PC'den Custom Rom

PC'den Custom Rom

A Alka - #1
Merhaba dostlar
telefonumun modeli Casper Via V8c telefonuma TWRP yükleyemiyorum yükleyince recovery modda hata oluyor siyah ekranda kalıyor
her neyse pc den telefonuma 'Custom Rom' atabilir miyim ?
atabilirsem nasıl yaparım yardımcı olur musunuz Şimdiden teşekkürler saygılarımla.
Master Master - #2
Atamazsın. İşlemleri doğru yaptığınıza emin misiniz?
Paradox Paradox - #3
Merhaba dostlar
telefonumun modeli Casper Via V8c telefonuma TWRP yükleyemiyorum yükleyince recovery modda hata oluyor siyah ekranda kalıyor
her neyse pc den telefonuma 'Custom Rom' atabilir miyim ?
atabilirsem nasıl yaparım yardımcı olur musunuz Şimdiden teşekkürler saygılarımla.

Cihazınıza yüklemeye çalıştığınız TWRP cihazınızla uyumlu değilse, bahsettiğiniz sorunu yaşamanız olasıdır.
Bununla birlikte, elinizdeki Custom Rom bilgisayar üzerinden yüklenebilecek şekilde düzenlenmemişse,
Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapamazsınız.
A Alka - #4
Atamazsın. İşlemleri doğru yaptığınıza emin misiniz?
Cihazınıza yüklemeye çalıştığınız TWRP cihazınızla uyumlu değilse, bahsettiğiniz sorunu yaşamanız olasıdır.
Bununla birlikte, elinizdeki Custom Rom bilgisayar üzerinden yüklenebilecek şekilde düzenlenmemişse,
Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapamazsınız.
Teşekkürler , peki Casper Via V8c için uyumlu TWRP bulamadım bana yardımcı olur musunuz
Master Master - #5
Teşekkürler , peki Casper Via V8c için uyumlu TWRP bulamadım bana yardımcı olur musunuz
konuya bakabilirsiniz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/pcden-custom-rom.6625/