General Mobile GM 5 Plus D Şebeke ve WiFi Sorunu

General Mobile GM 5 Plus D Şebeke ve WiFi Sorunu

M Murat. 21 - #1
Arkadaşlar bugün GM5 plus d 32 gb cihaz 2. el takas olarak aldım. Eski telefonumdan 20 mt aşagımızdaki wifi ye baglanıp kesinti yasamadan kullanıyordum. Bilgisayardan 3 çizgi olarak baglanıyorum. ama bu cihazdan o baglantıyı görmüyor full çeken baglantıları da 1/2 çizgi az gösteriyor. ve şebekem gidip geliyor.

yardımlarınızı bekliyorum.
EliteMan EliteMan - #2
Yazılım Atmayı Denedizmi​
EliteMan EliteMan - #3
Yada İçerisindeki Şebeke Anteni Arızalıdır

M Murat. 21 - #4
Yazılım Atmayı Denedizmi​
Hayır denemedim nasıl atıcam yazılımı
Aydar Aydar - #5
Hayır denemedim nasıl atıcam yazılımı
M Murat. 21 - #6
dosyanın içinde hangi sürüm var bilmiyorum. eğer benm sürümden düşük bi rom dosyası varsa sorun yaratır mı
Aydar Aydar - #7
dosyanın içinde hangi sürüm var bilmiyorum. eğer benm sürümden düşük bi rom dosyası varsa sorun yaratır mı
Sorun olmaz.
M Murat. 21 - #8
kesin çözümü ihtimal mi
M Murat. 21 - #9
yeni indirdim ve içinde anlatımı var sandım nasıl yükleyecem hocam anlatımını sizde yazmamıssınız rar içinde dünya kadar dosya var
EliteMan EliteMan - #10
yeni indirdim ve içinde anlatımı var sandım nasıl yükleyecem hocam anlatımını sizde yazmamıssınız rar içinde dünya kadar dosya var

Sorununuz Çözüldümü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
M Murat. 21 - #11
hayır ayrıca telefon kapalı haldeyken ısınıyor ne yapmalıyım patlayacak diye korkuyorum vidalarını sökmekten vazgeçtim
M Murat. 21 - #12
Sorununuz Çözüldümü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ısınan laptopumun fanıymış bi an korktum. Ama telefona yazılım atarken general mobile yazısında kaldı ne yapmalıyım
Aydar Aydar - #13
ısınan laptopumun fanıymış bi an korktum. Ama telefona yazılım atarken general mobile yazısında kaldı ne yapmalıyım
Yazılımı doğru yüklemenizi emin misiniz?
Veya yazılımdan sonra format atınız mı?
M Murat. 21 - #14
Yazılımı doğru yüklemenizi emin misiniz? Veya yazılımdan sonra format atınız mı?
ben yazılımı farklı kaynaktan yükledim. Sizin verdiğiniz yazılım klasörünün içerisinde iso dosyalarından başka bir yardımcı yükleyici yoktu nasıl yükleyecegimi bilemediğim için baska kaynaklara basvurmak istedim. Ve telefonun antenlerini kontrol etti
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm-5-plus-d-sebeke-ve-wifi-sorunu.9242/