Piranha 4 Tab 7.0 White Kapanma Sorunu

Piranha 4 Tab 7.0 White Kapanma Sorunu

Takunya Takunya - #1
Yazılımını yeni attım ama yinede problem sonlanmadı oyun oynamaya başlandığında 1-5 dk süreye kadar güc kesmiş oluyor yardımlar için şimdiden teşekkürler
leonidasss leonidasss - #2
Yazılımını yeni attım ama yinede problem sonlanmadı oyun oynamaya başlandığında 1-5 dk süreye kadar güc kesmiş oluyor yardımlar için şimdiden teşekkürler
Yazılım sorunsuz yüklendiyse batarya değiştirmeni öneririm. Bence
Takunya Takunya - #3
hocam ilk aklıma gelen oydu değiştirdim yeni bataryada aynısını yaptı suan sarj edip sarja takılıyken test edicem birde
silivriserdar silivriserdar - #4
hocam ilk aklıma gelen oydu değiştirdim yeni bataryada aynısını yaptı suan sarj edip sarja takılıyken test edicem birde
Sonuç nedir? Şarjda iken kapanma sorunu devam ediyor mu?
Takunya Takunya - #5
şarj da iken kapanma sorunu olmadı böyle olunca batarya nın arızalı olmalı ihtimali yükseldi aynı amper batarya değişimi ile sonuç alındı ilgi için çok teşekkürler
M muratşahin - #6
sa aynı sorun bende de var romu yükledim fakat tablet oyunlarda 5 dk sonra kendini kapatıyor. sarjda olmazsı fark etmiyor sarjdaykende kendini kapatıyor 1 ay oldu alalı yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden tşkler. birde şu dikkatimi çekti tablete rom yüklediğimde kutunun üzerindeki fotoğrafla tabletin masa üstü birbirini tutmuyor tabletteki görüntü farklı.
symbazz symbazz - #7
sa aynı sorun bende de var romu yükledim fakat tablet oyunlarda 5 dk sonra kendini kapatıyor. sarjda olmazsı fark etmiyor sarjdaykende kendini kapatıyor 1 ay oldu alalı yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden tşkler. birde şu dikkatimi çekti tablete rom yüklediğimde kutunun üzerindeki fotoğrafla tabletin masa üstü birbirini tutmuyor tabletteki görüntü farklı.
Bataryan arızalı.
M muratşahin - #8
Bataryan arızalı.
garantiye gönderecez artık ne çıkar bilmiyorum.
Paradox Paradox - #9
garantiye gönderecez artık ne çıkar bilmiyorum.

Hadi bakalım hayırlısı.
symbazz symbazz - #10
Batarya garantiye giriyor. Bir şey olmaz.
Paradox Paradox - #11
Batarya garantiye giriyor. Bir şey olmaz.

Türkiye'de teknik servis işleri biraz sorunludur.
Unuttunuz sanırım.
Batarya diye gider cihaz, ana kart değişimi yapılır.
İşlemler de hiç bir zaman garanti kapsamında olmaz.
:zuhaha:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/piranha-4-tab-7-0-white-kapanma-sorunu.2688/