Hometech Alfa 7LM+ Yazılım Lazım

Hometech Alfa 7LM+ Yazılım Lazım

Wolf87 Wolf87 - #1
Hometech 7lm ve 7lm+ nın yazılımları farklı. 7lm+ ye 7lm yazılımı yükleyince cihaz açılıyor. Şarj oluyor gösteriyor ama şarj dolmuyor. 7lm nin yazılım yılı 2020 7lm+ nın 2022.
Elinde 7lm+ nın yazılımı olan varmıdır?
Paradox Paradox - #2
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
P purrose - #3
Aynı durumu bende yaşadım, alfa 7lm+'ye firmware bulamadığından 7lm firmware yükledim, pil en fazla %24'e kadar şarj oluyor, sonrasında deşarj oluyor. "Paradox" yönlendirdiği sayfadakileri uyguladım sonuç bulamadım. Alfa 7LM+' ın firmware bulma imkanı yok mu?
Paradox Paradox - #4
Aynı durumu bende yaşadım, alfa 7lm+'ye firmware bulamadığından 7lm firmware yükledim, pil en fazla %24'e kadar şarj oluyor, sonrasında deşarj oluyor. "Paradox" yönlendirdiği sayfadakileri uyguladım sonuç bulamadım. Alfa 7LM+' ın firmware bulma imkanı yok mu?
Firma ile iletişim kurmayı denediniz mi?
Yazılım konusunda size destek olacaklardır.
P purrose - #5
Firmaya mesaj gönderdim, muhatap olmadılar. Bildikleri tek şey servise gönderin.
Paradox Paradox - #6
Firmaya mesaj gönderdim, muhatap olmadılar. Bildikleri tek şey servise gönderin.
Cihazınızın ana kart görselini paylaşabilir misiniz?
P purrose - #7
.
P purrose - #8
Cihazınızın ana kart görselini paylaşabilir misiniz?
IMG_20230517_235729.jpgIMG_20230517_235753.jpg
Paradox Paradox - #9
Yanılmıyorsam bu cihaz
Paradox Paradox - #10
Cihazın USB şarj soketi nerede?
Paradox Paradox - #11
Beni burada bulmuşken cevap verememiş olmanız ne yazık.
Bir daha bilmem kaç gün sonra buraya bakabilirim bilmiyorum.
Bu cihaz Everest EverPad DC-7015'e de benziyor.
Sırasıyla aşağıdaki bağlantılardaki yazılımları denemeniz faydalı olacaktır.

(Sürücüler Bölümüne Bakınız.)

Yazılım yükleme işlemini aşağıdaki videodan faydalanarak yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

P purrose - #12
Cihazın USB şarj soketi nerede?
Şarj soketi altta
P purrose - #13
Beni burada bulmuşken cevap verememiş olmanız ne yazık.
Bir daha bilmem kaç gün sonra buraya bakabilirim bilmiyorum.
Bu cihaz Everest EverPad DC-7015'e de benziyor.
Sırasıyla aşağıdaki bağlantılardaki yazılımları denemeniz faydalı olacaktır.

Yazılım yükleme işlemini aşağıdaki videodan faydalanarak yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Öncelikle teşekkür ederim çabalarınız için, yarın sabah işe çıkacağım, cevap verirsiniz diye telefonun başında dalmışım
Paradox Paradox - #14
Öncelikle teşekkür ederim çabalarınız için, yarın sabah işe çıkacağım, cevap verirsiniz diye telefonun başında dalmışım
Rica ederim, umarım sorununuzu çözersiniz.
E erenkamil - #15
Merhaba verdiğiniz linklerdeki tabletlerin hepsi 1 gb ram 16 gb hafızalı rom. Hometech 7Lm+ 2 gb ram 32 hafıza var. büyük ihtimal uymayacak. Bende çok aradım rom bulamadım. Ne yapabiliriz acaba. Düz Lm yükleyince aynı %25 den sonra şarj almama olayı bende de oluyor.
E emir37 - #16
Merhaba verdiğiniz linklerdeki tabletlerin hepsi 1 gb ram 16 gb hafızalı rom. Hometech 7Lm+ 2 gb ram 32 hafıza var. büyük ihtimal uymayacak. Bende çok aradım rom bulamadım. Ne yapabiliriz acaba. Düz Lm yükleyince aynı %25 den sonra şarj almama olayı bende de oluyor.
Aynisi sorun bndede var bulabildizmi rom acaba
Paradox Paradox - #17
Aynisi sorun bndede var bulabildizmi rom acaba
Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
F fizikci98 - #18
Rica ederim, umarım sorununuzu çözersiniz.
onn surf yükledim açıldı sadece kamera yatay gösteriyor
F fizikci98 - #19
everest dc 705 yazılım hometech 7lm+ için rom oldu ama bundada şarj dolmuyor
KOPUK KOPUK - #20
ARKADASLAR BU SORUNA ÇARE BULABILDINIZMI BARI ALFA 7LM+ BENDEDE VAR YAZILIM BULAMADIM BIR TURLU DEDIGINIZ YAZILIMLARI DENEDIM BENDEDE SARJ PROBLEMI OLUSUYOR
F fizikci98 - #21
Yani bende sağlam Hometech alfa 7LM plus tablet var birisi Allah rızası için bunun yazılımını çekip yüklesin ben anakartı göndereyim yada uzaktan online yapılıyorsa yapsın dua ederiz herşey para değil
F fizikci98 - #22
ARKADASLAR BU SORUNA ÇARE BULABILDINIZMI BARI ALFA 7LM+ BENDEDE VAR YAZILIM BULAMADIM BIR TURLU DEDIGINIZ YAZILIMLARI DENEDIM BENDEDE SARJ PROBLEMI OLUSUYOR
Efendim ben Hometech 7lm plus için şarj problemini değişik bir yöntemle çözdüm kanalımda gösterdim izleyip sizde deneyebilirsiniz.
F fizikci98 - #23
onn surf yükledim açıldı sadece kamera yatay gösteriyor
Arkadaşlar ben şarj devresi takarak şarj sorununu çözdüm. Merak edenler tamir eden adam adlı kanalımdaki videoyu izleyip yapabilir
Paradox Paradox - #24
Arkadaşlar ben şarj devresi takarak şarj sorununu çözdüm. Merak edenler tamir eden adam adlı kanalımdaki videoyu izleyip yapabilir
Mantıklı bir çözüm olmuş.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-alfa-7lm-yazilim-lazim.12739/