Piranha Aristo X Tab 7.85 Rom

Paradox Paradox - #1

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

OLBANET OLBANET - #2
HANGİ YAZILIMI ATTIYSAM ATIYIM DOKUNMATİK ÇALISTIRAMADIM DOKUNMATİKDE DEĞİŞTİRDİM OLMUYOR DOKUNMATİK ENTENGERESİNİDE BULAMADIM NE YAPMAM GEREKİR.
A ayatech - #3
HANGİ YAZILIMI ATTIYSAM ATIYIM DOKUNMATİK ÇALISTIRAMADIM DOKUNMATİKDE DEĞİŞTİRDİM OLMUYOR DOKUNMATİK ENTENGERESİNİDE BULAMADIM NE YAPMAM GEREKİR.
Cihazın içini Sökerek Anakartın Ve Ekran flex kablolarının fotograflarını modelleri gözükecek şekilde yüklerseniz cihazına uygun yazılım bakalım
Ayrıca Bu Cihazın Birde Aristo X-Tab 7.85 3G Modeli Var sizinki bu olmasın yanlış yazılım yüklüyor olmayın
tolgabatur35 tolgabatur35 - #4
Paradox Arkadaşım hazır burda konusu varken yeni konu açmak istemedim, 3G li verisyonun rom,unu atabilirmisin lütfen!..
Paradox Paradox - #5
Paradox Arkadaşım hazır burda konusu varken yeni konu açmak istemedim, 3G li verisyonun rom,unu atabilirmisin lütfen!..

bir arama yapabilir misiniz?
tolgabatur35 tolgabatur35 - #6
Malesef Arkadaşım orada bu cihazın yazılımı yok yandex disk,e atıyor orda ise yazılım bulunamadı diye uyarı veriyor.
Paradox Paradox - #7
Malesef Arkadaşım orada bu cihazın yazılımı yok yandex disk,e atıyor orda ise yazılım bulunamadı diye uyarı veriyor.

Firma ile iletişim kurarsanız, size mutlaka yardımcı olacaklardır.
tolgabatur35 tolgabatur35 - #8
Tşk Ederim
Paradox Paradox - #9
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/piranha-aristo-x-tab-7-85-rom.1403/