General Mobile GM5 Plus Yazılım Sorunu

General Mobile GM5 Plus Yazılım Sorunu

O OttomanEmpire06 - #1
sevgili abilerim arkadaşlarim şuan kullandıgım gm 5 plus cihaza qfilden stock rom attım ardından marsmaloow rom atarsam telefon açılıyor fakat sim kart takılı oldugu halde sim kartı takın diye uyarı veriyor bunun yanında kamera felan açılmıyor blutut açılmıyor wifi açılıyor hiçbir agı görmüyor nagut rom atarsam bu seferde google animasyonda kalıyor ne yapmam lazım allah rızası için yardım edin lütfen
coban32 coban32 - #2
plus mı plud d mi ?
leonidasss leonidasss - #3
sevgili abilerim arkadaşlarim şuan kullandıgım gm 5 plus cihaza qfilden stock rom attım ardından marsmaloow rom atarsam telefon açılıyor fakat sim kart takılı oldugu halde sim kartı takın diye uyarı veriyor bunun yanında kamera felan açılmıyor blutut açılmıyor wifi açılıyor hiçbir agı görmüyor nagut rom atarsam bu seferde google animasyonda kalıyor ne yapmam lazım allah rızası için yardım edin lütfen

Sorununuzu daha detaylı ve tane tane yazarsanız size daha hızlı yardımcı olabiliriz. Siz cihazınızda nasıl bir işlem yaptınız? Şimdi cihaza nasıl bir işlem yapmak istiyorsunuz? Bu iki sorunun cevabını tane tane yazın size daha hızlı yardımcı olalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #4
Yazılım ve cihaz uyumlu mu? Doğru yazılımı atmamışsanız ondan dolayı olabilir.
O OttomanEmpire06 - #5
kardeşlerim doğru yazılımı attım bundan eminim telefonum general mobile 5 plus tek simli model hardbrick oldu bende pc ye bağladım pc den qloader olarak görüldü ve qfilden rom attım açıldı ardına marsmallow stock rom atarsam fastboottan telefon açılıyor fakat wifi kamera blutut sensor çalışmıyor nagut rom atarsam fastboottan bu seferde google animasyon logosunda kalıyor
O OttomanEmpire06 - #6
Sorununuzu daha detaylı ve tane tane yazarsanız size daha hızlı yardımcı olabiliriz. Siz cihazınızda nasıl bir işlem yaptınız? Şimdi cihaza nasıl bir işlem yapmak istiyorsunuz? Bu iki sorunun cevabını tane tane yazın size daha hızlı yardımcı olalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
allah rızası için yardım edin lütfen kaç haftadır uğraşıyorum
silivriserdar silivriserdar - #7
kardeşlerim doğru yazılımı attım bundan eminim telefonum general mobile 5 plus tek simli model hardbrick oldu bende pc ye bağladım pc den qloader olarak görüldü ve qfilden rom attım açıldı ardına marsmallow stock rom atarsam fastboottan telefon açılıyor fakat wifi kamera blutut sensor çalışmıyor nagut rom atarsam fastboottan bu seferde google animasyon logosunda kalıyor
allah rızası için yardım edin lütfen kaç haftadır uğraşıyorum
Biz sana yardım etmeye çalışıyoruz ama sen açtın konuyu takip etmiyorsun. O zamanda söylediklerimiz havada kalıyor. Daha önceden böyle sorunları varmıydı.
O OttomanEmpire06 - #8
hiçbir şekilde böyle sorunları yoktu hardbrick olduktan sonra meydana geldi qcn attım imei geldi şebeke geldi basebant sürümü normale döndü fakat kamera wifi blutut sensor çalışmıyor flash bile çalışmıyor çok garip
silivriserdar silivriserdar - #9
hiçbir şekilde böyle sorunları yoktu hardbrick olduktan sonra meydana geldi qcn attım imei geldi şebeke geldi basebant sürümü normale döndü fakat kamera wifi blutut sensor çalışmıyor flash bile çalışmıyor çok garip
Tahminim bu sorunu fabrika yazılımı yükleyerek çözebilirsiniz. Sitemizde bu yazılım mevcut. Sonra en son çıkan android 7 yükleme yapacaksınız. Sonra format atıp açılmasını bekleyeceksiniz.
O OttomanEmpire06 - #10
o şekilde yaptıgım zaman telefon google animasyonda kalıyor malasef
silivriserdar silivriserdar - #11
o şekilde yaptıgım zaman telefon google animasyonda kalıyor malasef
Fabrika yazılımı yüklediniz mi? O her sitede olmaz. Veya test yazılımı
O OttomanEmpire06 - #12
o fabrika yazılımı nedir linkini atarmısınız bulamadım
silivriserdar silivriserdar - #13
o fabrika yazılımı nedir linkini atarmısınız bulamadım
Burada bu konuda var. Yada siz google ile arama yapabilirsiniz. Gm 5 plus test yazılımı diye aratın.
O OttomanEmpire06 - #14
ustam malasef rütbem düşük oldugundan konuyu göremiyorum
silivriserdar silivriserdar - #15
ustam malasef rütbem düşük oldugundan konuyu göremiyorum
Google'da arama yapın.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/general-mobile-gm5-plus-yazilim-sorunu.3459/