I9300 Android 4.3 Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü

I9300 Android 4.3 Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü

braveturks braveturks - #1
Samsung Galaxy S3 akıllı telefonlarda Android 4.3 sürümüne güncelleme yapıldıktan sonra meydana gelen "Ağda Kayıtlı Değil" hatasını çözmek için linkteki dosyaların yüklenmesi gerekmektedir.
Telefonunuza öncelikle custom recovery yüklemeniz gerekli.
İndireceğiniz dosyanın içinde 3 adet dosya bulunmakta.
Öncelikle odin yardımı ile CWM'yi yükleyiniz.
Diğer iki dosyayı bir hafıza kartına yükleyip kartı telefona takınız.
Daha sonra recovery moda girerek modem ve kernel dosyalarını yükleyiniz.
symbazz symbazz - #2
Linkte sorun var gibi.

Ben vereyim
Paradox Paradox - #3
Linkte sorun var gibi.

Ben vereyim

Olur bazen öyle teknik aksaklıklar.
silivriserdar silivriserdar - #4
Samsung Galaxy S3 akıllı telefonlarda Android 4.3 sürümüne güncelleme yapıldıktan sonra meydana gelen "Ağda Kayıtlı Değil" hatasını çözmek için linkteki dosyaların yüklenmesi gerekmektedir.
Telefonunuza öncelikle custom recovery yüklemeniz gerekli.
İndireceğiniz dosyanın içinde 3 adet dosya bulunmakta.
Öncelikle odin yardımı ile CWM'yi yükleyiniz.
Diğer iki dosyayı bir hafıza kartına yükleyip kartı telefona takınız.
Daha sonra recovery moda girerek modem ve kernel dosyalarını yükleyiniz.

Z3x box ile Patch yapınca düzelmiyor mu?
braveturks braveturks - #5
Hayır düzelmiyor. Eğer telefon daha önce imei'den dolayı işlem görmüşse 4.1'den 4.3'e yükseldiğinde şebeke vermez. Imei sağlam olsa bile şebeke vermiyor. Patch yapmanın da bir faydası olmuyor.
braveturks braveturks - #6
Linkte sorun var gibi.

Ben vereyim

Şimdi tekrar linki kontrol ettim. Herhangi bir problem yok. Belki de bir yetkili linki de güncellemiş olabilir. Yazıyı post ettikten sonra linki kontrol etmiş olmam gerek(?). Gerçi evde iki ufaklık var. Bir yandan bilgisyar bir yandan onlar taarruz halindeler. Kusura bakmayın. Yine de teşekkür ederim.
symbazz symbazz - #7
Şimdi tekrar linki kontrol ettim. Herhangi bir problem yok. Belki de bir yetkili linki de güncellemiş olabilir. Yazıyı port ettikten sonra linki kontrol etmiş olmam gerek(?). Gerçi evde iki ufaklık var. Bir yandan bilgisyar bir yandan onlar taarruz halindeler. Kusura bakmayın. Yine de teşekkür ederim.

Gözlerinden öperiz o ufaklıkların. ;););):laughing:
Paradox Paradox - #8
Bağlantıları ben düzenledim.
Açılan her konuyu, yazılan her yorumu ve paylaşılan her bağlantıyı mutlaka kontrol ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/i9300-android-4-3-agda-kayitli-degil-hatasi-cozumu.1975/