Kawai HY-Tab HT-019 Rom

Kawai HY-Tab HT-019 Rom

Paradox Paradox - #1
Kawai HY-Tab HT-019 Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

danzel35 danzel35 - #2
yazılım yükledim dokunmatik çalışmıyor
silivriserdar silivriserdar - #3
yazılım yükledim dokunmatik çalışmıyor

Burada bu konuyu incelermesiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
danzel35 danzel35 - #4
ilginiz için tşk yazılımını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz tabletin arkasında Hytab-019 yazıyor içini açtım forograf yüklüyorum

printThread_attachments

• 20150311_020048-min.jpg
    20150311_020048-min.jpg
    995.6 KB · Görüntüleme: 121
  • 20150311_020104-min.jpg
    20150311_020104-min.jpg
    986.4 KB · Görüntüleme: 122
silivriserdar silivriserdar - #5
ilginiz için tşk yazılımını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz tabletin arkasında Hytab-019 yazıyor içini açtım forograf yüklüyorum

Bunu denermisiniz.

Kaynak

danzel35 danzel35 - #6
malesef tablet sustu
danzel35 danzel35 - #7
kawai NV-97 NİVA yazılımı yüklenerek dokunmtaik çalışmama sorunu düzeldi tşk iyi forumlar
silivriserdar silivriserdar - #8
kawai NV-97 NİVA yazılımı yüklenerek dokunmtaik çalışmama sorunu düzeldi tşk iyi forumlar

Yukarıdaki yazılım olduysa hemen arşiv yapalım.

Paradox Paradox - #9

Geçmiş olsun.
silivriserdar silivriserdar - #10
Arkadaşlar bu yazılım kendi sitesinde yayınlanmasına rağmen, dokunmatik çalışmıyor.Bu yazılımı yükleyin sorunsuz çalışıyor.

622573f8ce94b8df107bd98e44297c8c.jpg

b5469851522c56c1f1cce24d18b15116.jpg

Paradox Paradox - #11
;)
F fantom009 - #12
Paradox; Benim cihazda google play hataları verip duruyordu ht-019 yükledim buraya bakmadan önce dokunmatik sorunu yaptı. Sonra burası denk geldi okudum pc-90-nv97 yükledim ama aynı google play ve uygulama sorunları baş gösterdi. Sizlerde bunlar var mı yoksa sadece ben mi yaşıyorum?
silivriserdar silivriserdar - #13
Paradox; Benim cihazda google play hataları verip duruyordu ht-019 yükledim buraya bakmadan önce dokunmatik sorunu yaptık. Sonra burası denk geldi okudum pc-90-nv97 yükledim ama aynı google play ve uygulama sorunları baş gösterdi. Sizlerde bunlar var mı yoksa sadece ben mi yaşıyorum?

Cihaza rom yükledikten sonra format at mutlaka
F fantom009 - #14
Yaptım kardeşim kaç defa yaptım aynı
silivriserdar silivriserdar - #15
Yaptım kardeşim kaç defa yaptım aynı

Bu tip bir cihaz bana da gelmişti. İçi silinmiyor ve yazılım yüklenmiş görünse bile, aslında hiçbir değişiklik olmuyordu. Cihaz gene aynı şekil kalıyordu. Bu tip cihazlarda benim tahminim eMMC çipi arızasından dolayı böyle yapıyor. Tabi siz gene farklı yazılımlarda deneyebilirsiniz. Benimkisi sadece bir tahmin.
F fantom009 - #16
Rom yükleniyor aslında ama eski yazılımda olduğu gibi uygulama hataları veriyor. Şimdi bir tane daha denedim ama görüntü sorunu yaptı :) Ne kadar sorunlu bir cihaz.
Paradox Paradox - #17
Rom yükleniyor aslında ama eski yazılımda olduğu gibi uygulama hataları veriyor. Şimdi bir tane daha denedim ama görüntü sorunu yaptı :) Ne kadar sorunlu bir cihaz.

;)
M myigit - #18
bir kişide demiyor ki bu link teknik servisin linki indirmeye izin vermiyor diye bu mudur bizde yazılım bulduk diye seviniyoruz
Paradox Paradox - #19
bir kişide demiyor ki bu link teknik servisin linki indirmeye izin vermiyor diye bu mudur bizde yazılım bulduk diye seviniyoruz

Neden desinler ki?

Kawai HY-Tab HT-019 yazılım indirme bağlantısı sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
i694b67jtv.png

Sorun yaşayanlar için önerilen Kawai Niva NV-97 yazılım indirme bağlantısı da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
i695be3nyb.png

Bir kişi de demiyor ki:
"Ben beceriksizin tekiyim, bir yazılımı bile indiremedim."
;)
crossbilgisayar crossbilgisayar - #20
arkadalar acil bunu hangi programla yüklüyoruz
silivriserdar silivriserdar - #21
arkadalar acil bunu hangi programla yüklüyoruz

Phoenix suite ile yüklenmesi gerekir.
Paradox Paradox - #22
Phoenix suite ile yüklenmesi gerekir.

Doğru.
;)
symbazz symbazz - #23
PhoenixSuite adlı programla yükleme yapacaksınız.
symbazz symbazz - #24
Neden desinler ki?

Kawai HY-Tab HT-019 yazılım indirme bağlantısı sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
i694b67jtv.png

Sorun yaşayanlar için önerilen Kawai Niva NV-97 yazılım indirme bağlantısı da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
i695be3nyb.png

Bir kişi de demiyor ki:
"Ben beceriksizin tekiyim, bir yazılımı bile indiremedim."
;)

Ağzı olan konuşuyor.
Paradox Paradox - #25
Ağzı olan konuşuyor.

Yapacak bir şey yok.
İdare edeceğiz.
;)
S swettboy - #26
hytab ht19 modeli tablet var ekran desen kilidi mevcut rom indirdim ama atamadım bilgisayar direk görmüyor recovery modunada giremedim nasıl girerim recovery moda yardımcı olurmusunuz acil
silivriserdar silivriserdar - #27
hytab ht19 modeli tablet var ekran desen kilidi mevcut rom indirdim ama atamadım bilgisayar direk görmüyor recovery modunada giremedim nasıl girerim recovery moda yardımcı olurmusunuz acil
Nerde hata alıyorsunuz. Veya nereyi yapamadınız.
Paradox Paradox - #28

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/kawai-hy-tab-ht-019-rom.609/