IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

IMEI Repair Sonrası Şebeke Sorunu

N nebuLa - #1
Herkese iyi günler. Benim şöyle bir sorunum var. Telefona imei atıldı fakat 1 gün sonra şebeke gitti tekrar gelmedi. 1 gün boyunca herhangi bir sıkıntı olmadı. Daha sonra tekrar qcn ile imei değiştirdim ama olmadı. En baştan imei atmak durumunda kaldık. 2. imei atışımızdan yine 1 gün boyunca herhangi bir sıkıntı olmadı ama sonra şebeke tekrardan gitti. imei duruyor ama şebeke yok olarak gözüküyor. Bunun sebebi nedir bilen ya da düzeltebilecek, yardım edebilecek birisi var mı?
I ilyasttk92 - #2
Aynı sorunu yaşıyorum bende 20 dk sonra gitti bilgisi olan varsa çok yardımcı olur
Teşekkürler
Cep Hastanesi Cep Hastanesi - #3
Model belrtseydiniz güzel olurdu hızlı çözüm amaçlı. Hangi Xiaomi modeli uzaktan yardımcı olabiliriz.
I ilyasttk92 - #4
Model belrtseydiniz güzel olurdu hızlı çözüm amaçlı. Hangi Xiaomi modeli uzaktan yardımcı olabiliriz.
dalmışım kusuruma bakmayın mi9t pro
Aydar Aydar - #5
dalmışım kusuruma bakmayın mi9t pro
Sorunuz çözüldü mü?
I ilyasttk92 - #6
Sorunuz çözüldü mü?
Yok hocam hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Gün içinde sürekli gidip geliyor hat
EliteMan EliteMan - #7
İmei Repairi Hangi Aracla Yaptınız​
I ilyasttk92 - #8
İmei Repairi Hangi Aracla Yaptınız​
Qcn dosyasını editleyip qfil ve software Downloader ile restore ettim
Aydar Aydar - #9
Qcn dosyasını editleyip qfil ve software Downloader ile restore ettim
Sağlam bir qcn dosyasını bulmanız gerekiyor, düzgün çalışması için.
I ilyasttk92 - #10
telefon bana imei atılmış olarak geldi ben de kendi telefonumun imeisini atacakken backup almadan yaptım salak gibi bulduğum bir iki qcn ile denedim olmadı hatta bazılarında hattı bile agılamadı. düzgün qcn nerden bulurum
Aydar Aydar - #11
telefon bana imei atılmış olarak geldi ben de kendi telefonumun imeisini atacakken backup almadan yaptım salak gibi bulduğum bir iki qcn ile denedim olmadı hatta bazılarında hattı bile agılamadı. düzgün qcn nerden bulurum
Aslankim Aslankim - #12
bu tür cihazlar bide 11 .. yazılım yüklüyse box olmadan şebeke düzgün olmuyor denemişim
Aslankim Aslankim - #13
ustam 11 .. yazılımlar hep problemli şebeke batarya diğer uygulamalarda da
sorun herkes şikayetçi box suz şebeke düzgün olmuyor
Aydar Aydar - #14
ustam 11 .. yazılımlar hep problemli şebeke batarya diğer uygulamalarda da
sorun herkes şikayetçi box suz şebeke düzgün olmuyor
Boxsuz yapmadığım için böyle sorunlar hiç bana gelmedi.
Sağlam iş yapmak gerekiyor, boxsuz IMEI Repair yapmak ne yahu buda yeni icat.
:zuhaha:
Aslankim Aslankim - #15
Boxsuz yapmadığım için böyle sorunlar hiç bana gelmedi.
Sağlam iş yapmak gerekiyor, boxsuz IMEI Repair yapmak ne yahu buda yeni icat.
dedimya ustam herkes bi video izliyor sonra yana yana neyapacağını bilmiyor
cihazları çökerten çökertene çok kolay olduğunu sanıyorlar
Aydar Aydar - #16
dedimya ustam herkes bi video izliyor sonra yana yana neyapacağını bilmiyor
cihazları çökerten çökertene çok kolay olduğunu sanıyorlar
Aslankim Aslankim - #17
erenergen45 erenergen45 - #18
Arkadaşlar merhaba imei repair yaptım ilk gün rahat kulandım arama flen yapabilyordum. Bugün telefon kapandı sarja taktım açtım 4 5 dk sonra hat geldi fakat ne arama yapabilyorum ne arayanlar bana ulaşabiliyor yardımcı olurmusunuz
Umut.sahinkaya Umut.sahinkaya - #19
Hocam ben de redmi note 8 de aynı sorunu yaşadım bir qcn doayası da ben alabilirmiyim?
Y Yuans3434 - #20
Merhaba hocam LG V20 var elimde Şebeke sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusun
O oqnqltkn - #21
Selamın aleyküm arkadaşlar. Mi 9T Pro kullanıyorum yurtdışı. Telefoncuya IMEI attırdım telefonu kapatınca hat çekmiyor 3 - 4 saat sonra şebeke geliyor. Geliyor ama sıkıntılı çekiyor. Kapatınca tekrar hat çekmiyor aynı şekilde oluyor. Neden yapar yada başka telefoncuya attırsam düzelme ihtimali var mı?
D dogankara - #22
ustam bende poco m3 telefon için aynı sorun yaşıyorum.sağlam qcn dosyası verebilirmisiniz
E esen6327 - #23
Aynı sorun bende de var qcn yüklüyorum ilk gün sorun yok telefonu kapatıp açınca şebeke gidiyor. Sizin verdiğiniz sorunsuz dosyada volte ve vowifi yok
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/imei-repair-sonrasi-sebeke-sorunu.9280/