Poco X3 NFC IMEI Repair Sorunu

Poco X3 NFC IMEI Repair Sorunu

H Hasanpocox3 - #1
Poco x3 nfc'nin efs dosyası şu anda elimde, bu dosya'ya hangi işlemi yaparsam, imei yeniden elimle düzenleyip sorunsuz ne yaparak telefona atabilirim, ayrıca telefona rom yüklendi, magisk kaldırıldı.
Aydar Aydar - #2
Gayet normal olaylar, IMEI'nın garantisi yok.
H Hasanpocox3 - #3
Gayet normal olaylar, IMEI'nın garantisi yok.
Kendim imei yükleyeceğim bu kez ama efs orijinal dosyası lazım mı yoksa işlemleri baştan mı yapmam gerekli onu bilmiyorum
Aydar Aydar - #4
Kendim imei yükleyeceğim bu kez ama efs orijinal dosyası lazım mı yoksa işlemleri baştan mı yapmam gerekli onu bilmiyorum
QCN Dosyasını yedek alıp işlem yapacaksınız.
H Hasanpocox3 - #5
QCN Dosyasını yedek alıp işlem yapacaksınız.
Qcn dosyası yediği bulunmuyor ki sadece efs dosyası var, onun ile imei düzenlenir mi ?
Aydar Aydar - #6
Qcn dosyası yediği bulunmuyor ki sadece efs dosyası var, onun ile imei düzenlenir mi ?
*#06# Yaptığınız zaman IMEI çıkıyor mu?
H Hasanpocox3 - #7
*#06# Yaptığınız zaman IMEI çıkıyor mu?
2. Sim imeisi aktif, vodafone cihazının imeisi yüklü şu anda telefonumda
Aydar Aydar - #8
2. Sim imeisi aktif, vodafone cihazının imeisi yüklü şu anda telefonumda
O zaman EFS Dosyası ile işiniz yok?
Bilginiz varsa zaten IMEI Repair yaparsınız.

H Hasanpocox3 - #9
O zaman EFS Dosyası ile işiniz yok?
Bilginiz varsa zaten IMEI Repair yaparsınız.

Rom yüklü, öyleyse normal imei yükleme süreçlerini tekrarlar isem, repair yapılmış cihazıma tekrar imei yazacağım ve normal bir şekilde kullanıma devam edebilirim. Böyle o zaman. Teşekkürler öyleyse bu şekilde yapayım
Aydar Aydar - #10
Rom yüklü, öyleyse normal imei yükleme süreçlerini tekrarlar isem, repair yapılmış cihazıma tekrar imei yazacağım ve normal bir şekilde kullanıma devam edebilirim. Böyle o zaman. Teşekkürler öyleyse bu şekilde yapayım
Normal IMEI Repair yapabilirsiniz.
H Hasanpocox3 - #11
Normal IMEI Repair yapabilirsiniz.
Twrp yedekleme dosyası çıkarıyor, mecburen o yedekleme dosyası üzerinden qcn düzenliyorum, bu twrpde olan önceden kalan yedekleme dosyasını bulup nasıl silerim, aslında telefonda data.f2fs.win001 ve bu dosya uzantılarında 002,006,000 diye büyük boyutlu dosyalar buldum, bunları silsem imei sorunum olur mu ? Şu anda rom yüklü ve başka bir imei yazıldı
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/poco-x3-nfc-imei-repair-sorunu.11192/