Huawei P20 Lite ANE-LX1 (C432) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası

Huawei P20 Lite ANE-LX1 (C432) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası

Aydar Aydar - #1
Merhabalar. Sevgili Mobil Kulüp kullanıcıları. Bugün sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX1 (C432) 8.0.0 IMEI Repair+FRP Nasıl yapılır onu anlatacağım.

Yükleme işlemi.

1) SD Kart Veya Flash olması lazım.

2) SD Kartımızı Veya Flashımızı "exFAT" olarak Biçimlendiyoruz.

3) Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımızı Veya Flashımıza Atıyoruz.

4) *#*#2846579*#*# Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız. 2 Aşamada tekrar devam ediyoruz.
Cihaz kendini yeniden Başlatacaktır. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.

Kod:
www.pro-syrian.com
SAVEIDLEB
M mr0company00 - #2
tsk
1 18091986 - #3
TŞKRRRRRRRRR
A akbay60 - #4
şifreyi kabul etmiyor ama yardımcı olabilirmisiniz
Aydar Aydar - #5
şifreyi kabul etmiyor ama yardımcı olabilirmisiniz
Kod:
SAVEIDLEB
www.pro-syrian.com
soulrecord soulrecord - #6
tsk
S srdr58 - #7
tsk
H honestking - #8
teşekkürler
S shuki - #9
merci
Y yldztknk - #10
saol
A Ahsel - #11
tesekkürler
hira iletisim hira iletisim - #12
tesekkur
A abuzer7475 - #13
teşekürler
B bekisgsm21 - #14
TŞKRRRRRRRRR
sallexx sallexx - #15
tesekkürler
S sonerkacmaz - #16
emeğine sağlık
A adpol0101 - #17
Teşekkürler usta..
poyraz176 poyraz176 - #18
tesekkurler
M mekanikci21 - #19
teşekkürler
sis_m sis_m - #20
ellerine sağlık
Aydar Aydar - #21
O ostemporal - #22
USTAM 4 SAAT 46 DAKİKADIR AÇIP AÇIP OKUYORUM YEMİN EDERİM BİR ŞEY ANLAMADIM YARDIMCI OLABİLİECEK KİMSE YOK MU?
Aydar Aydar - #23
USTAM 4 SAAT 46 DAKİKADIR AÇIP AÇIP OKUYORUM YEMİN EDERİM BİR ŞEY ANLAMADIM YARDIMCI OLABİLİECEK KİMSE YOK MU?
Bilmiyorsanız hiç karışmayınız, tavsiye ederim.
Cihazınıza donanımsal duruma düşebilir.
O ostemporal - #24
Ustam öncellikle çok sağolun gerçekten çok emek harcıyorsun.Ustam şimdi imei repair işlemi yapıldı dün ve ben ön kamerayı elimle kapatınca çizgi çizgi bir şeyler gördüm gidip gidip geliyor resimde sağ köşede göründüğü gibi yardımck olursanız sevinirim.

printThread_attachments

• Screenshot_20200514-062459.jpg
    Screenshot_20200514-062459.jpg
    333.4 KB · Görüntüleme: 5
YusufGz02 YusufGz02 - #25
Ustam öncellikle çok sağolun gerçekten çok emek harcıyorsun.Ustam şimdi imei repair işlemi yapıldı dün ve ben ön kamerayı elimle kapatınca çizgi çizgi bir şeyler gördüm gidip gidip geliyor resimde sağ köşede göründüğü gibi yardımck olursanız sevinirim.
sorun yazılımsal donanımsal olsa ekran ss'sinde o sorun gözükmez
O ostemporal - #26
Ne Yapmalım sizce
YusufGz02 YusufGz02 - #27
Ne Yapmalım sizce
öncelikle daha önce bu cihazlara yazılım yüklemesi gerçekletirdinmi
O ostemporal - #28
Daha önce yapılmadı IMEI süresi bitti bende telefoncuya götürdüm sonra böyle birşeyle karşılaştım. IMEI REPAİR işlemi yapıldı ilk kez.
Aydar Aydar - #29
Cihazınızın ekranı sorunlu gibi görüyorum şu an.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-p20-lite-ane-lx1-c432-android-8-0-0-imei-repair-frp-dosyasi.8096/