Onyo PowerPad Plus Rom

Onyo PowerPad Plus Rom

Paradox Paradox - #1
Onyo PowerPad Plus Rom
Orijinal Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
M mykurtsuper - #2
kolay gelsin bunu hangi yazılım yükleme aracı ile yüklüyoruz yazılım uzantısı .fw
silivriserdar silivriserdar - #3
kolay gelsin bunu hangi yazılım yükleme aracı ile yüklüyoruz yazılım uzantısı .fw

Pad Product Tool ile yükleme yapabilirsiniz. Google'da aratıp aracı indirebilirsiniz.
M mykurtsuper - #4
cok tesekkür ederim üstad fakat şimdide farklı bir sorun çıkıyor sanırım rom sorunlu tüm onyo tabletlerin yazılımlarının oldugu yande x disk olan yerden indirdim onyo powerpad plus cihaz aynı yazan rom indirdim. fakat ROM HATALI şu uyarıyı veriyor " The Firmware can not be readed! It my be damaged! " ama denemek için baska bir rom buldum direk romu okuyor Aslında özetletleyecek olursam eger Actions pad product tool dan rom yerini göster dedigim anda daha yükleme başlamadan önce romun hatalı oldugunu dogrusu yukarıda yazdıgım uyarıyı veriyo baska nerden bulabilirim acaba YARDIM LÜTFEN üstadlar
silivriserdar silivriserdar - #5
cok tesekkür ederim üstad fakat şimdide farklı bir sorun çıkıyor sanırım rom sorunlu tüm onyo tabletlerin yazılımlarının oldugu yande x disk olan yerden indirdim onyo powerpad plus cihaz aynı yazan rom indirdim. fakat ROM HATALI şu uyarıyı veriyor " The Firmware can not be readed! It my be damaged! " ama denemek için baska bir rom buldum direk romu okuyor Aslında özetletleyecek olursam eger Actions pad product tool dan rom yerini göster dedigim anda daha yükleme başlamadan önce romun hatalı oldugunu dogrusu yukarıda yazdıgım uyarıyı veriyo baska nerden bulabilirim acaba YARDIM LÜTFEN üstadlar

İlgili firmaya mail atarsanız yazılımı gönderiyor.
M mykurtsuper - #6
inan aradım bulamadım hangi firma oldugunu üstad :(
silivriserdar silivriserdar - #7
inan aradım bulamadım hangi firma oldugunu üstad :(

e0dc94ee28f5b61ebfa6d500150f6b87.png
M mykurtsuper - #8

cok tesekkur ederim üstad bu kadar yardım beklemiyordum ALLAH RAZI OLSUN
Paradox Paradox - #9

Aynı yazılımı bende indirdim.
Yazılımda herhangi bir sorun yok.
Siz dosyaları eksik indirmiş olabilirsiniz.
Yazılımı yeniden indirmeniz faydalı olabilir.
(Dosya boyutunun aşağıdaki gibi olması gerekmektedir.)
Dosyada sorun yoksa, yazılım yükleme aracının farklı bir versiyonunu deneyiniz.

i718bjg47a.jpg

i716blfbva.jpg

i717bokxlj.jpg
Y yuksel-b - #10
rom link ölü
Paradox Paradox - #11

.
S srvsgn - #12
teşekkürler. :alkis::alkis:başarılı yazılım.
Paradox Paradox - #13
teşekkürler. :alkis::alkis:başarılı yazılım.

Geçmiş olsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/onyo-powerpad-plus-rom.999/