Lenovo IdeaPad A10 Yazılım Lazım

Lenovo IdeaPad A10 Yazılım Lazım

A ahmad0x9 - #1
Lenovo IDEATAB A10 Yazılım Lazım
ROCKCHIP (3188)
Paradox Paradox - #2
Lenovo IDEATAB A10 Yazılım Lazım
ROCKCHIP (3188)

Lenovo IdeaPad A10 ibareleri ile yaptığım aramalarda bir çok farklı sonuçla karşılaştım.
Cihazınızın üzerinde model numarasına ilave başka bir kodlama mevcut mu?
cevdetguney cevdetguney - #3
JDQ39.A10_S020_131203 --rockchip 3188 banada lazım cok aradım bulamadım. yabancı kaynaklardada cozum yok gibi
braveturks braveturks - #4
Hocam sitesinden ürün seri no ile aratabilir misin?
cevdetguney cevdetguney - #5
fakat yazılım yok.
Paradox Paradox - #6
Bende çok aradım ama ne yazık ki işe yarar bir şey bulamadım.
'da aramak lazım ama onun içinde yeterli zamanım yok.
C cl0wn3s - #7
iyi günler dilerim. bu ürünün yazılımı halen lazım olan var mı? yazılımı elime ulaştı bugün cihaza yükledim ve test ettim problem yok. isteyen varsa upload edebilirim.
Paradox Paradox - #8
iyi günler dilerim. bu ürünün yazılımı halen lazım olan var mı? yazılımı elime ulaştı bugün cihaza yükledim ve test ettim problem yok. isteyen varsa upload edebilirim.

Siz cihazın yazılımını paylaşınız.
Bugün olmazsa, illaki yarın birisine lazım olur.
C cl0wn3s - #9
denenmiştir. iyi günlerde kullanın.
silivriserdar silivriserdar - #10
Paylaşım için teşekkürler.
H halime87 - #11
merhaba ben de lenovo ideapad a10 sahibiyim. depolama sorunum var. vermiş olduğunuz linki indirdim fakat açılmıyor, yardımcı olabilirmisiniz
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #12
merhaba ben de lenovo ideapad a10 sahibiyim. depolama sorunum var. vermiş olduğunuz linki indirdim fakat açılmıyor, yardımcı olabilirmisiniz
7zip programı ile açmayı deneyin
dosya eksik inmediyse açması laızm
Selket Selket - #13
ses + tusuna basarak usb bagliyorum ama bi turlu olmuyor sarj ediyor sadece usb den nasil yapicaz onu
Paradox Paradox - #14
ses + tusuna basarak usb bagliyorum ama bi turlu olmuyor sarj ediyor sadece usb den nasil yapicaz onu

Sürücülerinizi kontrol ediniz.
Bu arada, sizin cihazınızın işlemcisi nedir?
Ozbeyk_12(TR) Ozbeyk_12(TR) - #15
Arkadaşlar yazılımı indirdim de nasıl kuracağım o siyah menüde zipten yükle yok
Ozbeyk_12(TR) Ozbeyk_12(TR) - #16
Sürücülerinizi kontrol ediniz.
Bu arada, sizin cihazınızın işlemcisi nedir?
abi biz yaptık da hepsini yülesik ok dedi en son 10 dakikadır lenovo yazıyı
Paradox Paradox - #17
abi biz yaptık da hepsini yülesik ok dedi en son 10 dakikadır lenovo yazıyı

İndirdiğiniz dosyanın içeriğinin ekran alıntısını paylaşabilir misiniz?
İndirdiğiniz yazılım hafıza kartından değil de, PC üzerinden yükleniyor olabilir.
N noxeble - #18
yok mu bi gelişme lenovo a10 klavyeli olduğu için - ve açma kapama tuşuyla boot menuye girmiyor malesef brick oldu tablet nette hiç bi yerde yok.
Paradox Paradox - #19
yok mu bi gelişme lenovo a10 klavyeli olduğu için - ve açma kapama tuşuyla boot menuye girmiyor malesef brick oldu tablet nette hiç bi yerde yok.

Ne yazık ki.
N noxeble - #20
Mail attım lenovoya ama sanmıyorum cevap verieceklerini normalde destek olarak illaki stok yazılımını koyması lazım şimdi bu tablet benim elimde çöp mü olacak yasal olarak hertürlü haklıyız destek yok ama bu ülkede sesini çıkarsanda birşey olmaz.
N noxeble - #21
5 seneyi geçtiği için ürünün herhangi bi desteği olmadığını ve stock yazılımın sitede olmayacağını belirtiyorlar yani cihaz çöp arkadaşlar benm gibi lenovo ideapad a10 sahipleri cihazını çöpe atmaktan başka birşey yapamayacaklar bir daha lenovo alırsam 2 olsun lanet ettim ne yazılım desteği nede normal servisi var.
Paradox Paradox - #22
Mail attım lenovoya ama sanmıyorum cevap verieceklerini normalde destek olarak illaki stok yazılımını koyması lazım şimdi bu tablet benim elimde çöp mü olacak yasal olarak hertürlü haklıyız destek yok ama bu ülkede sesini çıkarsanda birşey olmaz.

Olmazsa cihazınızı teknik servise gönderirsiniz, size mutlaka yardımcı olurlar.
N noxeble - #23
Olmazsa cihazınızı teknik servise gönderirsiniz, size mutlaka yardımcı olurlar.

Aradım hocam parasıylada yapmıyorlar kendim sorunu çözdüm ideapad a10 olan arkadaşlar beklemede kalsın yarına kadar yükleyeceğim buraya nasıl yapılırını kendim çözdüm saatlerce uğraşmama rağmen sıfırdan stock firmwaresini rus sitesinden bulup yüklemeyi başardım ve şuan başarılı şekilde çalışıyor tablet.
Paradox Paradox - #24
Aradım hocam parasıylada yapmıyorlar kendim sorunu çözdüm ideapad a10 olan arkadaşlar beklemede kalsın yarına kadar yükleyeceğim buraya nasıl yapılırını kendim çözdüm saatlerce uğraşmama rağmen sıfırdan stock firmwaresini rus sitesinden bulup yüklemeyi başardım ve şuan başarılı şekilde çalışıyor tablet.

Geçmiş olsun.
Paylaşımınızı bekliyoruz efendim.
O olegmask - #25
Teşekkür ederim.Soft brickten kurtardım. Hard brick yaptım.Mask rom a nasıl gireceğimi bulamıyorum.Hangi pin bilmiyorum.
K kensel38 - #26
Hocam paylaşacakmısınız çözümü ?
Teşekkür ediyorum....
Paradox Paradox - #27
Hocam paylaşacakmısınız çözümü ?
Teşekkür ediyorum....

bir yazılım paylaşılmış, gözünüzden kaçmış sanırım.
alperen006 alperen006 - #28
hocam varmı hala elinde rom olan denenmiş olan ya
alperen006 alperen006 - #29
ve hocam siz bu romu nasıl kurdunuz ben kendi recoveysinden kurmaya calıstım haat aldım
alperen006 alperen006 - #30
hocam hiç bir açıklama yokmu nasıl kurulur nasıl edilir
Aydar Aydar - #31
hocam varmı hala elinde rom olan denenmiş olan ya
Yorumları okumanız size faydalı olur.
alperen006 alperen006 - #32
Yorumları okumanız size faydalı olur.
hocam yorumlarda ve arkadasın vermiş oldugu zip dosyasının içinde cok bir açıklama yok + tusuna basıp acınız diyor ama cihaz normal açılıyor tuşlar kontrol edildi fastboot modu veya baska bir yöntemi varmı nasıl kurucağımıza dair çok bilgi yok yardımcı olursanız cok tesekkür ederim
alperen006 alperen006 - #33
hocam bilgisayar cihazı ismiyle görüyor ama arkadasın verdiği program ne win7 de nede win10 görmüyor bunu nasıl çözerim arkadaşa nasıl ulasırım
alperen006 alperen006 - #34
çözümü bulan varmı
Aydar Aydar - #35
hocam yorumlarda ve arkadasın vermiş oldugu zip dosyasının içinde cok bir açıklama yok + tusuna basıp acınız diyor ama cihaz normal açılıyor tuşlar kontrol edildi fastboot modu veya baska bir yöntemi varmı nasıl kurucağımıza dair çok bilgi yok yardımcı olursanız cok tesekkür ederim
İndirdiğiniz dosyanın içeriğini paylaşır mısınız?
A akhisseus1 - #36
klavyeli modelin yükleme moduna nasıl gireceğini bilen yokmu arkadaşalr ?
candumann candumann - #37
Klavyeli model kurulum yapamayan arkadaşlar için, ben olayı çözdüm.
  1. Daha önce paylaşılan ROM dosyasını indirin.
  2. Tabletin alt kapağını sökün.
  3. Batarya soketini çıkarın.
  4. Klavyede bulunan Arama (Büyüteç) Tuşu + R tuşuna basılı tutarak tableti bilgisayarınıza USB ile bağlayın.
  5. Aygıt yöneticinde bir cihaz belirecek. Sürücü güncelle diyerek indirmiş olduğunuz ROM klasörü içindeki driverlardan sisteme uygun olanı seçin.
  6. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. (Yoksa program yükleme yapmıyor.)
  7. Tabletin USB kablosunu çıkarın ve tekrar Büyüteç + R basılı tutarak bağlayın.
  8. Aygıt yöneticisinde Rockchip Device olarak görünecek.
  9. AndroidTool programını çalıştırın. Sadece "system" kalacak şekilde diğer tıkları kaldırın.
  10. Run tuşuna basın.
  11. İşlem bitince USB kablosunu çıkarın. Bataryanızı takıp cihazı çalıştırın.

emirrturk emirrturk - #38
Klavyeli model kurulum yapamayan arkadaşlar için, ben olayı çözdüm.
  1. Daha önce paylaşılan ROM dosyasını indirin.
  2. Tabletin alt kapağını sökün.
  3. Batarya soketini çıkarın.
  4. Klavyede bulunan Arama (Büyüteç) Tuşu + R tuşuna basılı tutarak tableti bilgisayarınıza USB ile bağlayın.
  5. Aygıt yöneticinde bir cihaz belirecek. Sürücü güncelle diyerek indirmiş olduğunuz ROM klasörü içindeki driverlardan sisteme uygun olanı seçin.
  6. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. (Yoksa program yükleme yapmıyor.)
  7. Tabletin USB kablosunu çıkarın ve tekrar Büyüteç + R basılı tutarak bağlayın.
  8. Aygıt yöneticisinde Rockchip Device olarak görünecek.
  9. AndroidTool programını çalıştırın. Sadece "system" kalacak şekilde diğer tıkları kaldırın.
  10. Run tuşuna basın.
  11. İşlem bitince USB kablosunu çıkarın. Bataryanızı takıp cihazı çalıştırın.
aygıt yoneticisinde cihaz görünmüyor
Paradox Paradox - #39
aygıt yoneticisinde cihaz görünmüyor

Kullanılan USB portta, kabloda veya cihazın bağlantı noktasında bir sorun olabilir.
mhmmdckr55 mhmmdckr55 - #40
bu paylaşılanlar android kaç sürümü arkadaşlar
mhmmdckr55 mhmmdckr55 - #41
ucuz diye 2. el olarak aldım malum tablet ve bilgisayar fiyatları ortada fakat inanın doğru düzgün iş görmedi sürümü android 4 müş bilsem almazdım kafadan zaten android 4 bu ilk çıkan galaxy lerin sürümü değil mi :D android 6 sürümü yükleyebilirsem iş görür ayrıca bu cihazda depolama sorunu da var arkadaşlar 1gb lık bir bölümü var sistemin ne varsa oraya yüklüyor geri kalan 20+gb lık kısım kullanılamıyor hicbir sekilde
Paradox Paradox - #42
ucuz diye 2. el olarak aldım malum tablet ve bilgisayar fiyatları ortada fakat inanın doğru düzgün iş görmedi sürümü android 4 müş bilsem almazdım kafadan zaten android 4 bu ilk çıkan galaxy lerin sürümü değil mi :D android 6 sürümü yükleyebilirsem iş görür ayrıca bu cihazda depolama sorunu da var arkadaşlar 1gb lık bir bölümü var sistemin ne varsa oraya yüklüyor geri kalan 20+gb lık kısım kullanılamıyor hicbir sekilde
Elinizdeki cihaz artık bir çöpten farksız.
:cenaze:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lenovo-ideapad-a10-yazilim-lazim.1709/