Yardım Lenovo IdeaTab A10-70 A7600-F Rom Hatası

Pars Bilgisayar

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2017
14
15
3
Merhaba,

Teknik Servisimize Yazılım sorunu ve kırık ekran la gelen Lenovo A-6700-F Tablet e öncelikle yazılım attık ve cihazı çalıştırdık. Sonrasında ekran siparişi verdik ve ekran montajını yaptık, Müşterimiz tableti eve götürüp Wifi ye bağladığı zaman bazı güncellemeler almış tablet ve sonrasında Lenovo Launcher durduruldu, Play Hizmetleri durduruldu, Play Store durduruldu diye diye hata verince tekrar getirdi.

Tekrar Servisimize geldikten sonra Tekrar yazılım atıldı Tablet normal şekilde açıldı (yeniden bir kurulum istemedi) müşterinin girmiş olduğu hesap bilgileri tablet adı herşey olduğu gibi duruyor. Aynı hataları vermesi üzerine Yazılım değiştirdik ama nafile tablet sıfırlanmadan tekrar açıldı. Hard Reset attık sonuç yine aynı bilgiler silinmiyor sanki hiç işlem yapmamış gibi tablet geri açılıyor.

Yapılan işlemler.

Lenovo_A7600F_MT6582_000_016_140627_ROW
Lenovo_A7600F_MT6582_000_024_140328_ROW

Olmak üzere iki farklı format atıldı Sp Flash Tool ile Format All + Download , Firmware Upgurade , Download Only hepsinde tek tek denendi, Hard Reset ekranında Factory Reset 3 - 4 Sefer üst üste tekrarlandı.

Lenovo A7600-H ROM (A422_000_024_140328_ROW)

Yazılımı Atıldı Ama Factory Reset ekranında yazılımın değişmediği halen Lenovo_A7600F_MT6582_000_016_140627_ROW Bu yazılımın olduğu görüldü

TWRP Yükleyip Custom Rom Yüklemek istedim ama Tablet (Ses+ Power) tuşlarına basıp Factory moda girdiğimiz zaman TWRP değil Kendi Recovery Ekranı gelmekte.

Daha önce başına gelen veya konu hakkında fikir sahibi olan arkadaşların görüş ve desteklerini bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Pars Bilgisayar

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2017
14
15
3
Google Çeviri yardımı ile bir bakınız.
İhtiyacınız olan bir şey olursa, nasipse size yardımcı olmaya çalışacağım.

Şimdi iki sorunum var hocam

1 - Cihazım (F) - mi (H) versiyonumu sağında solunda ne olduğu yazmamakta ve sitede gördüğüm kadar iki versiyonunda Wifi sürümü var
2 - Herhangibir Dosya indirmek istediğim zaman dosya taşınmış veya kalıcı olarak silinmiş hatası vermekte.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şimdi iki sorunum var hocam

1 - Cihazım (F) - mi (H) versiyonumu sağında solunda ne olduğu yazmamakta ve sitede gördüğüm kadar iki versiyonunda Wifi sürümü var
2 - Herhangibir Dosya indirmek istediğim zaman dosya taşınmış veya kalıcı olarak silinmiş hatası vermekte.

Cihazınız hakkında net bilgilere sahip değilim.
Bu nedenle cihazınızın modeli hakkında net bir şeyler söylemem ne yazık ki mümkün değil.
Siz hangi dosyaları indirmeye çalışıyorsunuz?

Pars Bilgisayar

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2017
14
15
3
Kurtarma kısımlarını indirmek istedim ama hocam yukarıda olan hatayı aldım. Üyeliğim olmadığı için o hatayı verdiğini düşündüm ama Siteye üye olmak ayrı bir zulum

Cihazın bilgileri fotoğraf olarak ektedir.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    55.6 KB · Görüntüleme: 8
  • 20200130_111625.jpg
    575.1 KB · Görüntüleme: 7
  • 20200130_111633.jpg
    810.2 KB · Görüntüleme: 5

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kurtarma kısımlarını indirmek istedim ama hocam yukarıda olan hatayı aldım. Üyeliğim olmadığı için o hatayı verdiğini düşündüm ama Siteye üye olmak ayrı bir zulum

Cihazın bilgileri fotoğraf olarak ektedir.

Doğrudur, 4PDA'ya üye olmak ve her seferinde giriş yapabilmek iyi derecede Rusça bilmeyen birisi için oldukça zordur.
İndirmek istediğiniz dosyaların bağlantılarını paylaşırsanız nasipse size yardımcı olmaya çalışırım.