General Mobile GM 6 Dual (Çift Sim) Stock Rom Lazım

General Mobile GM 6 Dual (Çift Sim) Stock Rom Lazım

I Iceberq58 - #1
arkadaşlar çok acil general mobile gm 6 d çift sim stock rom lazım yardım edin lütfen.
Paradox Paradox - #2
bir konu var.
Orada yazılan yorumlara göre, birisi, çift SIM kartlı cihazınıza, tek SIM kartı cihazın yazılımını yüklemiş ve bir sorun yaşamamış.
Aynı şey tam tersi içinde geçerli olabilir.
Bu durumda da burada bulunan yazılımı deneyebilirsiniz.
Risk alamam diyorsanız, bulunan konuyu incelemeniz yararınıza olacaktır.
I Iceberq58 - #3
bir konu var.
Orada yazılan yorumlara göre, birisi, çift SIM kartlı cihazınıza, tek SIM kartı cihazın yazılımını yüklemiş ve bir sorun yaşamamış.
Aynı şey tam tersi içinde geçerli olabilir.
Bu durumda da burada bulunan yazılımı deneyebilirsiniz.
Risk alamam diyorsanız, bulunan konuyu incelemeniz yararınıza olacaktır.
emeğine sağlık arkadaşım stock rom mevcut verdiğin linkte teşekkkürler.akadaşlar. tek ve çift sim için stock rom yükleme aracını indirebilirsiniz.
Paradox Paradox - #4
emeğine sağlık arkadaşım stock rom mevcut verdiğin linkte teşekkkürler.akadaşlar. tek ve çift sim için stock rom yükleme aracını indirebilirsiniz.

Rica ederim.
Geçmiş olsun.
K kemalozkan - #5
merhaba iyi akşamlar dilerim.sisteminde bir sıkıntı mevcut dosyalarda sureklı abuk zabuk resimler silmeme rahmen sürekli yeni çıkıyor karşılığı virüs farkındayım lakin silemiyorum sistem kur dediler biraz araştırdım gm6 siyah dual ne indirip nasıl kurmalıyım teşekkürler
Paradox Paradox - #6
merhaba iyi akşamlar dilerim.sisteminde bir sıkıntı mevcut dosyalarda sureklı abuk zabuk resimler silmeme rahmen sürekli yeni çıkıyor karşılığı virüs farkındayım lakin silemiyorum sistem kur dediler biraz araştırdım gm6 siyah dual ne indirip nasıl kurmalıyım teşekkürler

Merhaba,
Konuda indirmeniz gereken dosyalara ait indirme bağlantıları paylaşılmıştır.

t2y3u61 t2y3u61 - #7
bana general mobıle gm 6 çıft sım kartlı orjınal room lınkını atar mısınız
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm-6-dual-cift-sim-stock-rom-lazim.6449/