Huawei Ascend Y520-U22 Firmware

Huawei Ascend Y520-U22 Firmware

symbazz symbazz - #1
Huawei Y520-U22 Firmware
Huawei-Wallpaper.jpg

ANDROID ROM info:
platform: MT6572, cpu abi: armeabi-v7a
manufacturer: HUAWEI
board: Y520-U22, name: Y520-U22
brand: HUAWEI, model: HUAWEI Y520-U22
build id: HUAWEIY520-U22, version: 4.4.2 KitKat (Y520-U22V100R001C328B107)
build description: ckt72_we_72_kk-user 4.4.2 HUAWEIY520-U22 202 ota-rel-keys,release-keys

leonidasss leonidasss - #2
Huawei Y520-U22 MT6572 NİN yazılımını attım. Cihaz yazılımı bitirdi fakat cihaz açılmadı tekrar yazılım atmaya çalışıyorum sp flash tool 4032 hatası vermekte. Cihaz brick duruma geldi ne yapabilirim bu konuda.
silivriserdar silivriserdar - #3
Huawei Y520-U22 MT6572 NİN yazılımını attım. Cihaz yazılımı bitirdi fakat cihaz açılmadı tekrar yazılım atmaya çalışıyorum sp flash tool 4032 hatası vermekte. Cihaz brick duruma geldi ne yapabilirim bu konuda.
Preloader seçmeden bir deneyin.
leonidasss leonidasss - #4
Preloader seçmeden bir deneyin.
Onu da denedim hocam düzelmedi.
silivriserdar silivriserdar - #5
Onu da denedim hocam düzelmedi.
Cihazın Preloader dosyası hasar görmüş. Nette uygun araştırmak lazım. Bide Xp olan bir pc ile daha çabuk sonuç alırsınız. Bir kaç makale var onlara bakmak gerek. 4032 hatasını, ayrıca en son sp flash tool sürümünü kullanmanızı tavsiye ederim.
leonidasss leonidasss - #6
Bende iki farklı rom mevcut hocam ikisindede aynı hata mevcut ikisinde preloader ı kaldırdım öyle de denedim sonuç her ikisinde aynı
silivriserdar silivriserdar - #7
Bende iki farklı rom mevcut hocam ikisindede aynı hata mevcut ikisinde preloader ı kaldırdım öyle de denedim sonuç her ikisinde aynı
Uygun bir Preloader bulmak lazım. Yedek varmı elinizde onun Preloader dosyası ile deneyin. Yada nette cihazınıza uygun Preloader bulmak lazım.

leonidasss leonidasss - #8
Uygun bir Preloader bulmak lazım. Yedek varmı elinizde onun Preloader dosyası ile deneyin. Yada nette cihazınıza uygun Preloader bulmak lazım.

Araştırmasını yapıcm hafta sonuna kadar süre aldım müşteriden
symbazz symbazz - #9
Batarya çıkıyorsa bataryayı söküp öyle yazılım dene.
leonidasss leonidasss - #10
Arkadaşlar Cihaz düzeldi repair dosyaları
symbazz symbazz - #11
Sevindim.
silivriserdar silivriserdar - #12
Nasıl yaptınız?
leonidasss leonidasss - #13
Nasıl yaptınız?
Hocam indirdiğimiz repair disyasini zipten cikardiktan sonra sp flash tooldan yazilim atar gibi atıyoruz.İslem bittikten elimizdeki en stabil romu secip atiyoruz.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-ascend-y520-u22-firmware.2295/