General Mobile e-Tab 5 Kullanıcı Şifresi Kırılmıyor

General Mobile e-Tab 5 Kullanıcı Şifresi Kırılmıyor

bukalemun82 bukalemun82 - #1
slm ustadlar cihaz etab5 tablet geldi daha önce eba dosyalkarını siliınce sistem sorunsuz açılıp çalışıyordu şimdi gelen tablette twrp yükledikten sonra eba apk dosylkarını silip devre dışı bırakıyorum cihaz başlıyor ekran donuyor dokunmatık işlemiyor reset ve attım aynı orj rom yukledim çalıuşıytorfakat kurumsal eba devre dışı yapamadım birçok yöntem denedim aynı açılmıyor başka nasıl yapabilirim
astek055 astek055 - #2
slm ustadlar cihaz etab5 tablet geldi daha önce eba dosyalkarını siliınce sistem sorunsuz açılıp çalışıyordu şimdi gelen tablette twrp yükledikten sonra eba apk dosylkarını silip devre dışı bırakıyorum cihaz başlıyor ekran donuyor dokunmatık işlemiyor reset ve attım aynı orj rom yukledim çalıuşıytorfakat kurumsal eba devre dışı yapamadım birçok yöntem denedim aynı açılmıyor başka nasıl yapabilirim

kullanmış olduğun twrp nin versiyonu kaç ?
Paradox Paradox - #3

bukalemun82 bukalemun82 - #4
kullanmış olduğun twrp nin versiyonu kaç ?

twrp versiyonu team win recovery project v2.8.1.0team win recovery project v2.8.1.0 ustad
bukalemun82 bukalemun82 - #5

Usta bu programı sorunsuz yukledim ama yeni sürüme geçiriliyor yazısı çıkıyor yukluyor 1saat yakın öyle kaldı açılmadı resttart yaptım yıne yenisürüme geçiriyor yazısında kalıyor düzelmedi
astek055 astek055 - #6
twrp versiyonu team win recovery project v2.8.1.0team win recovery project v2.8.1.0 ustad
twrp verisiyon 3.0.0. veya daha üstünü kullan. sonra mdm programları kaldır.
Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.
bukalemun82 bukalemun82 - #7
twrp verisiyon 3.0.0. veya daha üstünü kullan. sonra mdm programları kaldır.
Takıldığın yer olursa yardımcı olurum.

ustad teşekkürler sorun twrp olacağını sanmıyorum twrp işlwm yaPIYOR TÜM APK VE EBA APK DOSYALARINI GÖRÜYOR kaldırdım ve dedğingibi 3.0 üzeri twrp leride denedim yeni twrp busiteden indirdim

değişen bişey yok yeniden başlarken şaj oluyor yazsıı çıkıyor dokunmatik işlemşiyor işlem yapamıyorum etab5 başka yazılım sxağlam varsa onları yukleyip ardında twrp deneyebilirim bu olurda sçiyor işte ustad
astek055 astek055 - #8
ustad teşekkürler sorun twrp olacağını sanmıyorum twrp işlwm yaPIYOR TÜM APK VE EBA APK DOSYALARINI GÖRÜYOR kaldırdım ve dedğingibi 3.0 üzeri twrp leride denedim yeni twrp busiteden indirdim

değişen bişey yok yeniden başlarken şaj oluyor yazsıı çıkıyor dokunmatik işlemşiyor işlem yapamıyorum etab5 başka yazılım sxağlam varsa onları yukleyip ardında twrp deneyebilirim bu olurda sçiyor işte ustad

Hocam birde işlemleri denermisin ? Aynı problem bendede vardı işlemleri yaptıktan sonra sıkıntısız bir şekilde kullanıma açıldı.

bukalemun82 bukalemun82 - #9
sorun çözüldü işlem tamamdır

bu arkadaşa emeğe saygı twrp üzerinden zipli yazılımı kuruldu ve cihaz başlayınca ayarlardan sıfırlandı işlem tamadır

Paradox Paradox - #10
sorun çözüldü işlem tamamdır

bu arkadaşa emeğe saygı twrp üzerinden zipli yazılımı kuruldu ve cihaz başlayınca ayarlardan sıfırlandı işlem tamadır

Hadi geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-e-tab-5-kullanici-sifresi-kirilmiyor.3434/