Moto E4 Plus IMEI Repair

Moto E4 Plus IMEI Repair

I ismail0100 - #1
Merhabalar herkese.
Moto E4Plus imei ile uğraşırken önce hardbrick ettim sonra 3 ay sonra unbrick yaptım. Envai çeşit yol denememe rağmen imei değişimini bulamadım. Cihaz qualcomm snapdrogan yongasına sahip yani mtk yolları işe yaramıyor rootlu ve twrp kurulu 7.1.1 nougat var.
M Machine - #2
Merhabalar herkese.
Moto E4Plus imei ile uğraşırken önce hardbrick ettim sonra 3 ay sonra unbrick yaptım. Envai çeşit yol denememe rağmen imei değişimini bulamadım. Cihaz qualcomm snapdrogan yongasına sahip yani mtk yolları işe yaramıyor rootlu ve twrp kurulu 7.1.1 nougat var.

Qualcomm da var , Mediatek yongasıda.
bir kaynak var.
Çevri kullanarak belki faydasını görebilirsiniz.
B badsoft - #3
bende de aynı sorun var moto g5 plus var partison ları da sıfırladım yazamadım orjinal imei ye bile donemiyorum imei hiç yok şimdi cihazda
M Machine - #4
bende de aynı sorun var moto g5 plus var partison ları da sıfırladım yazamadım orjinal imei ye bile donemiyorum imei hiç yok şimdi cihazda

Sorununuz konuda ki model ile farklı.
Dilerseniz konu açarak yardım bekleyebilirsiniz.
I ismail0100 - #5
Keşke mtk olsa ancak qualcomm amerikadan alınmış xt1775 sürümü @illegal27
M Machine - #6
Keşke mtk olsa ancak qualcomm amerikadan alınmış xt1775 sürümü @illegal27

Stock rom yükleyip denediniz mi?
I ismail0100 - #7
Stock rom yükleyip denediniz mi?
Imei değiştirmek istiyorumda ben başlığım yanlış olmuş sanırım yasak değil demi bu tarz konular
M Machine - #8
Imei değiştirmek istiyorumda ben başlığım yanlış olmuş sanırım yasak değil demi bu tarz konular

Başlık repair olunca var olan imei numaranız uçtu sandım brick olunca bu sebeptendir yardım etmek istedim.
Yasal degil belirttiğiniz işlem.
I ismail0100 - #9
Başlık repair olunca var olan imei numaranız uçtu sandım brick olunca bu sebeptendir yardım etmek istedim.
Yasal degil belirttiğiniz işlem.
O zaman verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür dilerim dilerseniz kapatın konuyu, iyi akşamlar dilerim
Paradox Paradox - #10
Yasa dışı işlerden uzak durmak herkesin yararına olacaktır.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/moto-e4-plus-imei-repair.7473/