HI-LEVEL HLV-T1001W Rom

HI-LEVEL HLV-T1001W Rom

Paradox Paradox - #1
HI-LEVEL HLV-T1001W Rom

sanatheryerde sanatheryerde - #2
merhabalar hi-level hlv-t1001w rom sizde var mı?
hi-level kendi sitesindeki çalışmıyor. başka bulabileceğiz yer var mı?
silivriserdar silivriserdar - #3
merhabalar hi-level hlv-t1001w rom sizde var mı?
hi-level kendi sitesindeki çalışmıyor. başka bulabileceğiz yer var mı?

Burada bulunan konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirsiniz. Resimleri konuya atarsanız bizde yardımcı oluruz.
sanatheryerde sanatheryerde - #4
teşekkür ederim. içini açma riskine girmek istemiyorum. Zaten dandik servisi olmayan bir marka, çocuklar oynuyor da. sürekli kilitleniyor. nettede çok şikayet var. poly pad rom attım çalıştıda çok yavaş, bir türlü orjinal rom bulamadım.
silivriserdar silivriserdar - #5
teşekkür ederim. içini açma riskine girmek istemiyorum. Zaten dandik servisi olmayan bir marka, çocuklar oynuyor da. sürekli kilitleniyor. nettede çok şikayet var. poly pad rom attım çalıştıda çok yavaş, bir türlü orjinal rom bulamadım.

Rica ederim. İsterseniz firmaya mail atın. Original sağlam yazılımını isteyin.
Paradox Paradox - #6

Benim elimde başka bir yazılım daha var ama yüklediğiniz yazılım benim elimdekinden daha iyi.
Cihazın donanımı güncel uygulamalar için artık yetersiz kalıyor.
Güncel uygulamalar aynı bilgisayarlarda olduğu gibi daha çok donanım istiyorlar.
Bu nedenle cihazınıza hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin, emin olun aynı sorunları yaşayacaksınız.
Size önerim Google Arama başta olan bütün Google uygulamalarını kaldırmanız, kaldıramıyorsanız, devre dışı bırakmanızdır.
Ne yazık ki güncel Google uygulamaları çok fazla donanım tüketiyor.
Belki bu şekilde bir nebze de olsa cihazınıza nefes aldırabilirsiniz.
cevdetguney cevdetguney - #7
poly pad 1010 ips yazılımını deneyebilirsiniz ön kamera haricinde herşey sorunsuz çalışıyor
sanatheryerde sanatheryerde - #8
teşekkür ederim
Paradox Paradox - #9
teşekkür ederim

Rica ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hi-level-hlv-t1001w-rom.305/