Yardım General Mobile e-Tab 5 Kullanıcı Şifresi Kırılmıyor

Yazdır

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
slm ustadlar cihaz etab5 tablet geldi daha önce eba dosyalkarını siliınce sistem sorunsuz açılıp çalışıyordu şimdi gelen tablette twrp yükledikten sonra eba apk dosylkarını silip devre dışı bırakıyorum cihaz başlıyor ekran donuyor dokunmatık işlemiyor reset ve attım aynı orj rom yukledim çalıuşıytorfakat kurumsal eba devre dışı yapamadım birçok yöntem denedim aynı açılmıyor başka nasıl yapabilirim

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
slm ustadlar cihaz etab5 tablet geldi daha önce eba dosyalkarını siliınce sistem sorunsuz açılıp çalışıyordu şimdi gelen tablette twrp yükledikten sonra eba apk dosylkarını silip devre dışı bırakıyorum cihaz başlıyor ekran donuyor dokunmatık işlemiyor reset ve attım aynı orj rom yukledim çalıuşıytorfakat kurumsal eba devre dışı yapamadım birçok yöntem denedim aynı açılmıyor başka nasıl yapabilirim

kullanmış olduğun twrp nin versiyonu kaç ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
twrp verisiyon 3.0.0. veya daha üstünü kullan. sonra mdm programları kaldır.
Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.

ustad teşekkürler sorun twrp olacağını sanmıyorum twrp işlwm yaPIYOR TÜM APK VE EBA APK DOSYALARINI GÖRÜYOR kaldırdım ve dedğingibi 3.0 üzeri twrp leride denedim yeni twrp busiteden indirdim

değişen bişey yok yeniden başlarken şaj oluyor yazsıı çıkıyor dokunmatik işlemşiyor işlem yapamıyorum etab5 başka yazılım sxağlam varsa onları yukleyip ardında twrp deneyebilirim bu olurda sçiyor işte ustad

Moderatör tarafında düzenlendi:

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
ustad teşekkürler sorun twrp olacağını sanmıyorum twrp işlwm yaPIYOR TÜM APK VE EBA APK DOSYALARINI GÖRÜYOR kaldırdım ve dedğingibi 3.0 üzeri twrp leride denedim yeni twrp busiteden indirdim

değişen bişey yok yeniden başlarken şaj oluyor yazsıı çıkıyor dokunmatik işlemşiyor işlem yapamıyorum etab5 başka yazılım sxağlam varsa onları yukleyip ardında twrp deneyebilirim bu olurda sçiyor işte ustad

Hocam birde işlemleri denermisin ? Aynı problem bendede vardı işlemleri yaptıktan sonra sıkıntısız bir şekilde kullanıma açıldı.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

• Beğen
Tepkiler: bukalemun82

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
sorun çözüldü işlem tamamdır

bu arkadaşa emeğe saygı twrp üzerinden zipli yazılımı kuruldu ve cihaz başlayınca ayarlardan sıfırlandı işlem tamadır