IMEI Kayıt Olayı Hangi Ülkelerde Var?

IMEI Kayıt Olayı Hangi Ülkelerde Var?

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim ve öğrenmek istediği bu imei kayıt meselesi hangi ülkelerde var. Bildiğim kadarı ile bizde de yoktu bu olay sonradan çıktı.
Paradox Paradox - #2
Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim ve öğrenmek istediği bu imei kayıt meselesi hangi ülkelerde var. Bildiğim kadarı ile bizde de yoktu bu olay sonradan çıktı.

Ben Türkiye'den başka bir yerde IMEI kayıt zorunluluğu olduğunu duymadım.
silivriserdar silivriserdar - #3
Ben Türkiye'den başka bir yerde IMEI kayıt zorunluluğu olduğunu duymadım.
Aynen bende araştırdım Türkiye hariç hiç bir ülkede böyle bir zorunluluk yok. Çok ilginç bir ülkeyiz.
Paradox Paradox - #4
Aynen bende araştırdım Türkiye hariç hiç bir ülkede böyle bir zorunluluk yok. Çok ilginç bir ülkeyiz.

:kopkop:
ysfakc ysfakc - #5
Vergidendir o ;)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #6
Ödemesi gerekenden vergiyi toplayamayan devlet, bu tarz kalemlerden açığı kapatmaya çalışıyor. Öte taraftan da vergisini kaçıranlarda, süper lüks yatlarında süper lüks arabalarında hayatlarını yaşıyorlar.
Paradox Paradox - #7
Ödemesi gerekenden vergiyi toplayamayan devlet, bu tarz kalemlerden açığı kapatmaya çalışıyor. Öte taraftan da vergisini kaçıranlarda, süper lüks yatlarında süper lüks arabalarında hayatlarını yaşıyorlar.

Birisi benden mi bahsetti?
(Süper Lüks)
:zuhaha:
symbazz symbazz - #8
Birisi benden mi bahsetti?
(Süper Lüks)
:zuhaha:

3310 kullananlar, bu tayfa içinde sayılmıyor.:zuhaha:
Paradox Paradox - #9
3310 kullananlar, bu tayfa içinde sayılmıyor.:zuhaha:

O zaman sıkıntı yok.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/imei-kayit-olayi-hangi-ulkelerde-var.3705/