom yok.
Custom Rom konusunu ise araştırmak gerekli.
Bu cihazla aynı özelliklerdeki cihazların yazılımlarını denemeniz faydalı olabilir.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
Q quadtor55 - #32

hocam merhaba scatter-loading dosyasını nerden bulabilirim ?
teknikk1 teknikk1 - #33
hocam merhaba scatter-loading dosyasını nerden bulabilirim ?
klasörün içinde mevcut zaten,,

bu flash tool ile yüklemelisin
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-discovery-tab8-3g-rom-28-03-2014.81/