HTC Desire D626PH Imei Repair Sorunu

HTC Desire D626PH Imei Repair Sorunu

minittinim - #1
kolay gelsin
elimde 3 tane HTC DESİRE d626ph var Maui META deneme yaptım olmadı takiyorum bekliyorum hiç bir şeyi gelmiyor bunun başka yolu varım :yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
silivriserdar silivriserdar - #2
kolay gelsin
elimde 3 tane HTC DESİRE d626ph var Maui META deneme yaptım olmadı takiyorum bekliyorum hiç bir şeyi gelmiyor bunun başka yolu varım :yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Cihazların ayarlar kısmından veya recovery kısmından tam net bilgilerini atarsan konuya yardımcı olmaya çalışırım.
minittinim - #3
Cihazların ayarlar kısmından veya recovery kısmından tam net bilgilerini atarsan konuya yardımcı olmaya çalışırım.
konu başğlı için özür dilerim :
minittinim - #4
serdar abi recovery foto çekiyi
minittinim - #5
Buyrun serdar abi

d642542e6d65157abe234cdfd018bb68.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #6
Buyrun serdar abi

d642542e6d65157abe234cdfd018bb68.jpg

Maui meta ile hangi hatayı alıyorsun.
minittinim - #7
Serdar abi şuan elektirik yok kalsın yarına size geri dönecem hayırlı akşamlar

leonidasss leonidasss - #8
Serdar abi şuan elektirik yok kalsın yarına size geri dönecem hayırlı akşamlar

Meta mauinin hangi sürümünü kullanıyorsun reconnect dedikten sonra cihazı pc ye bağladığınızda power tuşunu basılı tutarak ışığın yanmasını bekleyin, ekran ışığı açıldığında elinizi powerdan çekerseniz driver sorununuz yoksa program otomatik algılar ve işlemi bitirirsiniz.
minittinim - #9
Meta mauinin hangi sürümünü kullanıyorsun reconnect dedikten sonra cihazı pc ye bağladığınızda power tuşunu basılı tutarak ışığın yanmasını bekleyin, ekran ışığı açıldığında elinizi powerdan çekerseniz driver sorununuz yoksa program otomatik algılar ve işlemi bitirirsiniz.
Hocam şuan eve gidiyorum yarın size dönecem hayırlı akşamlar

symbazz symbazz - #10
Yazılımı Eğer bir sorun çıkarsa diye verdim. Eğer imei silindi yada bozulduysa, bu yazılımı atarsan orjinal imeisi geri gelecektir.

Diğer bir
minittinim - #11
Yazılımı Eğer bir sorun çıkarsa diye verdim. Eğer imei silindi yada bozulduysa, bu yazılımı atarsan orjinal imeisi geri gelecektir.

Diğer bir
cok teşekkürler olmasa deniycem haber veririm ?
minittinim - #12

Diğer bir
Maui meta ile hangi hatayı alıyorsun.

hepinize cok teşekkürler oldu usb driver sıkntı vardi :vantilator:
A a.celal - #13
hepinize cok teşekkürler oldu usb driver sıkntı vardi :vantilator:
ustam nasıl yaptın söyler misin
leonidasss leonidasss - #14
ustam nasıl yaptın söyler misin
Geçmiş olsun
A a.celal - #15
Tamamdir hallettim maui meta programi ile :)
silivriserdar silivriserdar - #16
Tamamdir hallettim maui meta programi ile :)
Geçmiş olsun. Maui meta programı bu işler için iyidir
A a.celal - #17
Geçmiş olsun. Maui meta programı bu işler için iyidir
Sağolasın ustam
silivriserdar silivriserdar - #18
Sağolasın ustam
Payalaşımların devamını bekliyoruz. Cihazı yapıpta bir yere kaçma [emoji4]
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/htc-desire-d626ph-imei-repair-sorunu.3015/