Inca Enjoy Rom

Inca Enjoy Rom

gerceksahte gerceksahte - #1
inca enjoy romu lazım

bord numarası :inet-10fbt-rev01 zeng-gc 2012-06-13

işlemci a10
silivriserdar silivriserdar - #2
inca enjoy romu lazım

bord numarası :inet-10fbt-rev01 zeng-gc 2012-06-13

işlemci a10

Kardeşim ana kart resimleri varsa daha iyi olur. Diğer bileşenleri görmüş oluruz.
symbazz symbazz - #3
d87d9a86-386d-11e6-9bc9-94de80214dfa_268691c9-3d0e-11e6-9541-94de80214dfa.jpeg

d87d9a86-386d-11e6-9bc9-94de80214dfa_268691ca-3d0e-11e6-9541-94de80214dfa.jpeg

Allwinner A10 cb027ca 2bx1

29f32g08cbaca

Touch FT5406EE8 ERF36FG

INET-10FBT-REV01

Specificftions

İşlemci BOXCHIP A10 1.2GHz(Cortex A8)

Ram 1GB DDR3

Ekran 10.1 TFT

Android 4.0
Paradox Paradox - #4
O kadar aradım ama ne yazık ki işe yarar bir şey bulamadım.
Bu nasıl cihazmış anlamadım gitti.
gerceksahte gerceksahte - #5
o0GoVX.jpg

resim bu ama herhalde siz bulmuşsunuz
Paradox Paradox - #6
o0GoVX.jpg

resim bu ama herhalde siz bulmuşsunuz

Bulduk bulmasına da, sonuca ulaşamadık.
Daha önce bir üyemiz, Inca Cassa yazılımı için bulunan bağlantıyı paylaşmıştı.
Belki bulunan benzer cihazların yazılımları denenirse, sonuca ulaşılabilir.
M masmavi-19 - #7
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?
Paradox Paradox - #8
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?

Ne yazık ki bizim elimizde de bu cihazın yazılımı yok.
Yukarıda paylaştığım bağlantıları yeniledim.
Yenilenen bağlantıları incelemeniz faydalı olabilir.
M masmavi-19 - #9
Bu nasıl firma Allah aşkına okuyun bi bu ne saçmalık tüm firmalar destek verirken bunlar bazılarnı veriyo bazıları hiç yok para istiyorlarmış

braveturks braveturks - #10
Rom'a ait sadece bir link ile karşılaştım. O linkte 2015 yılından kalma ve kırık. Maalesef bulunması zor bir rom. Gsmhosting'in belki yardımı dokunabilir.

gsmhosting'de konu açtım. Aşağıdaki linkten konuyu takip edebilirsin.

braveturks braveturks - #11
Bu linke bir göz at bence işine yarayabilir.

Paradox Paradox - #12
Bu nasıl firma Allah aşkına okuyun bi bu ne saçmalık tüm firmalar destek verirken bunlar bazılarnı veriyo bazıları hiç yok para istiyorlarmış

Tek kelime ile rezillik.
Allah (c.c.) yardımcınız olsun.
Cihazların sık sık açılış ekranında kalma sorunu genel olarak donanım kaynaklıdır.
(Burada "Sık Sık" ibaresine dikkat edilmelidir. Ara sıra açılış ekranında kalan cihazlar bu nitelemenin dışındadır.)
Çoğu teknik servis bu durumu yazılımdan kaynaklanıyormuş gibi göstermektedir.
Elbette böyle davranmalarının bir çok nedeni var.

Anlayacağınız, hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin, sizin cihazınızdaki mevcut sorun devam edecektir.
M masmavi-19 - #13
Rom'a ait sadece bir link ile karşılaştım. O linkte 2015 yılından kalma ve kırık. Maalesef bulunması zor bir rom. Gsmhosting'in belki yardımı dokunabilir.

gsmhosting'de konu açtım. Aşağıdaki linkten konuyu takip edebilirsin.

bendekinin işlemcisi rockchip RK2982-G
braveturks braveturks - #14
Yukarıdaki fotoğrafta Allwinner A10 işlemcü görünüyor ama...
Paradox Paradox - #15
Yukarıdaki fotoğrafta Allwinner A10 işlemcü görünüyor ama...

O zaman sizin cihazınızın ana kartı ile, fotoğraftaki ana kart aynı değil.
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
K kyrenia - #16
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
anakart kodu : BX_S101_RK3168_V4+C0B 2013 09 07 ye
inca model : IT-101B
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.
silivriserdar silivriserdar - #17
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.
Teşekkürler paylaşım için.
Paradox Paradox - #18
saygilar.
LINK :

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız gün gelir birisine lazım olur.
K kyrenia - #19
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.
astek055 astek055 - #20
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.
Çekip bize gönderirseniz iyi olur hocam. Şuan için lazım değil ama ileride illaki lazım olur. Elimizde hazır bulunursa daha sonra aramamıza gerek kalmaz.
K kyrenia - #21
akşam hallederim ozaman gündüz yoğun oluyorum, çok cihaz geliyor.
K kyrenia - #22
inet-10fbt-rev01 zeng-gc 2012-06-13
a10 islemcili modelin dump etmis oldugum ve live suite uygun halde imaja cevirdigim dosya buyrun :

Vermis oldugum 2 romu da denedim. zaten orjinal cihazdan alinmadir imajlar, sorun yasayan olursa yardimci olurum.
astek055 astek055 - #23
Hocam linki düzelte bilir misin?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #24
Hocam linki düzelte bilir misin?

Link sağlam.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
astek055 astek055 - #25
Link sağlam.

Sağlam da düzeltme derken forum kurallarına göre toplama manasında demiştim. Bende açık olarak görünüyor hocam da.

Paradox Paradox - #26
Sağlam da düzeltme derken forum kurallarına göre toplama manasında demiştim. Bende açık olarak görünüyor hocam da.

Hallettim ben.
Forum kurallarına aykırı olarak paylaşılan bağlantıyı gördüğü halde düzenlemeyen Yönetici arkadaşlara da bir ceza puanı kestim.
symbazz symbazz - #27
Hallettim ben.
Forum kurallarına aykırı olarak paylaşılan bağlantıyı gördüğü halde düzenlemeyen Yönetici arkadaşlara da bir ceza puanı kestim.
Üç gündür dışardayım. Pek masaüstü kullanamadım. Tapatalkla katılmaya çalışıyorum.

Paradox Paradox - #28
Üç gündür dışardayım. Pek masaüstü kullanamadım. Tapatalkla katılmaya çalışıyorum.

Benim bir sözüm var.
Nasipse 100-200 yıl sonra Ata Sözleri kitaplarına eklenir.
Yapılmayan işin bahanesi çoktur.
:cenaze:
Paradox Paradox - #29
a10 islemcili modelin dump etmis oldugum ve live suite uygun halde imaja cevirdigim dosya buyrun :

Vermis oldugum 2 romu da denedim. zaten orjinal cihazdan alinmadir imajlar, sorun yasayan olursa yardimci olurum.

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız gün gelir birisine lazım olur.
symbazz symbazz - #30
Benim bir sözüm var.
Nasipse 100-200 yıl sonra Ata Sözleri kitaplarına eklenir.
Yapılmayan işin bahanesi çoktur.
:cenaze:
Arap oldum.

ERDEM5150 ERDEM5150 - #31

üstadım merhabalar. benim de alime inca enjoy 10.1 tablet geçti. rom aramaktan ikiye ayrılıcam artık :( bu konu çözüme kavuştu mu acaba ??
live suit algılamıyor. pc algılıyor. phoneix algılıyor ama download mode a almıyor. sd kart ile indirdiğim romları imza hatası veriyor. önerebileceğin bi yol var mı acaba ?? şimdiden teşekkürler..
astek055 astek055 - #32
üstadım merhabalar. benim de alime inca enjoy 10.1 tablet geçti. rom aramaktan ikiye ayrılıcam artık :( bu konu çözüme kavuştu mu acaba ??
live suit algılamıyor. pc algılıyor. phoneix algılıyor ama download mode a almıyor. sd kart ile indirdiğim romları imza hatası veriyor. önerebileceğin bi yol var mı acaba ?? şimdiden teşekkürler..
Nasıl imza hatası veriyor ? Bilgisayarınızın işletim sistemi 64 bit. mi?
ERDEM5150 ERDEM5150 - #33
Nasıl imza hatası veriyor ? Bilgisayarınızın işletim sistemi 64 bit. mi?

windows 10 64 bit de denedim atmıyor, win7 32 bit de denedim yine aynı. sd kart üzerinden atmaya çalıştığımda imza hatası veriyor. imza doğrulama hatası :(
astek055 astek055 - #34
windows 10 64 bit de denedim atmıyor, win7 32 bit de denedim yine aynı. sd kart üzerinden atmaya çalıştığımda imza hatası veriyor. imza doğrulama hatası :(
Hata ekran görüntüsü paylaşırmısınız?
ERDEM5150 ERDEM5150 - #35
Hata ekran görüntüsü paylaşırmısınız?

live suit de 0x103 hatası veriyor. phoneix de caution : beginning firmware upgrade de kalıyor
astek055 astek055 - #36
live suit de 0x103 hatası veriyor. phoneix de caution : beginning firmware upgrade de kalıyor
PhonexCard için hafıza kartınızı değiştirin.
ERDEM5150 ERDEM5150 - #37
üstadım hallettim, aşağıdaki linkteki dosyayı indirip Phoenix suite ile içeri attım.

bu linkteki dosya FUSION PC-1031 (V1M03) e ait olan rom dosyası.

aynı anakarta sahip oldukları için kabul etti rom'u

açılırken fusion olarak bi logo geliyor :D

wifi bluetooth vs uzuvları aktif ve çalışıyor şu an.

yalnız bi nüans var, yazılım yüklendikten sonra dil RUSÇA geliyor :) onu da tablet ayarlarından türkçeye çekebiliyorsunuz.

@astek055 ilgine çok teşekkür ederim.

herkese iyi forumlar..
astek055 astek055 - #38
üstadım hallettim, aşağıdaki linkteki dosyayı indirip Phoenix suite ile içeri attım.

yalnız bi nüans var, yazılım yüklendikten sonra dil RUSÇA geliyor :) onu da tablet ayarlarından türkçeye çekebiliyorsunuz.

herkese iyi forumlar..
Geçmiş olsun. :)
Paradox Paradox - #39

herkese iyi forumlar..

Geçmiş olsun.
eyüp dinç eyüp dinç - #40
Teşekkürler paylaşım için.
link hata veriyor yeniden gönderebilirmisiniz
eyüp dinç eyüp dinç - #41
açılmıyor yeniğden gönderebilirmisiniz
Paradox Paradox - #42
açılmıyor yeniğden gönderebilirmisiniz

Gün içerisinde tekrar hatırlatırsanız, nasipse sizin için arşivime bakabilirim.
eyüp dinç eyüp dinç - #43
Gün içerisinde tekrar hatırlatırsanız, nasipse sizin için arşivime bakabilirim.
yardımcı olacaktınız hatırlatma yapayım dedim
eyüp dinç eyüp dinç - #44
@Paradox, ÜSTADIM BAKA BİLDİNİZ Mİ
145316 145316 - #45
link hata veriyor yeniden gönderebilirmisiniz
LİNK SAĞLAM AMA BUNU DENEYEBİLİRSİN
145316 145316 - #46
İnsAllah Aradığın Budur

BUDA ANDROİD TOOL EXE
eyüp dinç eyüp dinç - #47
DENİYECEĞİM TEŞEKKÜR EDERİM ANDROİD TOOL NE İŞE YARIYOR
145316 145316 - #48
DENİYECEĞİM TEŞEKKÜR EDERİM ANDROİD TOOL NE İŞE YARIYOR
Yazılımı atmaya
eyüp dinç eyüp dinç - #49
Yazılımı atmaya
BENDEKİ MODEL : IT-101N İMİŞ İNŞAALLAH UYAR
Paradox Paradox - #50
Sorun çözüldü mü?
Ben zamanında aşağıdaki dosyaları indirmişim ama ne yazık ki içerikleri hakkında bir bilgim yok.
Aslında siz cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşsanız, sanırım daha iyi olur.

1.PNG

2.PNG
eyüp dinç eyüp dinç - #51
İnsAllah Aradığın Budur

BUDA ANDROİD TOOL EXE
bunu yükledim ama dokunmatik çalışmadı
eyüp dinç eyüp dinç - #52
indirdim ama yükleme hatası veriyor
Paradox Paradox - #53

Öncelikle, aynı sorun için farklı konulara yazmayınız.
Aradığınız yazılım ise burada mevcut.
Kolay gelsin.
K kyrenia - #54
Merhaba arkadaslar, daha once upload ettigim ınca 101b nin rock chipli modelinin bendeki kopyası kayıp. O tarihte indiren varsa tekrar bir yere upload edebilirmi ?
teşekkur ederim
Paradox Paradox - #55
Merhaba arkadaslar, daha once upload ettigim ınca 101b nin rock chipli modelinin bendeki kopyası kayıp. O tarihte indiren varsa tekrar bir yere upload edebilirmi ?
teşekkur ederim

Bunlardan biri mi?

Ekran Alıntısı.PNG
K kyrenia - #56
Selamlar, a10 olani elimde mevcut hala. make_stock olabilir belki ozaman ben cihazdan dum ettigim dosyalardan yuklenebilir imaj dosyasi olusturmustum o tarz bir dosya ismine benziyor. bir yere upload edebilirsen sansimi denerim. Tesekkurler.
Paradox Paradox - #57
Selamlar, a10 olani elimde mevcut hala. make_stock olabilir belki ozaman ben cihazdan dum ettigim dosyalardan yuklenebilir imaj dosyasi olusturmustum o tarz bir dosya ismine benziyor. bir yere upload edebilirsen sansimi denerim. Tesekkurler.

Nasipse hafta içi bu konu ile alakadar olmaya çalışacağım.
C ceylankral - #58
Merhaba, bende de inca enjoy tableti var. Tableti açtığımda android yazısında takılı kalıyor. Yazılım atmak istiyorum. Buradaki yazılım dosyalarını indirdim ama tablete nasıl atacağımla ilgili yardımcı olabilir misiniz?
Paradox Paradox - #59
Merhaba, bende de inca enjoy tableti var. Tableti açtığımda android yazısında takılı kalıyor. Yazılım atmak istiyorum. Buradaki yazılım dosyalarını indirdim ama tablete nasıl atacağımla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

ferudun1905 ferudun1905 - #60

herkese iyi forumlar..
Çok teşekkürler
T teachers71 - #61

herkese iyi forumlar..
merhaba erdem bey. phonix suite ile bir türlü rom atamadım. tablet donanım olarak gözüküyor ama açılışta şu düğmelere basıp rom yükleme olayını yapamıyorum sanırım. .
ka.ırıdğım bir detay var sanırım. hatırlıyorsanız yazabilirmisiniz.
tşk ederim.
Paradox Paradox - #62
merhaba erdem bey. phonix suite ile bir türlü rom atamadım. tablet donanım olarak gözüküyor ama açılışta şu düğmelere basıp rom yükleme olayını yapamıyorum sanırım. .
ka.ırıdğım bir detay var sanırım. hatırlıyorsanız yazabilirmisiniz.
tşk ederim.

D dogankara - #63
(y)
W web - #64
Tablet için android 4.1 sürümünü bulabilen var mı
A Ahmet burak - #65
Merhaba paradox bende inca enjoy var romu alayım arşive kazım olur demişsin banada lazım oldu internet bağlanıyor ama google playa girmiyor hesap aç diom kullanıcı yanlış dio halbuki değil. Recovery girdim boş wipe ettim bişi olmadı cihaz süper ama net var ama uygulamq girmio google giriyor sahibinden yazıyom girio güvenli bağlantı yok die. Ben buna full sıfır res atmak istiuorum yardımcı olurmusubuz
Paradox Paradox - #66
Merhaba paradox bende inca enjoy var romu alayım arşive kazım olur demişsin banada lazım oldu internet bağlanıyor ama google playa girmiyor hesap aç diom kullanıcı yanlış dio halbuki değil. Recovery girdim boş wipe ettim bişi olmadı cihaz süper ama net var ama uygulamq girmio google giriyor sahibinden yazıyom girio güvenli bağlantı yok die. Ben buna full sıfır res atmak istiuorum yardımcı olurmusubuz

Şu an tatildeyim ve yazılım arşivim ne yazık ki yanımda değil.
İşiniz acele ise konuya yazılan yorumlarda paylaşılan yazılımları denemenizi öneriyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/inca-enjoy-rom.1257/