Oppo F5 Youth CPH1725 IMEI Repair İşlemi

Oppo F5 Youth CPH1725 IMEI Repair İşlemi

cetince44 cetince44 - #1

programı indirin indirin kurun virüs programını kapatın cihazı açık halde pcye bağlayın
*#800# yapın (ATCI) tıklayın ve Enable ATCI Once tıklayın sonra geri gelip ekranı sağa kaydırıp (others) bölümüne gelin USB ACM tıklayın Close port tıklayın Open GS0 port tıklayın sonra programı açın mtk bölümünden service seçin Write altında imei bölümü aktif etmek için klavyeden ( ctrl m harfine basın aktif olacaktır herşey resimdeki gibi hazırsa start butonuna basın hemen yazacaktır kolay gelsin

gfgff.jpg
Paradox Paradox - #2
:tsk:
Aydar Aydar - #3
:tsk:
Azure Azure - #4
oppo f7 yaparmıki ?
cetince44 cetince44 - #5
programda desteği varsa yapar ama araştırmadan denemeyin işlemci farklılığı herşeyi değiştirir yömtemler farklı olabilir kesinlikle araştırın kolay gelsin
stillwater stillwater - #6
İşlem güvenlik güncellemesi almış cihazlarda hiçbir işe yaramaz. Sadece orjinal imei restore eder. Versiyonu düşürebilen düşürüp denesin haricen kimse boşa vakit harcamasın.
H hacibabom - #7
Güvenlik güncellemesi alıp almadığını nasıl öğrenebilirim ? Ben bugün denicem android 7 var, hâlâ guncelmi acaba program ise yarar mi
O onur33baba - #8
Ustalar ALLAH rızası için bana birisi yardım etsin bana "mt6763 nvram dosyası" lazım bir türlü bulamıyorum... Telefonum oppo f5 internette aramadığım yer kalmadı nvram dosyasını bulamıyorum... Lütfen elinde "mt6763 nvram dosyası" olan birisi paylaşabilir mi? Gerçekten duacınız olurum...
Aydar Aydar - #9
Ustalar ALLAH rızası için bana birisi yardım etsin bana "mt6763 nvram dosyası" lazım bir türlü bulamıyorum... Telefonum oppo f5 internette aramadığım yer kalmadı nvram dosyasını bulamıyorum... Lütfen elinde "mt6763 nvram dosyası" olan birisi paylaşabilir mi? Gerçekten duacınız olurum...
Nvram dosyasını çok araştırdım maalesef bir kaç sitelerde var fakat ücretlidir.
konu sorununu çözebilir.
O onur33baba - #10
Nvram dosyasını çok araştırdım maalesef bir kaç sitelerde var fakat ücretlidir.
konu sorununu çözebilir.
Hocam peki bende oppo f5 var bu cihazı rootlamak mümkün değil mi? Rootlarsam içinden nvram dosyasını kopyalayıp alabilirim
Aydar Aydar - #11
Hocam peki bende oppo f5 var bu cihazı rootlamak mümkün değil mi? Rootlarsam içinden nvram dosyasını kopyalayıp alabilirim
Buraya baktınız mı?
adm35 adm35 - #12
Oppoa73 1725 varyurtdısı kapancak20günü var napmalıyım
Aydar Aydar - #13
Oppoa73 1725 varyurtdısı kapancak20günü var napmalıyım
Uzaktan bağlantı ile yapabilirsiniz. Ücretli programlar yapar.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/oppo-f5-youth-cph1725-imei-repair-islemi.8810/