HTC 10 S-Off

HTC 10 S-Off

S Sıgsauer - #1
İyi günler günaydın öncelikle. Elimde başıma bela HTC 10 cihaz var. 1 yıldır bütün yazılımları denedim :) S-off halindeydi. Bende S-on yaptım. Cihazı orjinaline döndürmek için... İşlemleri eksik yaptığım için cihazı tekrar S-off yapmam lazım. Sunshine uygulaması ile s-off yapmıştım ama şimdi aşağıdaki hatayı alıyorum. Ayrıca cihazda Android 7 stok rom var ve cihaz rootlu...Yardım edebilecek olan var mı acaba?

braveturks braveturks - #2
Sunshine cihazınızda olağan dışı davranıyor.
Hocam xtc2clip ya da s-off kart lazım tekrar s-off yapmak için.
S-ff yapmadan da yazılım atabilirsiniz. Unlock yapın sonra uygun yazılımı atın gitsin.
S Sıgsauer - #3
Yazılım atmaya atıyorum ama sürüm düşürmem lazım? S-off olmadan olmuyor...
Sadece 1 defalık mı bu uygulama onu bilmiyordum. Destek ekibine mesaj attım bakalım dönen olursa artık...
braveturks braveturks - #4
Sadece 1 defalık mı bu uygulama onu bilmiyordum. Destek ekibine mesaj attım bakalım dönen olursa artık...
Sunshine sadece bir defalık
S Sıgsauer - #5
Bakalım geliştiricisine mesaj attım. Ha S-off ha S-on çokta fark eden bir şey yoktu zaten. Olursa olur olmazsa da umrumda değil :blush:
leonidasss leonidasss - #6
Xtc 2clip ile
Bakalım geliştiricisine mesaj attım. Ha S-off ha S-on çokta fark eden bir şey yoktu zaten. Olursa olur olmazsa da umrumda değil :blush:
xtc2cliple hemen halledebilirsin.
S Sıgsauer - #7
Xtc 2clip ile

xtc2cliple hemen halledebilirsin.

Maalesef xtc2clip bende yok...
symbazz symbazz - #8
Ir-key boxın crack edilmiş yazılımları var piyasada. Bir yerden bulursan, onu deneyebilirsin.
S Sıgsauer - #9
Destek ekibi iletişime geçti. Sorunu çözdüm. Cihaz tekrar s-off :grin:

Bir cihaz için lisans aldıktan sonra defalarca kullanılıyormuş bunu da öğrendik...
silivriserdar silivriserdar - #10
Destek ekibi iletişime geçti. Sorunu çözdüm. Cihaz tekrar s-off :grin:

Bir cihaz için lisans aldıktan sonra defalarca kullanılıyormuş bunu da öğrendik...
Htc cihazlarında s-off çok öenemlidir. Cihazınız s-off olursa bir çok müdahale yapabilirsiniz. Örneğin imei repair, downgrade gibi, htc kullanacak olsam kesinlikle s-off şeklinde kalmasını tercih ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-10-s-off.2686/