LG K10 K430DS Türkçeleştirme

LG K10 K430DS Türkçeleştirme

AhmetSuat AhmetSuat - #1
Arkadaşlar,

Elimde rus LG-K430ds var. Bu cihaza kalıcı olarak Türkçe dil paketi yüklemek istiyorum. Türkçe olan yazılım atmama rağmen cihaz kurulumunda sadece geldiği bölgenin dillerini gösteriyor yani paketin içinde dilleri eklemiyor.

Konu ile ilgili bilgisi olan varsa ve de paylaşırsa sevinirim.
braveturks braveturks - #2
Hocam bildiğim kadarıyla Türkçe rom veya dil desteği yok. Box üzerinden başka bir şey deneyeceğim. Sonuç alırsam burada yazarım.
silivriserdar silivriserdar - #3
Arkadaşlar,

Elimde rus LG-K430ds var. Bu cihaza kalıcı olarak Türkçe dil paketi yüklemek istiyorum. Türkçe olan yazılım atmama rağmen cihaz kurulumunda sadece geldiği bölgenin dillerini gösteriyor yani paketin içinde dilleri eklemiyor.

Hocam bunu denermisiniz.

52c51493d8956dd7b34385cb25787147.jpg
braveturks braveturks - #4
Arkadaşlar,

Octopus ile deneyecektim. Zaten senin üzerinden açtığın konuya cevap yazmışlar. Şu an pek yapacak bir şey yok gibi.
AhmetSuat AhmetSuat - #5
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim ancak yapanlar var diye biliyorum. Geçici türkçeleştirme yapıyorum ancak bana sıfırlanınca silinmeyecek bir yöntem lazım
symbazz symbazz - #6
Az önce baktımda, Miracle box ta bir seçenek var. Acaba işe yararmı.

69OVWN.jpg
AhmetSuat AhmetSuat - #7
teşekkür ederim miracle box yok. belki işe yarar.
E ertugrulbulut19 - #8
rus yazımı nerden bulabılırız acaba telefon cöktüde k430ds atacagıma k430dsy attık yanlıslıkla octapus ıle nasıl ypabılırım.
M Machine - #9
rus yazımı nerden bulabılırız acaba telefon cöktüde k430ds atacagıma k430dsy attık yanlıslıkla octapus ıle nasıl ypabılırım.

ve frimware'ler mevcut.
adilgsm adilgsm - #10
tşkür
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/lg-k10-k430ds-turkcelestirme.2204/