Hometech Wi10 Driver

Hometech Wi10 Driver

Paradox Paradox - #1
Hometech Wi10 Driver

Driver indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

H hlmky - #2
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?
Paradox Paradox - #3
bu makineye nasil format atiliyor arkadaş recovery yaparken yarıda kalmış ve şuan taplet acilirken sürekjli hata veriyor acilmiyor yeniden de recovery giremedim reseratio shift basılı tutuyorum ama nafile ne yapabilirim acaba ?

bulunan konudaki yorumları okumanız faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
H hlmky - #4
yok arkadaş hersey denedim yinede aşamadım bu sorunu ben boot ekranı yada flashdan windows yükleyemedım
Paradox Paradox - #5
yok arkadaş hersey denedim yinede aşamadım bu sorunu ben boot ekranı yada flashdan windows yükleyemedım

Bazı cihazlarda Bios'a F7 ile giriliyor.
Bende bir cihaz var.
O cihazda, cihaz açılırken logo görünür görünmez, cihaz üzerindeki Ses Açma ve Home tuşuna aynı anda basıldığında giriyor.
Siz de farklı tuş kombinasyonları deneyebilirsiniz.
Bios veya Boot ekranına gelebilseniz gerisi kolay aslında.

Bir şekilde kurtarma bölümüne gelemiyor musunuz?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
H hlmky - #6
evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey
Paradox Paradox - #7
evet bu ekrana gelebilsem halledeceğim ama malesef bu ekrana cıkaramadım f2 den f10 a kadar hepsini denedim ses açma + home denedim yine olmadı lanet olası şey

O kadar araştırdım ama ne yazık ki bu cihazla ilgili sağlıklı bilgiler edinemedim.
Servisi arayıp sorarsanız, belki size yardımcı olurlar.
H hlmky - #8
evet bende çokaraştırdım bir kişi buldum oda shift tuşu ile boot ekranına geliyor ama bende işe yaramadı bulursam da buraya yazacağim hersey için tşkler
Paradox Paradox - #9
evet bende çokaraştırdım bir kişi buldum oda shift tuşu ile boot ekranına geliyor ama bende işe yaramadı bulursam da buraya yazacağim hersey için tşkler

Sorununuzu çözebildiniz mi?
H hlmky - #10
Hayır pes ettim servise göndereceğim
Paradox Paradox - #11
Hayır pes ettim servise göndereceğim

Servis bilgi vermedi sanırım.
H hlmky - #12
kendi sitelerinde destek bölümünde windows yazılımı varmış onu indirip deneyin dedi bende şuan onu indiriyorum hiç oraya bakmakdım
Paradox Paradox - #13
kendi sitelerinde destek bölümünde windows yazılımı varmış onu indirip deneyin dedi bende şuan onu indiriyorum hiç oraya bakmakdım

İndirdiğiniz dosyaların arasında yükleme açıklaması mevcuttur umarım.
H hlmky - #14
inşallah bakıcağım indirdikden sonra
Paradox Paradox - #15
inşallah bakıcağım indirdikden sonra

Yazılım yüklemesi yapabildiniz mi?
H hlmky - #16
Hayır servis 40 tl ücret istedi yazılımı sadece kendileri yüklüyormus destek sitesinde driverlar varmiş
Paradox Paradox - #17
Hayır servis 40 tl ücret istedi yazılımı sadece kendileri yüklüyormus destek sitesinde driverlar varmiş

Yazık.
B burak684 - #18
ben belki yardımcı olabilirim sanırım konuyu biraz hortlatıcam ama windows 10 imajini indiriyorsn kendi sitesi üzerinden media creation tool diye geçer bu şekilde windows kurdum
Paradox Paradox - #19
ben belki yardımcı olabilirim sanırım konuyu biraz hortlatıcam ama windows 10 imajini indiriyorsn kendi sitesi üzerinden media creation tool diye geçer bu şekilde windows kurdum

:tsk:
O Oktayndnndnnff - #20
İndirilmiyor
Paradox Paradox - #21

Bağlantıyı kontrol ettim.
Bir sorun görünmüyor.
tojikatonoji tojikatonoji - #22
hocam link çalışmıyor
A afrodisiac - #23
Evet link çalışmıyor farklı bir alana yüklemeniz mümkün mü acaba.
Paradox Paradox - #24
Evet link çalışmıyor farklı bir alana yüklemeniz mümkün mü acaba.

Erişim engellenmiş.
Nasipse gün içerisinde arşivimi kontrol edeceğim.
tojikatonoji tojikatonoji - #25
Link şuan aktif teşekürler admin
Paradox Paradox - #26
Link şuan aktif teşekürler admin

:rica:
nerveless nerveless - #27
Linki yenileyebilir misiniz, çalışmıyor. teşekkürler.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/hometech-wi10-driver.1053/