Hometech HT 10MT Beyaz Ekran Sorunu

Hometech HT 10MT Beyaz Ekran Sorunu

ustaismet ustaismet - #1
herkese bol kazançlı günler arkadaşlar. ustalarım elimde bir tane hometech 10mt tab var dokunmatiği kırıktı bide donuyordu kendi sitesinden 18.05.2017 indirdim atım beyaz ekrana düştü sonra 12.09.2017 indirdim atım bu sefer ekran çizgi şeklinde geliyor çok acil yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekürler
silivriserdar silivriserdar - #2
herkese bol kazançlı günler arkadaşlar. ustalarım elimde bir tane hometech 10mt tab var dokunmatiği kırıktı bide donuyordu kendi sitesinden 18.05.2017 indirdim atım beyaz ekrana düştü sonra 12.09.2017 indirdim atım bu sefer ekran çizgi şeklinde geliyor çok acil yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekürler
bulunan yazılımları denediniz mi?
ustaismet ustaismet - #3
bulunan yazılımları denediniz mi?
evet ikisinide denedim olmadı
silivriserdar silivriserdar - #4
O zaman hometech firmasına mail atarak yazılım talebinde bulunabilirsiniz.
kafalargökyüzü kafalargökyüzü - #5
LCD ekranı kırmadığınızdan emin miyiz yada flex kablosunu takarken kısa devre olmadığından ?
ustaismet ustaismet - #6
LCD ekranı kırmadığınızdan emin miyiz yada flex kablosunu takarken kısa devre olmadığından ?
evet onlardan eminim sağlam çünkü kırık dokunmatiği söktüm yenisi taktım donduğunu fark etim öyle yazılım atım
kafalargökyüzü kafalargökyüzü - #7
evet onlardan eminim sağlam çünkü kırık dokunmatiği söktüm yenisi taktım donduğunu fark etim öyle yazılım atım
O zaman arkadaşın dediği gibi mail atarak orjinal rom iste yükle bi dene kolay gelsin :)
Paradox Paradox - #8
Yazılım yükleme işlemi ile cihaz donanımına son darbeyi indirmiş olabilirsiniz.
Yaptığınız işlem cihazınız için 80 yaşında bir adamın sırtına iki tane çimento torbası yüklemenizden farksız.
Sonuç olarak, ortaya bir sakatlığın çıkması da oldukça normal.
Yine de diğer seçenekler de göz ardı edilmemeli.
Sonuçta benim ki sadece bir varsayım.
B baymex77 - #9
ustalarım merhaba, hometech elite 8 new ed. rom lazım link verirseniz sevinirim.
Paradox Paradox - #10
ustalarım merhaba, hometech elite 8 new ed. rom lazım link verirseniz sevinirim.

bir bakınız.
B baymex77 - #11
bir bakınız.
ustam elite tab 8 indirdim yükledim uyum sağlamadı, açılış logosundan sonra allı yeşilli,kırmızılı ekran çıkıyor. elite 8 new le elite tab 8 farklı sanırım.ilgine teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #12
ustam elite tab 8 indirdim yükledim uyum sağlamadı, açılış logosundan sonra allı yeşilli,kırmızılı ekran çıkıyor. elite 8 new le elite tab 8 farklı sanırım.ilgine teşekkür ederim.

Ne yazık ki bahsettiğiniz cihazın yazılımı bende mevcut değil.
Kısa bir araştırma yaptım ama faydalı bir şeyler bulamadım.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
B baymex77 - #13
Ne yazık ki bahsettiğiniz cihazın yazılımı bende mevcut değil.
Kısa bir araştırma yaptım ama faydalı bir şeyler bulamadım.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
Allah razı olsun ustam, tablet yatsın evde ileri ki bir zamanda inşallah ilgilenirim, ilginden dolayı çok teşekkür ederim...
Paradox Paradox - #14
Allah razı olsun ustam, tablet yatsın evde ileri ki bir zamanda inşallah ilgilenirim, ilginden dolayı çok teşekkür ederim...

:rica:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-ht-10mt-beyaz-ekran-sorunu.5177/