Mobil Kulüp Sunucu Değişikliği

Paradox Paradox - #1

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Değerli üyelerimiz:
Artan ziyaretçi trafiğimiz nedeni ile mevcut sunucularımız artık yetersiz kalmaktadır.
Bu nedenle Mobil Kulüp, SSD Cloud Server'a taşınacaktır.
Taşıma, güncelleştirme, iyileştirme ve ek hizmetlerin yapılandırılması işlemleri 01.01.2019 tarihine kadar sürecektir.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

01.01.2019 tarihine kadar zaman zaman forumumuza erişim sağlanamayabilir veya forumumuz düzgün görüntülenemeyebilir.
Hepinize, anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ediyor, iyi forumlar diliyorum.

Merak edenler için, SSD Cloud Server'ın şimdilik aylık ücreti:
SSD Cloud Server + CPanel + LiteSpeed = 60 Dolar'dır.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

printThread_attachments

• Cloud.png
    Cloud.png
    9.1 KB · Görüntüleme: 6
M Machine - #2
Tüm forum adına hayırlı olmasını diliyorum.
İnşallah daha da iyi yerlere geleceğimizi ümid ediyorum.:giggle:
coban32 coban32 - #3
Hayırlı olsun. Gerçi zaten erişim sorunu yaşamıyorduk ama kullanıcı arttıkça sorunların yaşanması kaçınılmaz ssd olması iyi olmuş.
Paradox Paradox - #4
Tüm forum adına hayırlı olmasını diliyorum.
İnşallah daha da iyi yerlere geleceğimizi ümid ediyorum.:giggle:

:tsk:
Paradox Paradox - #5
Hayırlı olsun. Gerçi zaten erişim sorunu yaşamıyorduk ama kullanıcı arttıkça sorunların yaşanması kaçınılmaz ssd olması iyi olmuş.

:tsk:
L lostalbi - #6
hayırlı olsun site hızlı sorunsuzdu daha iyi yerlere geliceğinden eminim kendi sunucumuzu kendimiz yapamaz mıyız acaba ?

bide bağış sistemi olsa 3,5 kimin gucu yeterse yardımcı olursak içimiz rahatlar biraz o benim tablet arızalı iken 1,2 saat boyunca uğraştınız hakınızı ödeyemeyiz
Paradox Paradox - #7
hayırlı olsun site hızlı sorunsuzdu daha iyi yerlere geliceğinden eminim kendi sunucumuzu kendimiz yapamaz mıyız acaba ?

bide bağış sistemi olsa 3,5 kimin gucu yeterse yardımcı olursak içimiz rahatlar biraz o benim tablet arızalı iken 1,2 saat boyunca uğraştınız hakınızı ödeyemeyiz

Teşekkürler.
Forumumuz kendi alanında zaten oldukça iyi bir yerde, kendimizin rakibi yine kendimiziz.
:vantilator:

Bağış sistemi konusuna gelince, düşünmeniz yeter teşekkürler.
Lakin maddi desteğe ihtiyacımız yok çok şükür.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/mobil-kulup-sunucu-degisikligi.7294/