iPhone 4 iCloud Hatası

iPhone 4 iCloud Hatası

minittinim - #1
Mrb arkadaşlar eline iphone 4 var icloud hata veriyor yardımınz için şimdiden Teşekküeler

1575467814576.png
leonidasss leonidasss - #2
Bu cihazda iki faktörlü doğrulama mevcut. İlk etapta Pc de tarayıcı uzerinden apple id bölümüne girip iki faktörlü doğrulamayı kapatman gerekiyor.
leonidasss leonidasss - #3
Mrb arkadaşlar eline iphone 4 var icloud hata veriyor yardımınz için şimdiden Teşekküeler

Ekli dosyayı görüntüle 354
ihtiyacını giderecek makale mevcut.
minittinim - #4
:tsk:
minittinim - #5
Adsız.png

hocam hala açık ve kapanmiyor
leonidasss leonidasss - #6
Yukarıda ayarlar bölümünden yapman gerekiyor
Adsız.png

Düzenleden yapabilirsin
minittinim - #7
hocam Teşekkürler cihazı iyade etim yardım için :tsk:
leonidasss leonidasss - #8
hocam Teşekkürler cihazı iyade etim yardım için :tsk:
Her zaman sonuna kadar zorla iade ettigin zaman o musteri baska yerde islem yaptigi zaman artik hep oraya takılır tüm islemler icin de orayi tercih eder. Tavsiye

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
minittinim - #9
tmm size katıliyorum ama müşteri yolcudur acelesi vardi 30dk bile süre vermedi?
silivriserdar silivriserdar - #10
tmm size katıliyorum ama müşteri yolcudur acelesi vardi 30dk bile süre vermedi?
Acelesi olan müşteri ile hiç uğraşmam. Veririm cihazını gitsin. Sonuçta duvar boyaması yapmıyoruz öyle fırçayı boyaya sok çıkar olmuyor bu işler. Çok acele ile yapılan işlerde başım ağrıdı. O yüzden hiç uğraşmam eğer acelesi varsa gitsin. Ondan sonra birşey olduğu zaman 5 kuruş etmeyen cihaz dünyanın en güzel cihazı oluyor.
minittinim - #11
Acelesi olan müşteri ile hiç uğraşmam. Veririm cihazını gitsin. Sonuçta duvar boyaması yapmıyoruz öyle fırçayı boyaya sok çıkar olmuyor bu işler. Çok acele ile yapılan işlerde başım ağrıdı. O yüzden hiç uğraşmam eğer acelesi varsa gitsin. Ondan sonra birşey olduğu zaman 5 kuruş etmeyen cihaz dünyanın en güzel cihazı oluyor.
serdar abi haklısın çekılmiyor wllah :alkis::alkis::alkis:
Paradox Paradox - #12

:zuhaha:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/iphone-4-icloud-hatasi.2935/