Hometech İdeal 8S Rom

Hometech İdeal 8S Rom

Paradox Paradox - #1
Hometech İdeal 8S Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

B bjkyinebjk - #2
yaptığınz dürüslük değil
Paradox Paradox - #3
yaptığınz dürüslük değil

Neden?
Yönlendirildiğiniz yerde aşağıdaki sayfayı bulamamış olmanız mı dürüstlük değil?

1.png
V vizontele - #4
arkadaşlar bu linkten alabilirsiniz

Master Master - #5
arkadaşlar bu linkten alabilirsiniz

:tsk:
T thetarki - #6
hocam yazılımı atıyoruz atılıyor sıkıntı yok fakat açılmıyor cihaz. Yazılımda bir problem var sanırım 2 cihazda aynı açılmıyor yazılım attıktan sonra. Başka yazılımda bulamadık. Sitesinden de ANDROIDleri kaldırmışlar.
Düzeltme : FactoryTool programından settings e tıklayıp reset after dıwnload ı ve erase whole before download ı seçip tekrar atınca sorun düzeliyor.
Normal attıktan sonra eğer açılmıyorsa bunu deneyin
Paradox Paradox - #7
hocam yazılımı atıyoruz atılıyor sıkıntı yok fakat açılmıyor cihaz. Yazılımda bir problem var sanırım 2 cihazda aynı açılmıyor yazılım attıktan sonra. Başka yazılımda bulamadık. Sitesinden de ANDROIDleri kaldırmışlar.
Düzeltme : FactoryTool programından settings e tıklayıp reset after dıwnload ı ve erase whole before download ı seçip tekrar atınca sorun düzeliyor.

Geçmiş olsun.
G gokhancy - #8
abi bana flashusb driver lazım hiçbir herde bulamadım yardıncı olabilirmisiniz
Paradox Paradox - #9
abi bana flashusb driver lazım hiçbir herde bulamadım yardıncı olabilirmisiniz

bir bakınız.
72emin21 72emin21 - #10
flashusb driver lazım lütfen
Paradox Paradox - #11
flashusb driver lazım lütfen

Yazılım klasörünün içinden ihtiyacınız olan sürücüler çıkmadı mı?
seriadam08 seriadam08 - #12
tskler dostummm
M Meco - #13
Herkese merhabalar, bu tablete daha seri bir yazılım yok mu acaba? Portlanmış bir android filan olabilir ne bileyim kendi yazılımı çok berbat
Paradox Paradox - #14
Herkese merhabalar, bu tablete daha seri bir yazılım yok mu acaba? Portlanmış bir android filan olabilir ne bileyim kendi yazılımı çok berbat

Benim bildiğim kadarıyla ne yazık ki yok.
m-k iletişim m-k iletişim - #15
teşekurler
Paradox Paradox - #16
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-ideal-8s-rom.1074/