Lenovo TB3-710F Tablet Custom Rom Yükleme

Lenovo TB3-710F Tablet Custom Rom Yükleme

A ay_bulut - #1
merhaba , orjinal rom yüklediğimde google play hizmetleri hatası veriyor. aşağıdaki linkte custom romu yüklemek istiyorum. nasıl yüklendiği hakkında bilgi verebilirmisiniz. veya herhangi bir romda olabilir. sadece google play hizmetleri hatası vermesin yeterli. şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Aydar Aydar - #2
Buradaki yorumları okuyarak faydalı olacaktır.

A ay_bulut - #3
Buradaki yorumları okuyarak faydalı olacaktır.

Aydar bey bunu denedim. Bunda’da google play hizmetleri’ni güncelleme yaparken hata veriyor.
Aydar Aydar - #4
Aydar bey bunu denedim. Bunda’da google play hizmetleri’ni güncelleme yaparken hata veriyor.
dener misiniz?
(Yazılım yükledikten sonra cihazınıza 3 defa factory reset yapınız.)
Alexandrasp Alexandrasp - #5

Sana bir şey söyleyim senin tablet Windows tabanlı bir tablet (levono tablet)
Sen o tableti bilgisayar yapabilirsin gerekenler
You tube den izlemeni önerilim
A ay_bulut - #6
@Aydar,

ustam zaten , ilk verdiğiniz lik te bu
Lenovo_Tab3_7_Essential_TB3-710F_(TB3-710F_S000026_160727_ROW)_by_(FirmwareOS.com).zip

rom yüklereyerek sorunu çözmüş arkadaş ama bende flaslamada sorun yok. rom atıyor. ama google play hizmetleri hatası alıyorum.
A ay_bulut - #7
Sana bir şey söyleyim senin tablet Windows tabanlı bir tablet (levono tablet)
Sen o tableti bilgisayar yapabilirsin gerekenler
You tube den izlemeni önerilim
herhangi bir kaynak varmıdır. eğer olmazsa , o şekilde deneyim.
Aydar Aydar - #8
@Aydar,

ustam zaten , ilk verdiğiniz lik te bu
Lenovo_Tab3_7_Essential_TB3-710F_(TB3-710F_S000026_160727_ROW)_by_(FirmwareOS.com).zip

rom yüklereyerek sorunu çözmüş arkadaş ama bende flaslamada sorun yok. rom atıyor. ama google play hizmetleri hatası alıyorum.
Tablet konusunda peki bir fazla bilgim yok.
Fakat @Paradox Bu işte uzman.
Size yardımcı olacaktır.
A ay_bulut - #9
İlginiz için teşekkür ederim. bekliyorum sağolun
Paradox Paradox - #10
Yanılmıyorsam cihazınıza Custom Rom yüklemek için öncelikle cihazınıza TWRP yüklemeniz gerekmektedir.
Yazılım yükleme aracında sadece recovery.img dosyasını seçerek cihazınıza TWRP yükleyebilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lenovo-tb3-710f-tablet-custom-rom-yukleme.8626/