Hometech HT 8MT Yazılım

Hometech HT 8MT Yazılım

H HKNCT - #1
Kolay gelsin arkadaşlar, HT8MT modelin yazılımı lazım. yazılımını indirdim. tablet açılınca yan açılıyor . dik getirdiğim zaman yana ekran dönüyor. dokunmatik çalışmıyor. ses artırmaya basınca sesi kapatıyor. açılış tuşlarla açılmıyor sistem. bu sorunu nasıl çözebilirim.
Paradox Paradox - #2
Burada bulunan konuda daha önce bu cihazın yazılımını bulmaya çalışmış ama bir sonuca ulaşamamıştık.
İşiniz ne yazık ki biraz zor.
Kolaylıklar dilerim.
C capover - #3
Burada bulunan konuda daha önce bu cihazın yazılımını bulmaya çalışmış ama bir sonuca ulaşamamıştık.
İşiniz ne yazık ki biraz zor.
Kolaylıklar dilerim.
Bende orjinal hometech ht 8mt tablet var. Ayni sorunu Bende yaşamıştım ve sizinle baya bir yazışma yaptık. Şimdi ayni tabletten buldum. Rom yedekleme yapılabilir mi ? Veya bendeki rom alınıp ayni marka başka cihaza aktarılır mi ?
Paradox Paradox - #4
Bende orjinal hometech ht 8mt tablet var. Ayni sorunu Bende yaşamıştım ve sizinle baya bir yazışma yaptık. Şimdi ayni tabletten buldum. Rom yedekleme yapılabilir mi ? Veya bendeki rom alınıp ayni marka başka cihaza aktarılır mi ?

bulunan konuya bakmanız faydalı olacaktır.
Ayrıca, konuyla ilgili YouTube üzerinde bir çok video mevcut.
Y Yellowleon - #5

Üstat şu konuda bi yardımcı olsan çok dua alacaksın valla :)
Y Yellowleon - #6
Arkadaşlar bu tablete cyanogenmod sürümü yüklenemez mi rom olarak yav?
Paradox Paradox - #7
Arkadaşlar bu tablete cyanogenmod sürümü yüklenemez mi rom olarak yav?

Belki yüklenebilir ama uyumlu bir yazılım bulmak lazım.
Bu da oldukça uğraş gerektirecek bir iş.
Onlarca yazılım indirmek, hepsini denemek bu arada da oldukça fazla zaman harcamak ve emek vermek gerek.
Bütün bunların sonunda da bir ilerleme kaydedeceğiniz garantisi yok.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-ht-8mt-yazilim.10194/