Gionee F103 MTK6735 IMEI Repair Sorunu

Gionee F103 MTK6735 IMEI Repair Sorunu

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu cihazdan elimde var ama bir türlü imei repair işlemi yapamadım. Yazılım yüklemesi yaptım fakat imei düzeltemedim. İnvalid imei yazıyor, yazılım yüklemesinden sonra gene düzelmedi. Sigmakey box ile yoda yöntemi ile deniyorum ama cihaz aygıt yöneticisinde seri bağlantı şeklinde gözüküyor. Logo geliyor ve öyle bekliyor. Root yapıp denedim gene olmadı hata verdi. Maui meta ile denedim ama gene olmadı. Eft dongle ile de denedim fail veriyor. Sn Write imei ile denedim gene olmadı. Usb yollarında sıkıntı var gibi ama yazılım yüklemesi yapıyor kastırınca.

b11729a4c87f5603710455d9562280ed.jpg
leonidasss leonidasss - #2
Merhaba arkadaşlar bu cihazdan elimde var ama bir türlü imei repair işlemi yapamadım. Yazılım yüklemesi yaptım fakat imei düzeltemedim. İnvalid imei yazıyor, yazılım yüklemesinden sonra gene düzelmedi. Sigmakey box ile yoda yöntemi ile deniyorum ama cihaz aygıt yöneticisinde seri bağlantı şeklinde gözüküyor. Logo geliyor ve öyle bekliyor. Root yapıp denedim gene olmadı hata verdi. Maui meta ile denedim ama gene olmadı. Eft dongle ile de denedim fail veriyor. Sn Write imei ile denedim gene olmadı. Usb yollarında sıkıntı var gibi ama yazılım yüklemesi yapıyor kastırınca.

b11729a4c87f5603710455d9562280ed.jpg

Uat tool üzerinden denediniz mi ? Ayrıca meta maui için driverleri yeniden yükleyip işlemi tekrar denemenizi öneririm. Daha önce denk geldim. Ya da meta maui ile başka pc de deneyin.
silivriserdar silivriserdar - #3
Uat tool üzerinden denediniz mi ?
Yok denemedim deneyim onunla. Umt yapıyor diye yazmışlar bakayım onunla olmazsa iade edeceğiz.
leonidasss leonidasss - #4
Yok denemedim deneyim onunla. Umt yapıyor diye yazmışlar bakayım onunla olmazsa iade edeceğiz.
Meta maunin hangi sürümüyle denediniz bu arada.
silivriserdar silivriserdar - #5
Meta maunin hangi sürümüyle denediniz bu arada.
En son sürüm 9 küsür birşeydi.
leonidasss leonidasss - #6
En son sürüm 9 küsür birşeydi.
Serdar hocam sonuç nedir bir gelişme yok daha değil mi?
silivriserdar silivriserdar - #7
Serdar hocam sonuç nedir bir gelişme yok daha değil mi?
Bugün deneme şansım olmadı. Cuma günü ancak deneme yapabilirim.
ebircan35 ebircan35 - #8
İlk önce chamelephon apk ile random bir imei yazıp. Sonra EFT ile denermisin. Benimde başıma böyle bir durum geldi. Bende EFT yok. BST ile yazmıştım. Ne hikmetse Invalid imei görünce boxların aklı karışıyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/gionee-f103-mtk6735-imei-repair-sorunu.3961/