iPad A1416 Etkinleştirme Sorunu

iPad A1416 Etkinleştirme Sorunu

silivriserdar silivriserdar - #1
Merhaba arkadaşlar bu tabletten elimde var fakat etkinleştirme sorunu yaşıyorum. Cihaza Sıfırlama yaptıktan sonra böyle olmuş. Cihazda icloud vesaire yok denildi. Ve zaten icloud ekranı da gelmiyor. Herhangi bir mail şifre girmemizi isteyen bir ekran yok.

- Cihaza yazılım güncellemesi yaptım.
- Cihaza 3u tools ve İTunes ile geri yükleme yaptım.
- Wife kapat aç yapıp denedim bir türlü olmadı.

19ddf573dd408db268b547423edd1a7b.jpg

e3126dfee9db325e5d12b6ef5106815b.jpg
astek055 astek055 - #2
Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtinimizmi ? En doğru bilgiyi orası size verir. Mail atıyorsunuz ve en geç 3 dakika içinde sizi arıyorlar.
silivriserdar silivriserdar - #3
Müşteri hizmetleri ile irtibata geçtinimizmi ? En doğru bilgiyi orası size verir. Mail atıyorsunuz ve en geç 3 dakika içinde sizi arıyorlar.
Yarın onu deneyeceğim.
astek055 astek055 - #4
Yarın onu deneyeceğim.

Müsait iseniz ben sizin adınıza kaydı oluşturayım. 5 Dk önce iPhone 5 için görüşme gerçekleştirdim. Apple müşteri hizmetleri konusunda gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış bulunmakdır.
silivriserdar silivriserdar - #5
Müsait iseniz ben sizin adınıza kaydı oluşturayım. 5 Dk önce iPhone 5 için görüşme gerçekleştirdim. Apple müşteri hizmetleri konusunda gerçekten mükemmel bir iş çıkarmış bulunmakdır.
Bugün olmaz da yarın ancak yapalım.
astek055 astek055 - #6
Bugün olmaz da yarın ancak yapalım.

Tabi nasıl isterseniz. Yarın müsait olduğunuz zaman ayarlama yaparız. :)
Paradox Paradox - #7
Etkileştirme için farklı bir internet bağlantısı denediniz mi?
coban32 coban32 - #8
%90 İnternet ile alakalı aynı model cihazda bizde becerememiştik mobil veriyi paylaşıp telefonun internetinden bağlanarak çözdük.
symbazz symbazz - #9
Serdar internetinde dns yada vpn kullanıyorsan etkinleştirme yapamazsın. En güzeli host dosyasını bir yere yedekle ve mevcut yerinden sil. Olmazsa yedeklediğin host dosyasını tekrar atarsın eski yerine. Bir de şu var cihazın MAC adresi kara listede ise de etkinleştirme yapamayabilirsin. Cihazın sahibi sağlam biri mi.? Cihaz çalıntıysa, sistem engelliyor olabilir. En son olarak, güvenlik duvarı ayarlarına gir ve izin verilen programlar içinde apple ve itune sile ilgili satırlar var mı durumu nedir.? Bunlar birer etken.
Paradox Paradox - #10
Son durum nedir?
silivriserdar silivriserdar - #11
Müşteri cihazını geri aldı.
Paradox Paradox - #12
Müşteri cihazını geri aldı.

Belli ki müşterinizin acelesi varmış.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/ipad-a1416-etkinlestirme-sorunu.4580/