Lenovo Vibe K5 - A6020a41 FRP

Lenovo Vibe K5 - A6020a41 FRP

Aydar Aydar - #1
Browse ye / prog_emmc_firehose_8929.mbn / seçelim.
Load XML sekmesine / rawprogram_unsaprse / seçelim ve ardından / patchO / seçelim.
Telefonu ses arttırma ve onoff tuşuna basılı tutarak açalım.
Açılan ekranda telefonu bilgisyara bağlayın. Portu otomatik görecek.
Download sekmesine aktif olacak. basalım ve işlemin bitmesini bekleyelim / bu kadar!

Şifre: looupss

programını indirip kurun.

1G43vp.png
symbazz symbazz - #2
Hangi sürüm android için bu. Onu da belirtirsen iyi olacak.
minittinim - #3
Hangi sürüm android için bu. Onu da belirtirsen iyi olacak.
7.0 hocam
symbazz symbazz - #4
Eyvallah.
leonidasss leonidasss - #5
Browse ye / prog_emmc_firehose_8929.mbn / seçelim
Load XML sekmesine / rawprogram_unsaprse / seçelim ve ardından / patchO / seçelim
telefonu ses arttırma ve onoff tuşuna basılı tutarak açalım.
açılan ekranda telefonu bilgisyara bağlayın. Portu otomatik görecek
Download sekmesine aktif olacak. basalım ve işlemin bitmesini bekleyelim / bu kadar!

rar şifresi : looupss

programını indirip kurun

Ekli dosyayı görüntüle 391
İşlem esnasında saha fail hatası vermekte

Adsız.png
leonidasss leonidasss - #6
Farklı pc de de denedim yine aynı hatayı vermekte.
silivriserdar silivriserdar - #7
Farklı pc de de denedim yine aynı hatayı vermekte.
Farklı Qfil versiyonu kullanın. Ve Qualcom driver deneyin.
leonidasss leonidasss - #8
Denedim hocam. Aynı şekilde hata vermekte
symbazz symbazz - #9
Qfil dahil bütün programı Revo Uninstaller ile kaldır. Sürücüleride kaldır. Qfili ve sürücüleri tekrar kur.
sedat sedat - #10
arkadaslar bu verilen program tamamen bir suikasttır sırf ugrastırmak bunun bu telefonun frp sini cozmesi ımkansız burada verilen 8929.mbn dosyası telefonun yazılımı ise 8936.mbn lütfen biraz daha dıkkat kopyala yapıstır olmus bıraz uzgunum
symbazz symbazz - #11
arkadaslar bu verilen program tamamen bir suikasttır sırf ugrastırmak bunun bu telefonun frp sini cozmesi ımkansız burada verilen 8929.mbn dosyası telefonun yazılımı ise 8936.mbn lütfen biraz daha dıkkat kopyala yapıstır olmus bıraz uzgunum

Siz denediniz mi peki.? Varsa iddianız ile ilgili bir resim paylaşınız.
caqlarsoft caqlarsoft - #12

Cihazın bilinen yonga set bilgisi 'dir.Yanlışınız olmasın ?
Paradox Paradox - #13
Bakalım bu işin sonu nereye varacak.
:polis:
symbazz symbazz - #14
Tartışmaya gerek yok. bilgisi bu. Çağlar'ın dediği doğru. Zannediyorum arkadaş konuyu karıştırdı. Yada art niyetli.
astek055 astek055 - #15
İşlem esnasında saha fail hatası vermekte

Ekli dosyayı görüntüle 454
Qfil dahil bütün programı Revo Uninstaller ile kaldır. Sürücüleride kaldır. Qfili ve sürücüleri tekrar kur.

Bu hatayı sürücü imzalama olayından dolayı yapıyor genellik le. Bilgisyarı kapatın. Açarken sürekli olarak F8 tuşuna başınız. Ekrana seçenekler geldiği zaman sürücü imzalamasını devre dışı bırak seçeneğini seçin. Sonra tekrar yükleme işini yapınız. Kolay gelsin. İyi forumlar.
silivriserdar silivriserdar - #16
Android sürümü 5.1.1 de denedim işlem tamam.
islammusluman05 islammusluman05 - #17
bütün islemlerı denedim ama malesef hep hata veriyor sahara server fail process fail ve comport 6 diye gösteriyor daha sonra telefon kapanınca comport16 gözüküyor acaba 5.1.1 sürümü varmı ona döneyim
silivriserdar silivriserdar - #18
bütün islemlerı denedim ama malesef hep hata veriyor sahara server fail process fail ve comport 6 diye gösteriyor daha sonra telefon kapanınca comport16 gözüküyor acaba 5.1.1 sürümü varmı ona döneyim
Tahminim driver sorunu yaşıyorsunuz. Yoksa büyük ihtimal kırar.
islammusluman05 islammusluman05 - #19
usta bende öyle tahmin ettim ama bir tane rom indirdim romu kusursuz yüklüyor ama frp de hata veriyor anlamadım acaba 5.1.1 sürümü bulabilirmiyim
silivriserdar silivriserdar - #20
usta bende öyle tahmin ettim ama bir tane rom indirdim romu kusursuz yüklüyor ama frp de hata veriyor anlamadım acaba 5.1.1 sürümü bulabilirmiyim
Sitede paylaşım yapmıştım galiba bir bakın. Olmazsa bulurum ben link atarım.

bulunan dosya android 5.1.1 ben yüklemiştim daha önceden.
islammusluman05 islammusluman05 - #21
bir tane buldum usta sitede ama sürüm yazmıyor yinede indirip bir denicem inşallah
islammusluman05 islammusluman05 - #22
usta bendeki yazılımla yükleme oluyor rom atılıyor senin verdiğin 5.1.1 hata veriyor bak usta bende sıkıntısız rom atılıyor ama ne senin verdiğin 5.1.1 nede frp olmuyor acaba başka bir rom var mı yada frp kırma yolu

printThread_attachments

• Adsız.png
    Adsız.png
    20.5 KB · Görüntüleme: 26
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    171.5 KB · Görüntüleme: 33
silivriserdar silivriserdar - #23
usta bendeki yazılımla yükleme oluyor rom atılıyor senin verdiğin 5.1.1 hata veriyor bak usta bende sıkıntısız rom atılıyor ama ne senin verdiğin 5.1.1 nede frp olmuyor acaba başka bir rom var mı yada frp kırma yolu
Raw unparce seçme raw parce seç yap.
islammusluman05 islammusluman05 - #24
anlamadım usta hakkını helal et
silivriserdar silivriserdar - #25
anlamadım usta hakkını helal et
Bide Qfil başka versiyon dene belki ondan da yapabilir. Ben genelde elimde EFT Dongle olduğu için Qfil çok nadir kullanıyorum.
islammusluman05 islammusluman05 - #26
usta bütün versiyonlarlar denedim yazılım yüklüyor frp kırmıyor anlamadım gitti
silivriserdar silivriserdar - #27
usta bütün versiyonlarlar denedim yazılım yüklüyor frp kırmıyor anlamadım gitti
Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atabilirmisiniz.
islammusluman05 islammusluman05 - #28
buyur usta

Adsız.jpg
leonidasss leonidasss - #29
Uat tool bulabilirsen fastboot modda halledecektir.
islammusluman05 islammusluman05 - #30
işte malesef yok telefonu açabildim ama frp kırmıyor quickshortcutmaker başka bir apk varmı
astek055 astek055 - #31
işte malesef yok telefonu açabildim ama frp kırmıyor quickshortcutmaker başka bir apk varmı
Android sürümü nedir cihazın ? 6.0.1 düşüre bilme ihtimaliniz varmı ?
islammusluman05 islammusluman05 - #32
usta 5.1.1 valla anlamadım cihaz yazılım oluyor ama frp olmuyor
islammusluman05 islammusluman05 - #33
Android sürümü nedir cihazın ? 6.0.1 düşüre bilme ihtimaliniz varmı ?
usta telefonun içine bile girebiliyorum ama frp kıramıyorum sürüm 5.1.1 quickshortcutmaker apk indiriyorum kuruyor ama kullanıcı cıkmıyor sadece şifre çıkıyor onda da oturum açma hatası diyor

printThread_attachments

• Screenshot_2018-06-06-20-02-24.png
    Screenshot_2018-06-06-20-02-24.png
    57.4 KB · Görüntüleme: 25
astek055 astek055 - #34
usta telefonun içine bile girebiliyorum ama frp kıramıyorum sürüm 5.1.1 quickshortcutmaker apk indiriyorum kuruyor ama kullanıcı cıkmıyor sadece şifre çıkıyor onda da oturum açma hatası diyor
Gün içerisinde size bi dosya paylaşımı yapacagım. Android 5.0.1 için. Bu dosya ile elle kurmayı deneyin. Quickshort yüklemesini yapabiliyorsunuz sanırım anladığım kadarıyla. O dosyayı yükleyerek sahte hesap üzerinden açabilirsiniz.
silivriserdar silivriserdar - #35
Gün içerisinde size bi dosya paylaşımı yapacagım. Android 5.0.1 için. Bu dosya ile elle kurmayı deneyin. Quickshort yüklemesini yapabiliyorsunuz sanırım anladığım kadarıyla. O dosyayı yükleyerek sahte hesap üzerinden açabilirsiniz.
Android 5.1.1 sürümünden sonra çıktı google hesabı yani frp olayı. Android 5.0.1 veya 5.1.1 altı sürüm yüklenir ise frp olmayacaktır.
islammusluman05 islammusluman05 - #36
Android 5.1.1 sürümünden sonra çıktı google hesabı yani frp olayı. Android 5.0.1 veya 5.1.1 altı sürüm yüklenir ise frp olmayacaktır.
tamam usta teşekkürler inşallah telefonu yarın teslim etmeden yollarsan hemen denicem ilginiz için tekrar tekrar tşk ederim
islammusluman05 islammusluman05 - #37
evet usta yapıyorum ama kullanıcı adı ve şifre yazması lazım sadece şifre çıkıyor kullanıcı adı yok şifre zaten yazsam bile oturum açılamadı diyor hatta gündüz resmini çekip atayım
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #38
evet usta yapıyorum ama kullanıcı adı ve şifre yazması lazım sadece şifre çıkıyor kullanıcı adı yok şifre zaten yazsam bile oturum açılamadı diyor hatta gündüz resmini çekip atayım
kurulum sihirbazını yada google play hizmet apk larını devre dışı bırakıp öyle deneyin.
islammusluman05 islammusluman05 - #39
yaptım usta dediğini ama bak yine böyle oluyor sadece şifre diyor gmail hesabı gir yok Screenshot_2018-06-07-12-01-28.png
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #40
apk kurabiliyormusun
islammusluman05 islammusluman05 - #41
evet cihaza erişebiliyorum sıkıntı yok ama ekran resmindeki gibi çıkıyor
mpayaz50 mpayaz50 - #42
yaptım usta dediğini ama bak yine böyle oluyor sadece şifre diyor gmail hesabı gir yok Ekli dosyayı görüntüle 1566
Menü tuşuna basarak gir yapabilirsiniz.
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #43

Android_5_Google_Account_Manager.apk 4.76Mb indir kur
sonra
bunu kur. aç. sağ üstten tarayıcıda aç seçeneği gelecek
islammusluman05 islammusluman05 - #44
yok usta resimde biraz önce attıgım gibi sadece şifre gir seceneği çıkıyor sag üstte birşey çıkmıyor ilginç olan bu zaten
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #45
kurulum sihirbazını yada google play hizmet apk larını devre dışı bırakıp öyle deneyin.
bunları devre dışı bırakıp telefonu yeniden başlatın. kuruluma devam edin. tekrar deneyin
islammusluman05 islammusluman05 - #46
bunları devre dışı bırakıp telefonu yeniden başlatın. kuruluma devam edin. tekrar deneyin
onuda denedim usta malesef pes ediyorum artık
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #47
onuda denedim usta malesef pes ediyorum artık
özelden mesaj atarmısın. atamadım ben
islammusluman05 islammusluman05 - #48
özelden mesaj atarmısın. atamadım ben
usta özelden mesaj üyelere kapalı bildiğim kadarıyla birde andoid 6 varmı yazılım buna göre belki öyle denersem olur
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #49
usta özelden mesaj üyelere kapalı bildiğim kadarıyla birde andoid 6 varmı yazılım buna göre belki öyle denersem olur

edit: android 5.1 miş buda
astek055 astek055 - #50
Cihazın durumu nedir ?
islammusluman05 islammusluman05 - #51
Cihazın durumu nedir ?
ne yaptıysam olmuyor malesef
I Iceberq58 - #52
Browse ye / prog_emmc_firehose_8929.mbn / seçelim
Load XML sekmesine / rawprogram_unsaprse / seçelim ve ardından / patchO / seçelim
telefonu ses arttırma ve onoff tuşuna basılı tutarak açalım.
açılan ekranda telefonu bilgisyara bağlayın. Portu otomatik görecek

rar şifresi : looupss

programını indirip kurun

Ekli dosyayı görüntüle 391
eyvallah ellerine sağlık.inş. işe yarar
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #53
eyvallah ellerine sağlık.inş. işe yarar
Daha önce çok kez işime yaradı. Umarım sizde işinizi görürsünüz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
I Iceberq58 - #54
Daha önce çok kez işime yaradı. Umarım sizde işinizi görürsünüz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
saol elinizesaglık işim görüldü
phylemantineman phylemantineman - #55
selamun aleykum yapamayan arkadaşlar için bi çözüm daha paylaşayım
zip dosyasını indirin ve rardan çıkartın şifre; ( hubeyb571 ) içerisinde 2 adet program var cihazı fastboot modda bağlayın ve programı çalıştırın bir çok modelde frp kırma işlemini başarılı bir şekilde tamamlarsınız
Paradox Paradox - #56
zip dosyasını indirin ve rardan çıkartın şifre; ( hubeyb571 ) içerisinde 2 adet program var cihazı fastboot modda bağlayın ve programı çalıştırın bir çok modelde frp kırma işlemini başarılı bir şekilde tamamlarsınız

:tsk:
T telefon3434 - #57
tşkler kardeşim yaptım
phylemantineman phylemantineman - #58
tşkler kardeşim yaptım
rica ederim kardeşim
ardagul3 ardagul3 - #59
bu cihazda prog_emmc_firehose_8929.mbn ve prog_emmc_firehose_8936.mbn Name: MSM8916 üç farklı şekil var olmaması bu yüzden sanırım
Paradox Paradox - #60
bu cihazda prog_emmc_firehose_8929.mbn ve prog_emmc_firehose_8936.mbn Name: MSM8916 üç farklı şekil var olmaması bu yüzden sanırım

Siz deneme yaptınız mı, yaptıysanız sonuç nedir?
ardagul3 ardagul3 - #61
--------- 2018-09-29 10:55:37 ---------
SigmaKey 2.29.05 Qcom: Remove FRP / Huawei ID
Phone model: Vibe K5 (A6020a41)
Baseband Processor: 8936
Detecting flash...eMMC
Removing FRP lock....Done
T tameriletisim37 - #62
tskkle bilgi için
pertmaho pertmaho - #63
paylaşım için tşklr sorunsuz bir şekilde açıldı frp
Master Master - #64
paylaşım için tşklr sorunsuz bir şekilde açıldı frp
Geçmiş olsun.
sesa sesa - #65
Emeğine sağlık
coban32 coban32 - #66
Geçmiş olsun.
D diyalog4646 - #67
aynı cihaz gmail ekranında kalıyor. bu yöntemlerden hangisi iş görüyor. yotubedeki hiçbiri olmadı. farklı versiyonlar

yardımcı olursanız sevinirim
coban32 coban32 - #68
Android sürümünüz nedir?
D diyalog4646 - #69
5.1.1
coban32 coban32 - #70
Talkback yöntemiyle yapabilirsiniz.
D diyalog4646 - #71
Hic tecrubem yok nasil yapilir. Youtube veya program linki verebilir misiniz.

Youtube den denediklerimde talbackla google kadar geliyordum. Videoda file exploreri acip ordan sd karta girip kurabiliyordu.

Ama bende googleden sonra sd karta girecek bir sey cikmadi file explorer vb. Sadece gmail ayarlar vardı.
D diyalog4646 - #72
Dosya yoneticisiyle sd ye erisip frp bypasi kurdum. Baska ne kurmam veya yapmam lazim. Galiba az kaldi
coban32 coban32 - #73
5.1.1 için farklı bir yöntem kullanmış izleyin uygulamaların linkleri videonun altında mevcut.

S sebepsiz - #74
ellerıne saglık ustadım calısıyor test ettım sımdı
hasan_20 hasan_20 - #75
ustam link yenilermisin
Aydar Aydar - #76
ustam link yenilermisin
Konudaki yazılımlar olmadı mı?
M madsay - #77
ellerine sağlık kardeş sayende kaldırdım
B bireciq - #78
öncelikle kolay gelsin en üstteki açıklamaya ilave olarak cihaz tuşlarına basınca moda geçince pc görür diag olarak lakin qfil de yükleme yapmaz telefon ekrana gelen işlevlerden download sekmesine basınca tekrar diag açar öyle işlem yapın ok tarafımca denenmiştir. teşekkür ederim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lenovo-vibe-k5-a6020a41-frp.3017/