LG G5 Fulmics v4.5 Güncelleme Sonrası Parmak İzi Hatası

LG G5 Fulmics v4.5 Güncelleme Sonrası Parmak İzi Hatası

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar cihaza yüklenen nougat 7.0 sürümünden sonra parmak izi güvenlik yada ekran kilidi kısmında tamamen silinmiş durumda.Cihazı Lg Bridge aracı ile tekrar güncelledim fakat düzelmedi. Bu konuda ne yapabiliriz. Önerileriniz nelerdir?
minittinim - #2
Hardrest atınımı hocam güncelemde sonra
leonidasss leonidasss - #3
Hardrest atınımı hocam güncelemde sonra
Attım kardeşim düzelmedi.
minittinim - #4
yazlım yükle bide pc üstünden
minittinim - #5
bide bakın belki bir şeyi yaparsın
leonidasss leonidasss - #6
Müşteri cihazı aldı kardeşim. İade ettim. Ama konusu dursun belki bu konuda yardıma ihtiyacı olan başkaları olur.
minittinim - #7
tabiki nasıl istersen :tlf:
leonidasss leonidasss - #8
bide bakın belki bir şeyi yaparsın
Bu konuyu incelemiştim. Sağol yinede.
minittinim - #9
sende sağl :vantilator:
silivriserdar silivriserdar - #10
Arkadaşlar cihaza yüklenen nougat 7.0 sürümünden sonra parmak izi güvenlik yada ekran kilidi kısmında tamamen silinmiş durumda.Cihazı Lg Bridge aracı ile tekrar güncelledim fakat düzelmedi. Bu konuda ne yapabiliriz. Önerileriniz nelerdir?
Cihazın tam modeli nedir?
braveturks braveturks - #11
Lg mobile support tool ile yazılım atmayı denediniz mi?
Bir diğer ihtimal ise parmak izi okuyucusunuz oksitlemiş olma ihtimali. Cihazı söküp parmak izi sensörünü kutsal su ile yıkayabilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #12
Cihazın tam modeli nedir?
Cihaz tam olarak

leonidasss leonidasss - #13
Lg mobile support tool ile yazılım atmayı denediniz mi?
Bir diğer ihtimal ise parmak izi okuyucusunuz oksitlemiş olma ihtimali. Cihazı söküp parmak izi sensörünü kutsal su ile yıkayabilirsiniz.

Müşteri aceleci davrandığı zaman işlem yapmadan iade ediyorum her zaman cihazları bu cihazın sahibi gereğinden fazla aceleci davranınca iade ettim.
braveturks braveturks - #14
Müşteri aceleci davrandığı zaman işlem yapmadan iade ediyorum her zaman cihazları bu cihazın sahibi gereğinden fazla aceleci davranınca iade ettim.
Doğru olanı yapmışsın hocam. Acele işe zaten şeytan karışır.
Samsung ve iPhone telefonlarda ıslak el ile kullanmaya bağlı böyle arızalar oluşabiliyor. Lg g3 de ise arka tuş basmıyordu söküp temizlemiştim. Muhtemelen bu da ona benzer bir arızadır.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lg-g5-fulmics-v4-5-guncelleme-sonrasi-parmak-izi-hatasi.3092/