Hometech Pro Tab 7 Driver

Yazdır

Tolgakaya996

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ara 2019
1
0
1
27
Hometech pro tab 7 için driver link vermişsiniz fakat o link başka bi yere açılıyor eklediginiz link adreslerini kontrol edin linkleriniz bozuk

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hometech pro tab 7 için driver link vermişsiniz fakat o link başka bi yere açılıyor eklediginiz link adreslerini kontrol edin linkleriniz bozuk

Bağlantıları yenilemek beş saniyemi almazdı ama konuşma tarzınızı beğenmediğim için bağlantıları yenilemiyorum.
Üç yıl önce açılan konunun bağlantılarının kırılması elbette normal.
Belli ki nezaketten yoksun kaba saba bir insansınız.
Sizin gibi birine yardımcı olmak istemiyorum.

silentprince

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2020
3
0
1
43
Bağlantıları yenilemek beş saniyemi almazdı ama konuşma tarzınızı beğenmediğim için bağlantıları yenilemiyorum.
Üç yıl önce açılan konunun bağlantılarının kırılması elbette normal.
Belli ki nezaketten yoksun kaba saba bir insansınız.
Sizin gibi birine yardımcı olmak istemiyorum.
Merhaba,

Bu driveri nereden bulabilirim acaba?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teşekkürler.

Hometech Pro tab 7 tableti PC'ye bağladığımda görmüyor. İnşallah bu driverler sorunu çözer.

Ne yapmak istediğinizin farkında mısınız?
Yanılmıyorsam bu cihaz Microsoft Windows işletim sistemli.
Yapmaya çalıştığınız şey, iki adet masaüstü bilgisayarı USB ile birbirine bağlamaya çalışmak.

Cihazınızla ilgili nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

silentprince

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2020
3
0
1
43
Ne yapmak istediğinizin farkında mısınız?
Yanılmıyorsam bu cihaz Microsoft Windows işletim sistemli.
Yapmaya çalıştığınız şey, iki adet masaüstü bilgisayarı USB ile birbirine bağlamaya çalışmak.

Cihazınızla ilgili nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
Evet cihazda windows 8.1 var. Tableti PC'ye USB ile bağladığımda sadece şarj almaya başlıyor. Tablet ve diski PC tarafından görülmüyor. İnternette araştırma yaptığımda, bu durumu bir kaç kişinin daha yaşamış olduğunu gördüm; ama nedeni ile ilgili bilgi yazılmamış.
Tablette windows dolayısıyla, hem hafıza az kalmış hem de EBA'da filan çok kasıyor ve donma yapıyor. Bu nedenle android yüklemek istiyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet cihazda windows 8.1 var. Tableti PC'ye USB ile bağladığımda sadece şarj almaya başlıyor. Tablet ve diski PC tarafından görülmüyor. İnternette araştırma yaptığımda, bu durumu bir kaç kişinin daha yaşamış olduğunu gördüm; ama nedeni ile ilgili bilgi yazılmamış.
Tablette windows dolayısıyla, hem hafıza az kalmış hem de EBA'da filan çok kasıyor ve donma yapıyor. Bu nedenle android yüklemek istiyorum.

Bu cihaza Android işletim sistemi yükleyebilmeniz için, cihazınıza bu işi yapmanıza imkan tanıyacak,
Cihazınızla uyumlu bir Bios yüklemeniz gerekmektedir.
Bahsettiğim Bios dosyasını nereden ve nasıl bulursunuz hiç bir fikrim yok, lakin bulamazsanız, istediğiniz şeyi yapamazsınız.
Ayrıca, bu işlem oldukça risklidir ve cihazınızı geri dönüşü mümkün olmayan bir şekilde bozabilirsiniz.
Konuyla ilgili olarak Hometech ile görüşmeniz faydalı olacaktır.
İhtiyacınız olan dosyalar varsa onlarda vardır, yoksa da, eğer isterlerse üreticiden kolay bir şekilde temin edebilirler.

Diğer bir senaryo ile diyelim ki Bios'unuz bu iş için uygun, bu defa da muhtemelen sürücü sorunları yaşarsınız.
Dokunma Paneli, WiFi ve Sensörler size sorun çıkartabilir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.