General Mobile e-Tab 3 Root Lazım

General Mobile e-Tab 3 Root Lazım

bashir bashir - #1
elimde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığın tableti var root atabilen varmı @Paradox
coban32 coban32 - #2
Klasik yöntemlerle olmuyormu ?
bashir bashir - #3
Klasik yöntemlerle olmuyormu ?
tamamdır e tab 4 root yöntemi ile yaptım
coban32 coban32 - #4
Geçmiş olsun.
R rtk7075 - #5
hangi dosyaları sildiniz
bashir bashir - #6
hangi dosyaları sildiniz
e tab 4 te olan dosyaları
A asi283 - #7
etab 4 de olan dosyalar etab 3 de yokki sadece cihaz yonetimi var
Tokerrafet Tokerrafet - #8
tamamdır e tab 4 root yöntemi ile yaptım
nasılyaptınız
Paradox Paradox - #9
Tokerrafet Tokerrafet - #10
King root ile root attım ancak gerçek manada twrp kuramadım etap 3 hafıza kartı gömülü sanırım cihazı etap 4 ve 5 gibi bootloader veya recovery modda açmak imkansız şu an cihaz kullanılabilir ama eba sürümü Android 5 ve üzeri istediği için etap 3 çalışmıyor çalıştırabilmek için twrp yüklemek gerek
J Jaxxx - #11
Bu tablette desteklenmiyor. Bu cihaza root atabileceğim başka bir yol veya program önerebilir misiniz?
Paradox Paradox - #12
Bu tablette desteklenmiyor. Bu cihaza root atabileceğim başka bir yol veya program önerebilir misiniz?

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
J Jaxxx - #13
Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
Tabii ki okudum.
Paradox Paradox - #14

Bir çok kişi aşağıdaki yöntemle cihazına Root yetkisi vermiş.

S scapula84 - #15
Etap 3 nasil çözülebilir
Paradox Paradox - #16
Etap 3 nasil çözülebilir

Konuya yazılan yorumlara baktınız mı?
J Jaxxx - #17
Kingo root programını tesadüf sonucu denemeyle bu sefer işe yaradı root işlemi gerçekleşti. Mobogene 2.2 ve programıyla sistem dosyalarından "Cihaz Yöneticisi ve Kokpitinstaller" dosyalarını kaldırmayı başardım. Zaten Mdm/Mtdm gibi diğer E-tab serilerinde gözüken dosyalar bunda yok, gözükmüyor. Dolayısıyla tablet açısında bakanlığın animasyonlu logosunu kaldıramadım ama en azından root'lu bir tablet elde etmiş oldum.
İlk denemenizde tablet açılışında donma yaşandı. Tekrar bir recovery reset'iyle tablet açıldı. Yani tutarlı bir çözümü olmasa da kullanabileceğim bir tablet elde edebildim.
Paradox Paradox - #18
Kingo root programını tesadüf sonucu denemeyle bu sefer işe yaradı root işlemi gerçekleşti. Mobogene 2.2 ve programıyla sistem dosyalarından "Cihaz Yöneticisi ve Kokpitinstaller" dosyalarını kaldırmayı başardım. Zaten Mdm/Mtdm gibi diğer E-tab serilerinde gözüken dosyalar bunda yok, gözükmüyor. Dolayısıyla tablet açısında bakanlığın animasyonlu logosunu kaldıramadım ama en azından root'lu bir tablet elde etmiş oldum.
İlk denemenizde tablet açılışında donma yaşandı. Tekrar bir recovery reset'iyle tablet açıldı. Yani tutarlı bir çözümü olmasa da kullanabileceğim bir tablet elde edebildim.

Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-3-root-lazim.7646/