General Mobile e-Tab 3 Rom 2014.05.30 Tarım Bakanlığı

General Mobile e-Tab 3 Rom 2014.05.30 Tarım Bakanlığı

Paradox Paradox - #1
General Mobile e-Tab 3
2014.05.30
Tarım Bakanlığı
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
General Mobile e-Tab 3 2014.05.30 Tarım Bakanlığı Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
E Evci52 - #2
Android sürümü kaç acaba
Paradox Paradox - #3
Android sürümü kaç acaba

Android 4.2.2
ETAB3_20140530_V1.0.5

Muhtemelen bu yazılım, cihazınızın üzerinde yüklü gelen yazılım olabilir.
E Evci52 - #4
Android 4.2.2
ETAB3_20140530_V1.0.5

Muhtemelen bu yazılım, cihazınızın üzerinde yüklü gelen yazılım olabilir.
Android 4.2.2 var üzerinde yükseltmek istiyorum güncelleme yok
Buna umut bağlamıştım ama buda aynıysa gerek kalmadı boşa yüklemekle uğraşmayım o zaman
Paradox Paradox - #5
Android 4.2.2 var üzerinde yükseltmek istiyorum güncelleme yok
Buna umut bağlamıştım ama buda aynıysa gerek kalmadı boşa yüklemekle uğraşmayım o zaman

Nasıl olsa cihazın orijinal yazılımı mevcut.
Cihazınızla aynı özelliklere sahip cihazların güncel yazılımlarını cihazınızda deneyebilirsiniz.
Belki tam uyumlu bir yazılım bulabilirsiniz.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
M mcdjkrizantem - #6
merhabalar bu cihazın normal kullanım için romu mevcutmu 1yıl kullanıldı işleri bitti ve şuan atıl durumda hepsi.
Paradox Paradox - #7
merhabalar bu cihazın normal kullanım için romu mevcutmu 1yıl kullanıldı işleri bitti ve şuan atıl durumda hepsi.

Bildiğim kadarıyla ne yazık ki mevcut değil.
Cihaz yazılımının nesi var?
Google Play mı yüklü değil yoksa kısıtlamalar mı var?

Yazılımı parçalayıp baktım, yanılmıyorsam bu cihazda Google Play var.
M mcdjkrizantem - #8
Üzerinde yüklü olan Tarım Bakanlığı'nın kendi uygulaması haricinde hiç bir şey çalışmıyor mdm kısıtlaması var
Paradox Paradox - #9
Üzerinde yüklü olan Tarım Bakanlığı'nın kendi uygulaması haricinde hiç bir şey çalışmıyor mdm kısıtlaması var

Elimde bu cihazdan olsaydı sizin için bir hazırlayabilirdim.
Lakin ne yazık ki yok.
Diğer General Mobile cihazlardaki gibi MDM kaldırma işlemlerini yapmayı denediniz mi?
Aşağıda bir video var, izlemeniz faydalı olabilir.

B badsoft - #10
hocam bu tablet Positivo T1060 aynı ama rom bulamadım mdm yi en sonunda gectim , mdm gecmek için aktivasyon ekranında tableti kitle .uyusun tablet sonra uyandır kilit acmanın yan tarafında + işareti var ordan gmail hesabı ekle var ora ya tıklayınca google hesabı isteyecektir ileri dediğinde wifi bagla cıkacaktır wifiye baglanmadan sol üste geri tusu var geri deyip geliştiriyici seceneklerini acıyorsun geri kalanı etab 4 gibi sadece uygulama kaldırmada sadece cihaz yöneticisini mobegenie ile kaldıracaksınız başka birşeye dokunmayın. tarım bakanlığıyla alakası kesiliyor format atsanda mdm istemiyor .
Paradox Paradox - #11
hocam bu tablet Positivo T1060 aynı ama rom bulamadım mdm yi en sonunda gectim , mdm gecmek için aktivasyon ekranında tableti kitle .uyusun tablet sonra uyandır kilit acmanın yan tarafında + işareti var ordan gmail hesabı ekle var ora ya tıklayınca google hesabı isteyecektir ileri dediğinde wifi bagla cıkacaktır wifiye baglanmadan sol üste geri tusu var geri deyip geliştiriyici seceneklerini acıyorsun geri kalanı etab 4 gibi sadece uygulama kaldırmada sadece cihaz yöneticisini mobegenie ile kaldıracaksınız başka birşeye dokunmayın. tarım bakanlığıyla alakası kesiliyor format atsanda mdm istemiyor .

:tsk:

Ayrıca Positivo T1060 yazılımı mevcut.
Deneyebilir misiniz?
B badsoft - #12
Hocam bem tamirciyim mdm yi geçtim tableti sahibine teslim ettim ,tabletin sahibi bu cihazların cöp oldugunu söylüyordu , tarım bakanlığında calısan coğu kişide varmıs illaki bi tane daha gelir verdiğin yazılımı kaydedicem denerim sonucu buraya yazarım , ama zatwn sıkıntı mdm aktivasyondaymıs yukarda tarif ettiğim gibi geçebilirler ,
B badsoft - #13
Bu arada ben bu linki buldum daha once ama dowland vermiyor üye bile oldum siteye vermedi dowland istersen sen bi indir meyi dene hocam
Paradox Paradox - #14
Bu arada ben bu linki buldum daha once ama dowland vermiyor üye bile oldum siteye vermedi dowland istersen sen bi indir meyi dene hocam

Paylaştığım bağlantıda dosya indirme işlemi ücretliymiş.
Ücretsiz bir indirme bağlantısı da bulamadım.
B badsoft - #15
senin verdiğin rom işe yarıyor zaten benim söylediğim gibide mdm gercerlerse gerek kalmaz roma
Paradox Paradox - #16
senin verdiğin rom işe yarıyor zaten benim söylediğim gibide mdm gercerlerse gerek kalmaz roma

Haklısınız.
C camur01 - #17
mobogeneyi yüklememe rağmen gerekli dosyaları silemiyorum hata veriyor.acaba yardımcı olabilirmisiniz. tarım bakanlığı etab 3 tablet
Paradox Paradox - #18
mobogeneyi yüklememe rağmen gerekli dosyaları silemiyorum hata veriyor.acaba yardımcı olabilirmisiniz. tarım bakanlığı etab 3 tablet

Root işleminin başarılı olup olmadığını kontrol ediniz.
B badsoft - #19
mobegenie 2.2 sürümünü kulalanacaksınız ve rootu kontrol et ( ben yukarda eksık yazmısım kingo root ile rootlucaksın gelistirici seceneklerını actıktan sonra )
H harunoztufek - #20
üstad bunun bir videosu varmı bizdeki boot menüsü hiç alakası yok e-tab4 ile
Paradox Paradox - #21
üstad bunun bir videosu varmı bizdeki boot menüsü hiç alakası yok e-tab4 ile

Bu konu General Mobile e-Tab 3'e ait.
Sanırım bir karışıklık olmuş.
Lütfen cihazınızla ilgili konulara bakınız.
bvcelik33 bvcelik33 - #22
mdm kapatıldı bakanlığın tableti olmaktan çıktı root da tamam isteyene yardım edebilirim..
Paradox Paradox - #23
mdm kapatıldı bakanlığın tableti olmaktan çıktı root da tamam isteyene yardım edebilirim..

Bilgi paylaşımı yapmanız, eminim ki şimdi olmasa bile ileride bir gün mutlaka birilerine faydalı olacaktır.
F falcon69t - #24
merhaba, mdm yi geçtim ama sorunlar çıktı, bu romu yüklesek tekrar mdm yi geçmek gerekir mi?
Paradox Paradox - #25
merhaba, mdm yi geçtim ama sorunlar çıktı, bu romu yüklesek tekrar mdm yi geçmek gerekir mi?

Evet.
H hemdehtml - #26
bvcelik33 kardeşim yardım eder misin kafayı yemek üzereyim
Master Master - #27
bvcelik33 kardeşim yardım eder misin kafayı yemek üzereyim
Sorununuz nedir?
H hemdehtml - #28
abiler başardım
H hemdehtml - #29
başardım bende etab3 ü mdm den kaldırıp rootlama işlemini hallettim
badsoft reis sayesinde tabikide dediğin tüm adımları yaptım abi ama şöyle bi şey vvar kingoroot ile birden fazla kez denemek lazım root işlemini
sistem dosylarını silerken sadece cihaz yöneticisi var onu silseniz yeterli oluyor zaten teşekkürlrer herkese
M Machine - #30
başardım bende etab3 ü mdm den kaldırıp rootlama işlemini hallettim
badsoft reis sayesinde tabikide dediğin tüm adımları yaptım abi ama şöyle bi şey vvar kingoroot ile birden fazla kez denemek lazım root işlemini
sistem dosylarını silerken sadece cihaz yöneticisi var onu silseniz yeterli oluyor zaten teşekkürlrer herkese

Geçmiş olsun.
yunus_serhat yunus_serhat - #31
BANA YARDIM EDEBİLİRMSİNİZ GENERAL MOBİLE E TAB 3 MDM GELDİ NASIL ROOT ATAĞIZ
Paradox Paradox - #32
BANA YARDIM EDEBİLİRMSİNİZ GENERAL MOBİLE E TAB 3 MDM GELDİ NASIL ROOT ATAĞIZ

Buraya bir bakınız.
dkandak dkandak - #33
Merhaba,
ben verdiğiniz linki indirememiştim,
sonunda yaptım,
teşekkürler.
Paradox Paradox - #34
Merhaba,
ben verdiğiniz linki indirememiştim,
sonunda yaptım,
teşekkürler.

:rica:
dkandak dkandak - #35
Merhaba,
linki indirdim ama işlemleri yapamadım, daha ilk adımda kaldım,
böyle bir hata alıyorum.
lütfen yardım edin.

Screenshot_1.png
Paradox Paradox - #36
Merhaba,
linki indirdim ama işlemleri yapamadım, daha ilk adımda kaldım,
böyle bir hata alıyorum.
lütfen yardım edin.

Ekli dosyayı görüntüle 2737

Sürücüler doğru bir şekilde yüklenmemiş sanırım.
Sürücü yükleme işlemi sırasında bir uyarı alıyor musunuz?
dkandak dkandak - #37
Ben hiç bir şey yüklemedim, verdiğiniz linki indirdim, yapılışını anlattığınız word dosyasını açtım, talimatları yapayım dedim, daha ilk işlemde bu hatayı verdi. Bir işi becerip de Bakanlık tableti olmaktan kurtaramadım şu tableti ya Ne sürücüsü yüklemem lazım? Elimde Tarım Bakanlığı e-tab 3 tablet var ve gerisini beceremedim, bana daha da detaylı anlatın lütfen

Sürücüler doğru bir şekilde yüklenmemiş sanırım.
Sürücü yükleme işlemi sırasında bir uyarı alıyor musunuz?
dkandak dkandak - #38
sürücü yüklemeye çalışırken o hatayı alıyorum zaten.
Paradox Paradox - #39
sürücü yüklemeye çalışırken o hatayı alıyorum zaten.

dkandak dkandak - #40
olmuyor hocam, sürücü yüklemesinde yine aynı hatayı alıyorum.
bir de cihazım root lu görünüyor ama mdm falan olmadı, cihaz yöneticisi gibi bi dosya yok
Paradox Paradox - #41
olmuyor hocam, sürücü yüklemesinde yine aynı hatayı alıyorum.
bir de cihazım root lu görünüyor ama mdm falan olmadı, cihaz yöneticisi gibi bi dosya yok

İşlemleri farklı bir bilgisayarda denemeniz mümkün mü?
ylmmzlmm ylmmzlmm - #42
install.bat hata veriyor hocam
M muratbirkan - #43
sistem ara yüzü duruyor hatası veriyor cihaz yöneticisini kaldınca
X xiseyn - #44
arkadaşlar bu tablet çok ağırlaştığı için formatlayayım dedim ama teknoloji engelli olduğum için sonradan bu forumdan ne olduğunu öğrendiğim mdm musallat oldu.ardından burdan öğrendiklerimle hata ayıklama modu açtım mobogenie 3 yükledim anlatılanları yapamadım.sanırım mobogenie 2 versiyonu daha işlevselmiş onu da yükledim ama one click root dediğimde file error retry hatası veriyor..üstatlar bi yardımcı olsanız hızlandırayım derken tablet elimde patladı..mobogenie de nerde hata yapıyorum ya da önerebileceğiniz başka program var mıdır bu mdm den kurtulmak için? şimdidem teşekkürler..
B badsoft - #45
arkadaşlar bu tablet çok ağırlaştığı için formatlayayım dedim ama teknoloji engelli olduğum için sonradan bu forumdan ne olduğunu öğrendiğim mdm musallat oldu.ardından burdan öğrendiklerimle hata ayıklama modu açtım mobogenie 3 yükledim anlatılanları yapamadım.sanırım mobogenie 2 versiyonu daha işlevselmiş onu da yükledim ama one click root dediğimde file error retry hatası veriyor..üstatlar bi yardımcı olsanız hızlandırayım derken tablet elimde patladı..mobogenie de nerde hata yapıyorum ya da önerebileceğiniz başka program var mıdır bu mdm den kurtulmak için? şimdidem teşekkürler..
ustam kingorootla rotla
arkadasca arkadasca - #46
Teşekkür ederim. benim işime yaradı.

Root işlemi için ben bilgisayara kingoroot kurdum onunla root yaptım. Mobogenie3 root'lamadı bende. Root işleminden sonra aynen devam ettim. kapattım açtım önce calışmadı. olmadı diye üzülüyordum fakat;

Sonra tekrardan factory reset format atım. reboot yapınca çalıştı.

Tekrar teşekkürler. Kolay gelsin.
Paradox Paradox - #47
Teşekkür ederim. benim işime yaradı.

Root işlemi için ben bilgisayara kingoroot kurdum onunla root yaptım. Mobogenie3 root'lamadı bende. Root işleminden sonra aynen devam ettim. kapattım açtım önce calışmadı. olmadı diye üzülüyordum fakat;

Sonra tekrardan factory reset format atım. reboot yapınca çalıştı.

Tekrar teşekkürler. Kolay gelsin.

:rica:
M mertovsk - #48
Abi sana helal olsun. Tebrik ve teşekkür ederim. Çok işime yaradı sağolasın :D
Aydar Aydar - #49
Geçmiş olsun.
B bjkoyun15 - #50
Lütfen bizede yardımcı olurmusunuz
B bjkoyun15 - #51
Bilgi paylaşımı yapmanız, eminim ki şimdi olmasa bile ileride bir gün mutlaka birilerine faydalı olacaktır.
Lütfen bize de yardımcı olurmusunuz? dosyayı indirdim ama ilk yüklemede hata verdi
Paradox Paradox - #52
Lütfen bizede yardımcı olurmusunuz

Aslında ben bu cihaz için burada bulunan yazılım gibi bir yazılım hazırlayıp herkesi büyük bir dertten kurtarabilirim.
Lakin elimde bu cihazdan yok.
Bu cihazda kısıtlamaları kaldırmak için hangi uygulamaları yazılımdan çıkartmak gerek, birisi bilgi verebilirse iyi olur.
B bjkoyun15 - #53
Aslında ben bu cihaz için burada bulunan yazılım gibi bir yazılım hazırlayıp herkesi büyük bir dertten kurtarabilirim.
Lakin elimde bu cihazdan yok.
Bu cihazda kısıtlamaları kaldırmak için hangi uygulamaları yazılımdan çıkartmak gerek, birisi bilgi verebilirse iyi olur.
VERDİĞİNİZ ADRESTEKİ KURULUMU BİLGİSAYARA YAPARKEN İLK(1.MADDE TABLETİ BİLGİSAYARA BAĞLAMADAN YAPIN DEDİĞİNİZ) KURULUMDA HATA VERİYOR DOLAYISIYLA DİĞERLERİNE GEÇEMİYORUZ.
SORUNA GELİNCE BAKANLIĞI VERDİĞİ tablete fabrika ayarlarına döndürülünce/dönünce: bakanlık ilk olarak kurduğunda buluta (bakanlığın sitesine bağlanıyordu orası kapanınca mı artık bilmiyorum bağlanamıyor ve kurulum burada kalıyor. tablete belirtilen şekilde format atılınca (meb tableti gibi) ama onun ki gibi olmuyor atıyor bir kaç sn (içinde girersek gezine biliyoruz bazı yerlerde) sonra tekrar bakanlığın sistemine geçiyor. bunun kurulumu ile ilgili bir veri internette var link atayım.
adresteki
bvcelik33
bulduğunu yazmış foruma onada ulaşamadım.
birde bendeki bilgisayara yüklerken verilen hata
dkandak adlı şahsın ki ile aynı gibi. ona bir video yollamışsınız ama açamadım.
Paradox Paradox - #54
VERDİĞİNİZ ADRESTEKİ KURULUMU BİLGİSAYARA YAPARKEN İLK(1.MADDE TABLETİ BİLGİSAYARA BAĞLAMADAN YAPIN DEDİĞİNİZ) KURULUMDA HATA VERİYOR DOLAYISIYLA DİĞERLERİNE GEÇEMİYORUZ.
SORUNA GELİNCE BAKANLIĞI VERDİĞİ tablete fabrika ayarlarına döndürülünce/dönünce: bakanlık ilk olarak kurduğunda buluta (bakanlığın sitesine bağlanıyordu orası kapanınca mı artık bilmiyorum bağlanamıyor ve kurulum burada kalıyor. tablete belirtilen şekilde format atılınca (meb tableti gibi) ama onun ki gibi olmuyor atıyor bir kaç sn (içinde girersek gezine biliyoruz bazı yerlerde) sonra tekrar bakanlığın sistemine geçiyor. bunun kurulumu ile ilgili bir veri internette var link atayım.
adresteki
bvcelik33
bulduğunu yazmış foruma onada ulaşamadım.
birde bendeki bilgisayara yüklerken verilen hata
dkandak adlı şahsın ki ile aynı gibi. ona bir video yollamışsınız ama açamadım.

Sürücü yükleme işlemini bir de aşağıdaki videoda önerilenleri yaptıktan sonra deneyebilir misiniz?

M murat21berat - #55
slm nasıl yapılacağını anlatırmısın dostum
Paradox Paradox - #56
slm nasıl yapılacağını anlatırmısın dostum

İndirdiğiniz dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut değil mi, başka bir konuda mı yardıma ihtiyacınız var?
F fredo - #57
Merhaba Positivo T1060 tabletin romunu indirdim ve etab3 cihazına kurulumunu yaptım. Tablet açıldıktan sonra dil olarak ispanyolca ve portekizce dilleri seçenek olarak gözüküyor. Fakat asıl sorun cihazın dokunmatik ekranı çalışmıyor ve kuruluma başlayamıyoruz.
Sormak istediğim şu Positivo T1060 romuna bir patch vb işlem yaparak bu cihaz ile uyumlu hale getirilebilir mi?
Teşekkürler.
Paradox Paradox - #58
Merhaba Positivo T1060 tabletin romunu indirdim ve etab3 cihazına kurulumunu yaptım. Tablet açıldıktan sonra dil olarak ispanyolca ve portekizce dilleri seçenek olarak gözüküyor. Fakat asıl sorun cihazın dokunmatik ekranı çalışmıyor ve kuruluma başlayamıyoruz.
Sormak istediğim şu Positivo T1060 romuna bir patch vb işlem yaparak bu cihaz ile uyumlu hale getirilebilir mi?
Teşekkürler.

Getirilebilir.
Yeterli bilgi birikimi ve beceriye sahip bir cihaz sahibi bu işleri yapabilir.
S scapula84 - #59
E tab 3 problemini çözebilen var mi?
Paradox Paradox - #60
E tab 3 problemini çözebilen var mi?

Ne yapmak istiyorsunuz?
M Mustafa007 - #61
Merhaba elimde tarım bakanlığının general mobile e tab 3 tableti var
Tableti fabrika ayarlarına geri dön dedim ve tablet açıldığından hiç bir dokunmatik çalışmıyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı
Paradox Paradox - #62
Merhaba elimde tarım bakanlığının general mobile e tab 3 tableti var
Tableti fabrika ayarlarına geri dön dedim ve tablet açıldığından hiç bir dokunmatik çalışmıyor bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Cihazınızın Recovery bölümüne girip Wipe işlemlerini yapabilir misiniz?
I ibrahim454545 - #63
Bendede bu ekranı bir türlü gecemedim

WhatsApp Image 2020-09-25 at 16.54.38.jpeg
K karadagoglunazli - #64
Dediginiz gibi ayarlara ulastim ama tab 4 formatla olmuyor ne yapmam lazim acaba
Paradox Paradox - #65
Dediginiz gibi ayarlara ulastim ama tab 4 formatla olmuyor ne yapmam lazim acaba

Sizce bu konu başlığı sizin sorununuz için uygun mu?
E esesvet - #66
konu üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen eğer tarım bakanlığının verdiği E-TAB 3 tabletlere rot atıp android sürümü yükseltme için başarılı olmuş arkadaşlar tekrardan güncel bilgileri veya video anlatım yaparlarsa çok iyi olacaktır.binlerce tablet çalışmadan teknolojik çöp olmaktan kurtulacaktır.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
ŞAHİNER İLETİŞİM ŞAHİNER İLETİŞİM - #67
slm hocam bu sifreyi bilen varmı
ŞAHİNER İLETİŞİM ŞAHİNER İLETİŞİM - #68
kopyala yapıştır nolmuyor
Paradox Paradox - #69
kopyala yapıştır nolmuyor

Şifreyi elle yazmayı denediniz mi?
C ctnerdal - #70
maalesef tarım bakanlığı logosunda donup kalıyor. Açılmadığı için USB Hata Ayıklama moduna alamıyorum ve PC tanımıyor cihazı. Ya çöpe atacağım ya da servise vereceğim ki değmez!! SD kart ile orijinal yazılımı yükleme ihtimali var mı acaba?
Paradox Paradox - #71
maalesef tarım bakanlığı logosunda donup kalıyor. Açılmadığı için USB Hata Ayıklama moduna alamıyorum ve PC tanımıyor cihazı. Ya çöpe atacağım ya da servise vereceğim ki değmez!! SD kart ile orijinal yazılımı yükleme ihtimali var mı acaba?

Paylaşılan yazılımı indirerek dosya içeriğine baktınız mı?
Yanılmıyorsam yazılım yükleme işlemi için cihazınızın açık olması gerekmiyor.
Muhtemelen sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Alpman3834 Alpman3834 - #72
Nasıl kurucam tablete
Paradox Paradox - #73
Nasıl kurucam tablete
İndirdiğiniz dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut değil mi?
mahoaga28 mahoaga28 - #74
İndirdiğiniz dosyaların arasında gerekli açıklamalar mevcut değil mi?
bende kingorootla hallettim ama nasıl yaptım tam anlamadım, kurcalarken buradaki yorumlardı, videolardı oldu :):geek::):geek: arabaya multimedya yapıcam tableti, vurucam kırbacı vurucam kırbacı....
Paradox Paradox - #75
bende kingorootla hallettim ama nasıl yaptım tam anlamadım, kurcalarken buradaki yorumlardı, videolardı oldu :):geek::):geek: arabaya multimedya yapıcam tableti, vurucam kırbacı vurucam kırbacı....
:zuhaha:
denemebirkiuc denemebirkiuc - #76
windows 11 için driver varmı hiçbirini tanımıyor
Paradox Paradox - #77
windows 11 için driver varmı hiçbirini tanımıyor
Alpman3834 Alpman3834 - #78
positivo t1060 romunu etab 3 tarım bakanlığı tabletine yükledim ama tablet
dokunmatik çalışmıyor yardım edebilirmisiniz
Paradox Paradox - #79
positivo t1060 romunu etab 3 tarım bakanlığı tabletine yükledim ama tablet
dokunmatik çalışmıyor yardım edebilirmisiniz
Dokunma panelinde sorun yoksa, belli ki yüklediğiniz yazılım cihazınız ile uyumsuz.
Bu durumda ya orijinal yazılıma dönmelisiniz ya da mevcut yazılımı düzenlemek lazım ki o da oldukça zor ve zahmetli bir iş.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-3-rom-2014-05-30-tarim-bakanligi.67/