General Mobile e-Tab 10 Rom Kocaeli BOE 14.05.2013

Paradox Paradox - #1
General Mobile e-Tab 10 Kocaeli
BOE
14.05.2013
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #2
rom için teşekkür ederim fakat nasıl kurulacak ve tüm etab 10 ları destekliyormu zira iki çeşit üretildi
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #3
deneme yanılmayla buldum paylaşayım;

cihazın pil seviyesi mutlaka %50 altında olmamak şartıyla başlayın kuruluma..
1: önce ses artırma tuşuna basılı tutun bırakmayın
2: pc ye takılı olan usb kablonuzu tablete takın
3 bilgisayarınız algıladıktan sonra ses kısma tuşunu bırakın
4:tanımlanmamış aygıt olarak görünen cihazınızın size verilen şıkıştırılmış klasördeki sürücü klasörünü seçin ve sürücüyü güncelleyin kurun
5:eğer bilgisayarınıza win7 ise size sürücünüzün uyumsuz olabileceği hatasını yinede kur diyerek geçin
6:batchtool dan algıladığında port ibaresinin rengi değişecektir sonra en altta upgrade butonunna basın tahmini 2 dk kurup bitirecektir herkese kolay gelsin
Paradox Paradox - #4
deneme yanılmayla buldum paylaşayım;

cihazın pil seviyesi mutlaka %50 altında olmamak şartıyla başlayın kuruluma..
1: önce ses kısma tuşuna basılı tutun bırakmayın
2: pc ye takılı olan usb kablonuzu tablete takın
3 bilgisayarınız algıladıktan sonra ses kısma tusunu bırakın
4:tanımlanmamış aygıt olarak görünen cihazınızın size verilen şıkıştırılmış klasördeki sürücü klasörünü seçin ve kurun
5:eğer bilgisayarınıza win 7 ise size sürücünüzün uyumsuz olabileceği hatasını yinede kur diyerek geçin
6:batch tool dan algıladıpında port ibaresinin rengi değişecektir sonra en altta upgrade butonunna basın tahmini 2 dk kurup bitirecektir herkese kolay gelsin

;)
berkant67 berkant67 - #5
teşekkürler
Paradox Paradox - #6
OnrV41 OnrV41 - #7
Abi bende bir virus var silonmiyor onuda gotururmu
Paradox Paradox - #8
Abi bende bir virus var silonmiyor onuda gotururmu

Büyük olasılıkla yazılım yükleme işleminden sonra sorununuz çözülecektir.
Y yakarabulut - #9
Teşekkürler
Paradox Paradox - #10
H Halil3200 - #11
tsk
Paradox Paradox - #12
M marlos2727 - #13
ELINIZE EMEGINIZE SAGLIK USB GORMYENLER SES KISMA VE SES ACMA TUSUNA AYNI ANDA BASILI TUTP USB KABLOSUNU TAKSINLAR PC GORUYOR O SEKILDEDE.BEN ATTIM ROMU ACILDI TABLET KOLAY GELSIN
Paradox Paradox - #14
ELINIZE EMEGINIZE SAGLIK USB GORMYENLER SES KISMA VE SES ACMA TUSUNA AYNI ANDA BASILI TUTP USB KABLOSUNU TAKSINLAR PC GORUYOR O SEKILDEDE.BEN ATTIM ROMU ACILDI TABLET KOLAY GELSIN

:tsk:
C cephastanesitest - #15
Teşekkür ederiz işlem başarılı .
Paradox Paradox - #16
Teşekkür ederiz işlem başarılı .

Geçmiş olsun.
P paradoxsşgma - #17
merhaba bilgilendirme ve de rom için teşekkur ederim , bu tableti acılışta kocaeli belediyesi cıkmadan normal bir tabletmiş gibi acılma şansı durumu varmıdır ? şimdi den teşekkur ederim kolay gelsin.
coban32 coban32 - #18
Android romlarının açılış logo ve sesleri değiştirilebiliyor müsait bir zaman bulursak yapabiliriz.
H husyn62 - #19
işlemleri yaptım fakat belediye logosu geliyor sonra gene genaral mobile geliyor açılmıyor yalnış yaptığım bir yer mi var
Paradox Paradox - #20
işlemleri yaptım fakat belediye logosu geliyor sonra gene genaral mobile geliyor açılmıyor yalnış yaptığım bir yer mi var

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ayrıca, yazılım yükleme işlemi için konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
H husyn62 - #21
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Ayrıca, yazılım yükleme işlemi için, konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
Sorun yazılımda değilmiş tamirciye bıraktım anakartda sorun var dedi. Ondan kaynaklı sıkıntı olmuş. Sonuç tablet çöp . Cevabınıza teşekkürler
Paradox Paradox - #22
Sorun yazılımda değilmiş tamirciye bıraktım anakartda sorun var dedi. Ondan kaynaklı sıkıntı olmuş. Sonuç tablet çöp . Cevabınıza teşekkürler

:rica:
C can75 - #23
teşekkürlerrr
Paradox Paradox - #24
gezgin78 gezgin78 - #25
merhaba yazılımı yüklerken download ıdb fail yazıyor yüklenmiyor ne yapabilirim
gezgin78 gezgin78 - #26
arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek tablet brick oldu sanırım
Paradox Paradox - #27
arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek tablet brick oldu sanırım

gezgin78 gezgin78 - #28
teşekkür ederim hocam sorun usb kablosundaymış çözdüm yükledim sorunsuz çalışıyor
Aydar Aydar - #29
teşekkür ederim hocam sorun usb kablosundaymış çözdüm yükledim sorunsuz çalışıyor
Geçmiş olsun.
Paradox Paradox - #30

Geçmiş olsun.
T tevfikkk - #31
usta bende de bu cihazdan var ve tablet acılırken direk recovery moda giriyo başka bisi yok bunu denesem olur mu acaba ?
EliteMan EliteMan - #32
Yazılım Atmayı Denedinizmi​
Paradox Paradox - #33
usta bende de bu cihazdan var ve tablet acılırken direk recovery moda giriyo başka bisi yok bunu denesem olur mu acaba ?

Olur.
S sel1n - #34
daha önce hiç rom işemi yapmadım, bu dosyaları pc ye mi yüklemeliyiz tablete mi?
Paradox Paradox - #35
daha önce hiç rom işemi yapmadım, bu dosyaları pc ye mi yüklemeliyiz tablete mi?

Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapmanız gerekmektedir.
Konuya yazılan yorumlarda kurulum açıklaması mevcut.
Takıldığınız bir yer olursa, nasipse yardımcı olmaya çalışırız.
S sel1n - #36
Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapmanız gerekmektedir.
Konuya yazılan yorumlarda kurulum açıklaması mevcut.
Takıldığınız bir yer olursa, nasipse yardımcı olmaya çalışırız.
Teşekkürler. Ben romu tablet çok donduğu için yapıyorum ve güncellenmesi için doğru şekilde yaparsam en azından donma sorunu düzelir mi? Ve internetten rom atma aşamalarını izledim pc ye farklı programlar da indiriyorlar benim indirmem gerekir mi?
EliteMan EliteMan - #37
çok mu donuyor
S sel1n - #38
EliteMan EliteMan - #39
o zaman faydalı olur
yazılımsal bilginiz mevcut dimi​
S sel1n - #40
o zaman faydalı olur
yazılımsal bilginiz mevcut dimi​
az çok ama yeterli bilgim yok. araştırarak yapmaya çalışıyorum. pc ye sadece attığınız linki yüklemem yeterli mi?
EliteMan EliteMan - #41
evet yükleme aracı içinde dosyanın
takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz inş
S sel1n - #42
evet yükleme aracı içinde dosyanın
takıldığınız yer olursa yardımcı oluruz inş
tablet şu an pc ye bağlı ne yapmam gerek
EliteMan EliteMan - #43
içinde yükleme aracı olması lazım
S sel1n - #44
içinde yükleme aracı olması lazım
var ama çince çeviri yaptım ama sürekli Rockusb adlı bi dosyadan bahsediyor klasörde bu dosya yok
EliteMan EliteMan - #45
o bir driver
EliteMan EliteMan - #46
(Rockusb Driver)
EliteMan EliteMan - #47
var ama çince çeviri yaptım ama sürekli Rockusb adlı bi dosyadan bahsediyor klasörde bu dosya yok
naptınız sonuç nedir
Paradox Paradox - #48
Öncelikle tabletinize yazılım yükleyebilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayara ihtiyacınız olduğunu belirtmeliyim.
Sizin tabletinizin bilgisayar sürücüleri ne yazık ki Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Aksi halde çok uğraşırsınız.

Daha sonra yazılım yükleme işlemini aşağıda gösterildiği gibi yapabilirsiniz.
İşlemler aynı.

M mcemal1903 - #49
Öncelikle tabletinize yazılım yükleyebilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayara ihtiyacınız olduğunu belirtmeliyim.
Sizin tabletinizin bilgisayar sürücüleri ne yazık ki Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Aksi halde çok uğraşırsınız.

Daha sonra yazılım yükleme işlemini aşağıda gösterildiği gibi yapabilirsiniz.
İşlemler aynı.

hocam bende windows 10 var. aksi halde çok uğraşırsınız demişsiniz, bu biraz uğraşırsanız yapabilirsiniz demek mi yoksa daha beter edersiniz demek mi :)
Paradox Paradox - #50
hocam bende windows 10 var. aksi halde çok uğraşırsınız demişsiniz, bu biraz uğraşırsanız yapabilirsiniz demek mi yoksa daha beter edersiniz demek mi :)

Bilgisayar ortamında imkansız diye bir şey yoktur.
Sürücüler uygun hale getirilebilir.
Daha sonra da bu sürücüler, Sürücü İmzası Zorlaması devre dışı bırakılarak yüklenebilir.
Çok uğraştırır ama yapılabilir.
Ayrıca Sanal Makine üzerine kurulan bir sistemle de yükleme yapılabilir.
Bu da çok uğraştırır ama yapılabilir.
Kurulmayan CD üzerinden çalışan bir işletim sistemi ile de yazılım yüklenebilir.
Aslında bir çok yol var ama anlatmaya takatım yok.
:)
T tevfikkk - #51
selam herkese
bende de bu tabletten var ve bu işlemleri yaptım lakin tabletin dahili hafızası 2 gb görünüyor.
Ve nand flash adında bir hafıza alanı oluştu o da 11 gb görünüyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Paradox Paradox - #52
selam herkese
bende de bu tabletten var ve bu işlemleri yaptım lakin tabletin dahili hafızası 2 gb görünüyor.
Ve nand flash adında bir hafıza alanı oluştu o da 11 gb görünüyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Eski cihazların çoğunda durum böyle.
Uygulama yüklemek için 1 veya 2 GB'lık bir alan ayrılıyor.
Örneğin bakınız
burada bir örnek mevcut.
Diğer alan ise SD Kart bölümü olarak görünüyor.
E erkankarasu57 - #53
Merhaba

General mobile tab 10 model cihaz acılmıyor ve donmuş şekilde Cihazın bilgisayara bağladım ve driverini güncellemek istediğimde sürücü bulunmadı hatası veriyor farklı drver de denedim aynı hatayı alıyorum yardımcı olabilecek var mı ?
Paradox Paradox - #54
Merhaba

General mobile tab 10 model cihaz acılmıyor ve donmuş şekilde Cihazın bilgisayara bağladım ve driverini güncellemek istediğimde sürücü bulunmadı hatası veriyor farklı drver de denedim aynı hatayı alıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

İşletim sisteminiz nedir?

E erkankarasu57 - #55
İşletim sistemim Win7
Lord Raiden Lord Raiden - #56
İşletim sistemim Win7
O zaman sorun yaşamamanız lazım.
İndirdiğiniz driver dosyalarını nasıl yüklüyorsunuz?
Aygıt yöneticisinde ilgili aygıta tıklayıp sürücü yükleme işlemini manuel olarak yapmayı denediniz mi?
MoBiLcEp MoBiLcEp - #57
merhaba seneler sonra konuyu hortlatıyorum windoms 10/ 64bit drayvır gerekli işlem windoms 7 yapılmış 10 için eksik drayvır nasıl temin edebillirim
Paradox Paradox - #58
merhaba seneler sonra konuyu hortlatıyorum windoms 10/ 64bit drayvır gerekli işlem windoms 7 yapılmış 10 için eksik drayvır nasıl temin edebillirim

bir bakınız, olmazsa aşağıdaki videoyu izleyiniz.

MoBiLcEp MoBiLcEp - #59
teşekürler hocam windoms 10 bu işlere hazır deyil sanırım windoms 7 hallettim
M mrisvan - #60
konuyu hort lattım yazılımı indirip tableti kurtarıp kacmıyayım diye tesekkur ederim emegi gecenlere
Paradox Paradox - #61
konuyu hort lattım yazılımı indirip tableti kurtarıp kacmıyayım diye tesekkur ederim emegi gecenlere

:rica:
TVC Yan Hesap TVC Yan Hesap - #62
Ustam Gerçekten Uzun Zamandır Rom Arıyordum,Hatta Bir Tane Sürücü İçin Bilgisayarıma Windows 7 Yükledim.Sonunda Sizi Buldum,Deneyeceğim İnşallah Olur Yapacak Arkadaşlarada Kolay Gelsin!
TVC Yan Hesap TVC Yan Hesap - #63
Ustam,Herşeyi Yaptım Fakat USB Driver i İndirirken Windows 7 de Bu Sürücü Buy Cihaz İçin Öngörülmemiş Benzeri Bir Hata Çıkıyor Ne Yapmalıyım
N1NKMehmet N1NKMehmet - #64
bende en iyi sürücüler zaten yüklü diyor romu kuramıyorum
Paradox Paradox - #65
bende en iyi sürücüler zaten yüklü diyor romu kuramıyorum
bir bakınız, olmazsa aşağıdaki videoyu izleyiniz.

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-10-rom-kocaeli-boe-14-05-2013.80/